شناسایی ۳۹۰۰ کودک که با دستور ترامپ در مرز مکزیک و ایالات متحده از والدینشان جدا شدند

19/03/1400 05:11:00 ب.ظ

شناسایی ۳۹۰۰ کودک که با دستور ترامپ در مرز مکزیک و ایالات متحده از والدینشان جدا شدند جزئیات بیشتر🔽

تا کنون از ۳۹۱۳ کودک شناسایی شده، تعداد ۱۷۸۶ نفر بار دیگر به والدینشان بازگردانده شده‌اند؛ با والدین ۱۶۹۵ کودک دیگر نیز تماس گرفته شده و محل نگهداری ۳۹۱ نیز هنوز مشخص نشده است.

دولت بایدن متعهد شده است والدینی که هنوز جدا از فرزندانشان هستند را دوباره به هم پیوند دهد؛ با این وجود سرعت اجرای این برنامه کند است و هنوز روشن نیست که اجرای این ماموریت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. والدین این کودکان عمدتا مهاجرانی از کشورهای گواتمالا، هندوراس، السالوادور و مکزیک همچنین برزیل و رومانی بوده‌اند..خانواده ایران‌نژاد در پاییز سال گذشته که با قایق در حال رفتن از فرانسه به بریتانیا بودند در دریا غرق شدند و جان خود را از دست دادند..08 ژوئن ,2021: 09:47 صبح GST.آقای بایدن در تلاش است تا در جریان سفر هشت روزه به اروپا، روابط میان دو سوی اقیانوس اطلس را پس از یک دوره فترت در چهار سال ریاست جمهوری ترامپ ترمیم و همزمان، مناسبات با روسیه را بازتعریف کند..

در چهارچوب این برنامه، به خانواده‌ها اجازه داده می‌شود که بطور موقت در ایالات متحده باقی بمانند؛ با این وجود سازمان‌های غیردولتی فعال در امور بشردوستانه از دولت می‌خواهند که راه حل پایدارتری را برای این موضوع پیدا کند...اعضای این خانواده اهل شهرستان سردشت در استان آذربایجان غربی ایران بوده‌اند و به همراه ۱۸ نفر دیگر در یک قایق از فرانسه عازم بریتانیا بوده‌اند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

یکی از بیشرافت ترین های تاریخ با اختلاف اقای ترامپ بود بهانه هایی برای سرپوش گذاشتن بر جهالت دموکراتها

پلیس نروژ هویت جسد آرتین ایران‌نژاد کودک ۱۵ ماهه ایرانی را شناسایی کردپلیس نروژ چندین ماه پس از پیدا کردن جسد یک کودک در سواحل این کشور اعلام کرد که وی آرتین ایران‌نژاد، کودک ۱۵ ماهه‌ای است که در اکتبر سال گذشته همراه با خانواده‌اش برای عبور از کانال مانش در دریا غرق شدند.

افزایش تلاش‌های اینترنتی ایران برای ایجاد اختلاف در ایالات متحدهدو مقام اطلاعاتی آمریكا در گفت‌وگو با مجله «تایم»، از افزایش تلاش‌های جمهوری اسلامی برای انتشار اطلاعات غلط در رسانه‌های مجازی ایالات متحده خبر دادند.این

جو بایدن برای شرکت در اجلاس گروه ۷، ناتو و دیدار با پوتین راهی اروپا شدجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه و در جریان نخستین سفر خارجی از زمان به قدرت رسیدن، واشنگتن را به مقصد بریتانیا ترک کرد. کاشکی طیاره اش نیست ونابود شود.

در این انتخابات جفاها و ظلم های بسیار بدی شد/با شعور مردم بازی نکنیدروحانی: *در این انتخابات مشخص شد اگر در کشور ایرادی وجود دارد این ایراد فقط مال دستگاه اجرا است! *ان‌شاءالله این دولت هم تغییر می‌کند پس الحمدلله کلا همه چیز خوب می‌شود *در این انتخابات جفاها و ظلم‌های بسیار بدی شد *با شعور مردم بازی نکنید ایراد فقط مال دستگاه اجرا نیست ایراد در همه قسمت های حکومت هست و با تغییر دولت همه چیز خوب نمی شود شما صبر کن صبح جمعه بشه متوجه بشی همچین میگخ با شعور مردم بازی نکنید که خودش قبلا بازی نکرده 😐

حمله شبانه اسرائیل به سوریه؛ دیده‌بان حقوق بشر از کشته شدن ۸ نفر خبر داددر جریان حملات شبانه اسرائیل به حمص که اندکی پیش از نیمه شب روی داد، ۸ نفر از جمله ۵ نظامی سوری و ۳ تن از نیروهای خارجی متحد سوریه کشته شده‌اند. سازمان ملل تو این چیزا خفه میشه؟ زر نمیزنه؟ ایران سریع قطعنامه صادر میکنید فازتون چیه؟

پلیس نروژ هویت جسد آرتین ایران‌نژاد کودک ۱۵ ماهه ایرانی را شناسایی کردپلیس نروژ چندین ماه پس از پیدا کردن جسد یک کودک در سواحل این کشور اعلام کرد که وی آرتین ایران‌نژاد، کودک ۱۵ ماهه‌ای است که در اکتبر سال گذشته همراه با خانواده‌اش برای عبور از کانال مانش در دریا غرق شدند.