شمخانی: مقابله با تجاوز پهپاد آمریکایی و تنبیه رژیم صهیونیستی ترجمان اراده جبهه مقاومت است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به عملیات بعد از ظهر یکشنبه حزب‌الله لبنان علیه نظامیان رژیم صهیونیستی، گفت: اقدام تلافی‌جویانه حزب‌الله لبنان در آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه‌السلام)، بار دیگر طنین غرورآفرین شعار 'هیهات من الذله' را جهانی کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دریابان علی شمخانی، حوزه خلیج فارس و منطقه شامات را عرصه رفتارهای شرارت‌آمیز آمریکا و رژیم صهیونیستی عنوان کرد و افزود: مقابله با تجاوز پهپاد آمریکایی به آسمان جمهوری اسلامی و تنبیه رژیم صهیونیستی از سوی حزب‌الله لبنان، ترجمان اراده‌ی جبهه مقاومت برای مقابله با تهدیدات و آتش‌افروزی‌های جبهه بی‌ثبات‌سازان در منطقه است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی از حزب‌الله لبنان به عنوان جریانی اصیل، هوشمند و دارای پشتوانه مردمی قوی یاد و خاطرنشان کرد: صیانت از منافع و عمل بر اساس مصالح مردم لبنان، رویکرد محوری حزب‌الله در اتخاذ تصمیمات سیاسی و دفاعی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده الحشد الشعبی: در انبارهایی که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفت موشک‌های ایرانی نبودفرمانده الحشد الشعبی: *در انبارهایی که هدف حمله رژیم صهیونیستی قرار گرفت موشک‌های ایرانی نبود *بعد از خروج آمریکا از برجام، الحشد الشعبی انتظار داشت که مورد هدف قرار گیرد *دولت عراق درحال تنظیم شکایت علیه رژیم صهیونیستی در سازمان ملل است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رژیم اسد آتش‌بس یکطرفه خود در ادلب را نقض کردرژیم اسد با حمله به مناطق غیرنظامی نشین در ادلب آتش‌بس یکطرفه خود در مناطق کاهش تنش در این استان را نقض کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خشم وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از اظهارات سید حسن نصراللهوزیر خارجه اسرائیل در واکنش به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان، به زبان عربی لبنان را تهدید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عمار حکیم خطاب به رژیم صهیونیستی: به وقتش پاسخ کلوخ را با سنگ می‌دهیمرهبر جریان اپوزیسیون 'حکمت ملی' عراق در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به مقرهای حشد شعبی تأکید کرد که آسمان این کشور صحنه هیچ‌گونه تعرض خارجی نیست و بغداد پاسخ مضاعفی به عامل این حمله خواهد داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لبنان: تنها راه مقابله با اسرائیل، مقاومت است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انهدام خودروی نظامی اسرائیل توسط حزب‌الله / صهیونیست‌ها «مارون‌الراس» را گلوله‌باران کردند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 انهدام یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی توسط حزب‌الله حزب الله لبنان در بیانیه‌ای از انهدام یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در جاده پادگان افیفیم خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »