شمخانی: مذاکرات وین اگر به توافق خوب منتهی نشود ...

12/12/1400 11:34 ق.ظ

شمخانی: اگر مذاکرات وین به توافق خوب منتهی نشود، آمریکا در آینده نه چندان دور احساس شکست خواهد کرد

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر مذاکرات وین به توافق خوب منتهی نشود، آمریکا در آینده نه چندان دور بدلیل عدم استفاده از فرصت دیپلماسی احساس شکست خواهد کرد. « راهبرد «مقاومت فعال»، سیاست «فشار حداکثری» ترامپ را به اعتراف دولت فعلی آمریکا با شکست روبرو کرد.

مذاکرات وین اگر به توافق خوب منتهی نشود بطور قطع در آینده نه چندان دور، دولت فعلی آمریکا نیز بدلیل عدم استفاده به موقع از فرصت دیپلماسی، احساس شکست خواهد کرد.»

ادامه مطلب:
isna_farsi »

و اگر مذاکرات به توافق خوب منتهی بشود، شمخانی احساس شکست خواهد کرد چقدر پررو هستید شماها!!!!!!!!!! وقتی دزد از قافله سخن میگوید نه از بهر آنست که خصلتش را رها کرده است بلکه از برای آنست که قافله مسیرش را تغییر ندهد و از دستبرد او خارج نشود که در آن صورت فرزندان حرام لقمه اش بی نوا میشوند چهل ساله همین زِرِ مفت رو دارید میزنید ولی در واقعیت مثل سگ محتاج آمریکا و دلارش و اجازه ش هستید. خسته نشدید از بس دروغ گفتید و چرندیات تحویل ملت دادید؟

پسر گرین کارتیت چی میشه ؟ فقط حرف مفت این وقت هم میکنه بیاد از این حرفها بزنه از بس دزدی میکنه بازم دمش گرم هر از گاهی اون لالوهاااا همچین چیزهای جفنگی هم بلغور میکنه فعلاً که انگل زاده های شما از تحریم خوب کاسبی میکنند اخیش احساس چقدر تو نازی احساساتم بهم ریخت. تو الان مفلوک شده این مذاکراتی حست چیه ؟ اخه کصمغز این اقتصاد آمریکاس مگر نابود شده ؟

اونا شاید احساس شکست کنن ولی ما پاره شدن رو می‌بینیم.

گروسی شنبه به تهران می‌آید/ احتمال رفع یکی از موانع مهم مذاکرات وینگروسی شنبه به تهران می‌آید احتمال رفع یکی از موانع مهم مذاکرات وین *رافائل گروسی روز شنبه به تهران سفر خواهد کرد و با محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار می‌کند *به‌نظر می‌رسد روند تعاملات ایران و آژانس بگونه‌ای محسوس رو به بهبودی است

شمخانی منافع و ضرر خود را از رفع تحریم ها و یا پابر جا بودن تحریمها مد نظر دارد او صلاحیت اظهار نظر در خصوص برجام را ندارد . حرف مفت کنتور نمیندازه

جلسه ویژه شمخانی با نمایندگان مجلس درباره مذاکرات وینجلسه ویژه شمخانی با نمایندگان مجلس درباره مذاکرات وین شمخانی: *چند موضوع باقی مانده در مذاکرات که هنوز پیرامون آن توافقی حاصل نشده *راهبرد اصلی کشور در کنار تلاش برای رفع تحریم‌ها، تمرکز بر بی‌اثر کردن ابزار تحریم است دزد پدرسوخته نوه مولتی میلیاردر شمخانی هنوز تحریم نشده؟ نکات تکراری اما بازهم نگرشیست.

لاوروف: امیدواریم مذاکرات وین موفقیت‌آمیز باشد/ برجام جایگزین معقولی نداردوزیر امور خارجه روسیه: *امیدواریم مذاکرات وین موفقیت‌آمیز باشد *برجام جایگزین معقولی ندارد *تعهدات تحت توافق هسته‌ای باید بی هیچ قید و شرطی از سوی همه اجرا شود *سیاست مبتنی بر فشار و باج خواهی عاقبتی ندارد بیا پایین خودت تا خر خره رفتی تو فاضلاب

نماینده روسیه در مذاکرات وین: این هفته توافق نمی‌شودمرده شور شما و انتظاراتت رو ببره

بررسی اختلافاتی که مذاکرات وین را با بن‌بست مواجه کرده استیک کارشناس ارشد مسائل بین‌الملل و هسته‌ای دلایل آنچه طرف غربی بن‌بست در مذاکرات وین می‌نامد را تشریح کرد.

صدر اعظم آلمان: توافق در وین نباید بیش از این به تعویق بیفتددر حای که مذاکرات در وین به نقاط کلیدی و اساسی رسیده و نیازمند اراده واقعی طرف غربی برای حل و فصل آنهاست، صدراعظم آلمان در سفر به فلسطین اشغالی بر اهمیت دست‌یابی به توافق در این مذاکرات در اسرع وقت، تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دریابان علی شمخانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

« راهبرد «مقاومت فعال»، سیاست «فشار حداکثری» ترامپ را به اعتراف دولت فعلی آمریکا با شکست روبرو کرد. مذاکرات وین اگر به توافق خوب منتهی نشود بطور قطع در آینده نه چندان دور، دولت فعلی آمریکا نیز بدلیل عدم استفاده به موقع از فرصت دیپلماسی، احساس شکست خواهد کرد.»

انتهای پیام