شناسایی ۱۶۸۳ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ آمار بهبودیافتگان به ۸۷۴۲۲ نفر رسید

11/05/2020 03:43:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۶۸۳ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

ایران, وزارت بهداشت

جهانپور: شناسایی ۱۶۸۳ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ آمار بهبودیافتگان به ۸۷۴۲۲ نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۶۸۳ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۶۸۵ نفر رسید.جهانپور گفت: خوشبختانه تاکنون ۸۷۴۲۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. همچنین۲۷۰۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۶۰۱ هزار و ۳۲۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.وی بیان کرد: استان خوزستان در وضعیت قرمز است و تهران هم وضعیت مطلوبی ندارد، از این رو توصیه می‌شود که مردم رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

شناسایی ۱۳۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشورسخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۰۷ هزار نفر رسید.

شمار قربانیان کووید-19 در هلند به 5440 نفر رسید

آمار قربانیان کرونا در انگلیس به 32 هزار نفر نزدیک شدشمار قربانیان کووید-19 در انگلیس با مرگ 269 تن دیگر در 24 ساعت اخیر به 31 هزار و 855 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان کووید-19 در اسپانیا به 26744 تن رسیدشمار قربانیان کووید-19 در اسپانیا به 26744 تن رسید

شمار قربانیان ویروس جدید کرونا در ایتالیا به 30 هزار و 560 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس جدید کرونا در ایتالیا به 30 هزار و 560 نفر رسید

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 92 هزار نفر فراتر رفتآمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 92 هزار نفر فراتر رفت وزارت بهداشت ترکیه: با شناسایی 1542 مورد جدید ابتلا به ویروس جدید کرونا شمار مبتلایان به 138 هزار و 657 نفر رسید وزیر بهداشت ترکیه: این منظره را همه 83 میلیون نفر ما تغییر دادیم، تدابیر را رعایت کرده و مبارزه‌مان را با جدیت بدون اهمال ادامه دهیم وزیربهداشت ترکیه: به‌زودی شمار بیمارن بهبودیافته به 100هزار نفر می‌رسد و شمار قربانیان ومبتلایان کاهش خواهد یافت. آیا این ارزش فداکاری بیشتر را ندارد؟

به گزارش خبرنگار ایلنا، «کیانوش جهانپور» سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار ابتلا به کرونا در ایران گفت: از دیروز تا امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۰۹۲۸۶ نفر رسید.به گزارش خبرنگار ایلنا، «کیانوش جهانپور» رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا گفت: از دیروز تا امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۳۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۱۰۷۶۰۳ نفر رسید.تعداد قربانیان ویروس کرونا در هلند با مرگ 18 تن دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 5440 نفر افزایش یافت.شمار قربانیان کووید-19 در انگلیس با مرگ 269 تن دیگر در 24 ساعت اخیر به 31 هزار و 855 نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶۶۸۵ نفر رسید. جهانپور گفت: خوشبختانه تاکنون ۸۷۴۲۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. به گفته وی خوشبختانه تاکنون ۸۶۱۴۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. همچنین۲۷۰۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.2020 روتردام/ عبدالله آشیران/ خبرگزاری آناتولی مؤسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست هلند طی بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار قربانیان کووید-19 در این کشور با فوت 18 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته به 5440 نفر رسیده است. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۶۰۱ هزار و ۳۲۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. وی ادامه داد: تاکنون ۵۸۶ هزار و ۶۹۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. وی بیان کرد: استان خوزستان در وضعیت قرمز است و تهران هم وضعیت مطلوبی ندارد، از این رو توصیه می‌شود که مردم رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند. انگلیس بعد از آمریکا بیشترین قربانی کرونا در جهان را داشته و در اروپا نیز در صدر قرار دارد.

لینک کوتاه . جهانپور خاطرنشان کرد: در خوزستان و تا حدی در تهران وضعیت بغرنجی را شاهد هستیم و نیازمند همکاری، جدیت، دقت و مشارکت هموطنان در استان خوزستان هستیم. دولت هلند اعلام کرده که درپی کاهش تلفات ناشی از کرونا، برخی از تدابیر اتخاذ شده در مبارزه با این ویروس برداشته خواهد شد.