شمخانی: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند

04/11/1400 06:33 ب.ظ

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند.

به گزارش ایسنا، علی شمخانی در توییتی نوشت: راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی با قدرت پیگیری خواهد شد. مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند. دوگانه‌های میدان و دیپلماسی یا شرق‌نگری و غرب‌محوری، همگی آدرس‌های غلطی است که کارکرد سیاست خارجی را در ادوار گذشته محدود کرد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تنش میان مسکو و کی‌یف؛ دومین محموله تسلیحاتی آمریکا وارد اوکراین شد🔺 تنش میان مسکو و کی‌یف؛ دومین محموله تسلیحاتی آمریکا وارد اوکراین شد ▪ این کمک‌ها بخشی از یک بسته دفاعی به اوکراین است که در ماه دسامبر به تایید ایالات متحده رسید. ⬇ بیشتر بخوانید:

صعود تاریخی تیم ملی هندبال ایران جام جهانی

رکورد جدید برای تیم ملی فوتبال ایران؛ ۲۱ لژیونر در لیست | DW | 24.01.2022حضور ۲۱ لژیونر در لیست جدید ۲۷ نفر دعوت‌شده به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ، رکوردی جالب توجه برای این تیم محسوب می‌شود. لیگ پرتغال با حضور چهار بازیکن در لیست اسکوچیچ از این نظر در صدر است. پست حسین وفایی کار کنید 💥

تصویب برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزیدر جلسه هیات دولت برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی تصویب شد.

چین ۷ - ایران صفر؛ شکست دختران تیم ملی مقابل پرافتخارترین تیم آسیا

صدور مجدد کارت هوشمند ملی کلید خورد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimصدور مجدد کارت_هوشمند_ملی کلید خورد رئیس سازمان ثبت احوال کشور از راه‌اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد