شناسایی کارگاه تولید مواد مخدر در مشهد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس در استان خراسان‌رضوی یک مرکز تولید انواع مواد_مخدر را شناسایی و پلمب کرد و در استان کرمانشاه هم ۱۰۰ نفر را در ارتباط با موضوع مواد مخدر بازداشت شدند.

، فرمانده پلیس کرمانشاه هم خبر داده که ۱۰۰ نفر در این استان در ارتباط با جرایم مواد مخدر دستگیر شده‌اند.به گفته وی «از ابتدای سال جاری بیش از ۳۵۰ نفر از معتادان و خرده فروشان دستگیر و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد و دستگاه قضائی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرپرست کارگاه معدن سرخس بازداشت شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش موارد ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبیطی شبانه روز گذشته 9 مورد جدید ابتلا به کرونا در چین و 323 مورد دیگر در کره جنوبی شناسایی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کرونا در کشور/مجموع جان باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشتشناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور مجموع جان‌باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۱۹۰۵ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۰ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۷۱۸۱۶ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۱۹۸۴۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۱۳۵۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۱۱۵ مورد جدید ابتلا به کرونادر طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۲ فوت بر اثر ابتلا به کویید۱۹ ثبت شده و مجموع جان باختگان ثبت شده‌ی این بیماری به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هیچ دانشمندی از تولید واکسن موثر کرونا مطمئن نیسترئیس انستیتو پاستور ایران گفت: تضمینی برای تولید واکسن موثر بیماری کووید - ۱۹ در دنیا وجود ندارد، زیرا حتی در صورت تولید واکسن نیز نمی‌دانیم بر روی صد درصد مردم موثر است یا خیر.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۶۷ روز به زمان گزینش ترامپ نامزد قطعی و رسمی جمهوری‌خواهان آمریکا - BBC News فارسیدیشب، در آخرین شب مجمع انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه، دونالد ترامپ در نطقی از کاخ سفید رسما نامزدی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری را پذیرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »