شمال مبتلایان به کرونا در افغانستان از 40 هزار نفر فراتر رفت

24/07/1399 01:42:00 ب.ظ

شمال مبتلایان به کرونا در افغانستان از 40 هزار نفر فراتر رفت

15.10.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت صحت عامه «بهداشت عمومی» افغانستان امروز پنجشنبه 15 اکتبر 2020 اعلام کرد: شمار مبتلایان به ویروس کرونا با ثبت 32 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته، به 40 هزار و 26 نفر رسید.

بر اساس آمار این وزارت‌خانه٬ در یک روز گذشته 16 نفر در بلخ، 8 نفر در تخار، 4 نفر در کابل و 4 نفر دیگر در بغلان، به کرونا مبتلا شده‌اند. همچنین هیچ مورد فوتی ناشی از کرونا در بازه زمانی مذکور در این کشور گزارش نشده است.

تاکنون یک هزار و 481 نفر در افغانستان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند. آمار بهبودیافتگان نیز به 33 هزار و 447 تن افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به مرز 297 هزار نفر نزدیک شد

قربانیان کرونا از ۲۹ هزار نفر فراتر رفتسخنگویی وزارت بهداشت از شناسایی ۴۱۰۸ بیمار جدید کرونایی خبر داد.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه از مرز 298 هزار نفر گذشت

کرونا در ایران باز هم رکورد شکست؛ طی یک روز 279 نفر جان باختندهمزمان روزی 2 پرواز از ایران به استانبول است!

کرونا در ایران - تعداد مرگ بر اثر کرونا در ایران از ۲۹ هزار نفر عبور کردکرونا در ایران - تعداد مرگ بر اثر کرونا در ایران از ۲۹ هزار نفر عبور کرد وزارت بهداشت ایران، روز سه‌شنبه ۲۲ مهرماه آمار مرگ روزانه مبتلایان به کرونا را ۲۵۴ نفر اعلام کرد و گزارش داد که شمار جانباختگان براثر این بیماری به ۲۹هزار و ۷۰ نفر رسیده است. ناموسا به کیرم

شمار مبتلایان به کرونا در آلمان به سرعت در حال افزایش است | DW | 14.10.2020موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا در آلمان برای اولین بار از ماه آوریل تا کنون از مرز ۵۰۰۰ نفر در یک روز عبور کرده است. گسترش بیماری به ويژه در شهرهای بزرگ سرعت یافته است. صدراعظم آلمان به شدت از این وضع نگران است.