شناسایی باند فساد در ‌اداره کل راهداری ‌کهگیلویه و بویراحمد/ مدیر‌کل و تعدادی از کارکنان بازداشت شدند- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

20/08/1400 01:44 ب.ظ

شناسایی باند فساد در راهداری ‌کهگیلویه و بویراحمد رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد: ‌ مدیر‌کل و تعدادی از کارکنان این اداره بازداشت شدند

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید وی خاطرنشان کرد که ارزش ریالی آن بیش از 45 میلیارد تومان محاسبه شده که افزایش اعتماد عمومی به نهادهای قضایی و نظارتی و امنیتی و امیدواری مردم از مهمترین اثرات این اقدامات امید بخش است.

نگین تاجی همچنین از برخورد قاطع قضایی با باند فساد در شبکه توزیع آرد در ماه‌های گذشته خبر داد و ادامه داد: افراد منفعت طلب با سوء استفاده از وضعیت مردم، مرتکب اقدامات مجرمانه منجر به تضییع اموال عمومی با ارزش ریالی 300 میلیارد ریال شدند که این افراد نیز روانه زندان شده اند.

رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این حاکی از آن است که نهادهای قضایی، نظارتی و امنیتی اشراف جامع و کاملی بر همه امور دارند. حمایت از مدیران انقلابی و برخورد بدو ملاحظه با مدیران فاسد نگین تاجی بیان کرد: ما با تکیه بر بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با فساد و بایدها و نبایدها، اقدامات بیشتری در بحث مبارزه با فساد را عملی خواهیم کرد و با مدیرانی که با اقدامات خود اعم فعل یا ترک فعل، حقوق و اموال عمومی را تضییع نمایند، بدون ملاحظه و هیچ خط قرمزی برخورد خواهد شد.

وی یادآور شد: البته از مدیران پاک دست، انقلابی، دلسوز مردم و حافظ منافع عموم هم حمایت قاطع می‌شود و اقدامات قضایی به نحوی صورت خواهد گرفت که جسارت و تدبیر مدیران خلاق و پاک دست گرفته نشود.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

پیشنهاد: در ادارات دولتی و شرکتهای وابسته، کارکنان باید ملزم شوند که به صورت دوره ای (سالیانه یا 2سال یکبار) به حراست در خصوص موارد مشکوک به فساد در محدوده شغلی خود، گزارش دهند و اگر بعدا مشخص شود که این کارکنان در گزارش این موارد کوتاهی کرده اند برای آنها مجازات در نظر گرفته شود

روسیه: هواپیمای تجسسی آمریکا در دریای سیاه شناسایی شدمسکو از رهگیری هواپیمای شناسایی آمریکایی در دریای سیاه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دانش‌آموزان دختر در مدارس بنیاد معارف ترکیه در افغانستان به سر کلاس‌های‌شان بازگشتندرئیس بنیاد معارف ترکیه از بازگشت دانش‌آموزان دختر به سر کلاس‌های‌شان در مدارس این بنیاد در افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

شاخص کشورهای جهان در حفاظت از محیط زیست در سال ۲۰۲۲ | DW | 09.11.2021کدام کشورها در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف مورد توافق کنفرانس تغییرات اقلیمی پاریس قرار گرفته اند؟ شاخص حفاظت از آب و هوا برای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد برخی کشورها در حال پیشرفت هستند، اما هنوز در ۶۱ کشور وضع وخیم است. بایدن گوزید 🤭

آموزش رقص اسکاتلندی به معترضین در حاشیه نشست کوپ ۲۶ در گلاسگویک گیتاریست دربیرون محوطه نشست کوپ ۲۶ در گلاسکو، به معترضین تجمع کننده آموزش رقص اسکاتلندی داد.

ادامه رکوردشکنی کرونا در آلمان؛ ۵۰ هزار مبتلا در یک روز | DW | 11.11.2021برای نخستین بار از ابتدای پاندمی طی یک شبانه‌روز بیش از ۵۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آلمان شناسایی شد. کارشناسان هشدار می‌دهند که 'زمستان بسیار سختی' در انتظار شهروندان آلمان خواهد بود. بیشتر از زاکسن. مردمی عقب‌افتاده.

رکوردشکنی‌ ویروس کرونا در آلمان؛ ۵۰ هزار مبتلا در یک روز ثبت شدکارشناسان خیز تازه و شیوع ویروس کرونا در آلمان را به نرخ نسبتا پایین واکسیناسیون در این کشور نسبت می‌دهند که بنا به آمار رسمی کمی بیش از ۶۷ درصد جمعیت این کشور را شامل می‌شود.

نزاع مسلحانه در"اسلام‌آباد غرب" با حضور پلیس و دستگیری 13نفر پایان یافت

وی خاطرنشان کرد که ارزش ریالی آن بیش از 45 میلیارد تومان محاسبه شده که افزایش اعتماد عمومی به نهادهای قضایی و نظارتی و امنیتی و امیدواری مردم از مهمترین اثرات این اقدامات امید بخش است.

نگین تاجی همچنین از برخورد قاطع قضایی با باند فساد در شبکه توزیع آرد در ماه‌های گذشته خبر داد و ادامه داد: افراد منفعت طلب با سوء استفاده از وضعیت مردم، مرتکب اقدامات مجرمانه منجر به تضییع اموال عمومی با ارزش ریالی 300 میلیارد ریال شدند که این افراد نیز روانه زندان شده اند.

رئیس دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این حاکی از آن است که نهادهای قضایی، نظارتی و امنیتی اشراف جامع و کاملی بر همه امور دارند.

حمایت از مدیران انقلابی و برخورد بدو ملاحظه با مدیران فاسد

نگین تاجی بیان کرد: ما با تکیه بر بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با فساد و بایدها و نبایدها، اقدامات بیشتری در بحث مبارزه با فساد را عملی خواهیم کرد و با مدیرانی که با اقدامات خود اعم فعل یا ترک فعل، حقوق و اموال عمومی را تضییع نمایند، بدون ملاحظه و هیچ خط قرمزی برخورد خواهد شد.

وی یادآور شد: البته از مدیران پاک دست، انقلابی، دلسوز مردم و حافظ منافع عموم هم حمایت قاطع می‌شود و اقدامات قضایی به نحوی صورت خواهد گرفت که جسارت و تدبیر مدیران خلاق و پاک دست گرفته نشود.

نگین تاجی به نحوه انتخاب مدیران استانی اشاره کرد و گفت: ضرورت دارد یک نظارت جامع و بیشتری در نوع انتخاب مدیران باید اعمال، و دقت شود مدیران پاکدست و متخصص انتخاب شوند تا شاهد چنین اعمال مجرمانه در سطح استان نباشیم.

وی از رونمایی سامانه سامد در استان خبر داد و ادامه داد: این سامانه را به عنوان سامانه ارتباط مردمی با دادستان در دادسرای مرکز استان و بعضی از شهرستان‌ها ایجاد کرده‌ایم و مردم می‌توانند هرگونه اطلاعاتی را در مباحث فساد در ادارات، تجاوز به اراضی و انفال،جرائمی که مرتبط با نظم عمومی و اسلحه و مهمات، به دادستان‌ها گزارش نمایند که قصعاً هویت گزارش دهنده محفوظ و با حفظ محرمانه بودن داده‌ها، همه گزارش‌ها بررسی و اقدام می‌شود.