شمار قربانیان زلزله آلبانی با کشف جسد مادری با ۳ فرزندش به ۴۶ نفر رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

امدادگران که در حال جستجو در شهر «دورس» در غرب آلبانی بودند با جسد این مادر، دو فرزند دوقلوی ۲ ساله و پسر ۷ ساله‌شان مواجه شدند.

از روز سه‌شنبه تاکنون بیش از ۵۰۰ پس‌لرزه با قدرت ۵ ریشتر در منطقه ساحلی دریای آدریاتیک در آلبانی ثبت شده است. زلزله روز سه‌شنبه در این منطقه ۶.۴ درجه ریشتر قدرت داشت. از این زلزله به عنوان پرتلفات‌ترین زلزله ۴۰ سال گذشته آلبانی یاد می‌شود.

در حالی که آلبانی برای قربانیان زلزله ۶.۴ ریشتری روز سه‌شنبه، عزای ملی اعلام کرده، تلاش‌ها برای آواربرداری همچنان ادامه دارد. حدود چهار هزار نیروی امدادی در این عملیات حضور دارند. بسیاری از آلبانیایی‌هایی که خانه‌هایشان تخریب شده است در صدها چادر، سالن‌های ورزشی، زمین‌های ورزشی و استادیوم‌ها سکونت داده‌ شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در پی گرانی نرخ بنزین در ایران؛ اورژانس کشور: با بنزین ۳هزارتومانی دچار مشکل می شویم🔺در پی گرانی نرخ بنزین در ایران؛ اورژانس کشور: با بنزین ۳هزارتومانی دچار مشکل می شویم ⚡️گرانی بنزین که اعتراضات گسترده مردمی را به همراه داشت حالا انتقاد اورژانس را هم در پی داشته است به طوری که اورژانس می گویند با بنزین ۳هزارتومانی دچار مشکل می شود. AdamJohnson117 جاوید شاه جاوید باد شاهزاده رضا پهلوی زنده باد مشروطه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زلزله در آلبانی: ۲۰ کشته، ادامه جست‌وجوهانیروهای امدادی در طول شب به دنبال یافتن افرادی بودند که زیر آوار زلزله‌ای در آلبانی گیر افتاده‌اند. این زلزله در روز سه‌شنبه به وقوع پیوست و باعث کشته شدن ۲۰ نفر و جراحت ششصد نفر دیگر شد. کاش مقر مزاحمین_خلق رو ویران میکرد، هم از شر آنها خلاص میشدیم و هم یکی از بهانه‌های سرکوب رژیم کم میشد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار کشته شدگان زلزله در آلبانی به ۲۲ نفر رسیدحدود ۳۰۰ سرباز و ۱۹۰۰ مامور پلیس برای کمک به عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله زده بسیج شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار کشته‌شدگان در زلزله قدرتمند آلبانی به ۲۵ نفر رسیدشمار تلفات زلزله قدرتمند در آلبانی به ۲۵ نفر رسیده است و جستجو برای یافتن زیرآوار ماندگان این حادثه ادامه دارد. خبرگزاری آسوشیتدپرس، روز چهارشنبه ۶ آذرماه گزارش داد که آمار تلفات زلزله قدرتمند ۶.۴ ر دولت های اروپایی باید پاسخ گوی سکوت شان در برابر کشتار مردم توسط نظام ایران باشند، آنها شرافت و کرامت انسانی شان را ذبح کردند و اکنون برای ۲۵ کشته یک سانحه طبیعی ناله سر می دهند؟! حتما از زلزله ی آلبانی هم دنبال پولی هستند وگرنه صدایی از ایشان بلند نمی شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وقوع زلزله‌ای جدید در آلبانیزمین‌لرزه جدید به بزرگی 5.6 ریشتر آلبانی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دومین زلزله پیاپی در آلبانی؛ شمار کشته‌های زلزله نخست به ۳۰ نفر رسیدیک روز پس از وقوع یکی از قوی‌ترین زمین لرزه‌های یک دهه اخیر در آلبانی، این کشور برای بار دوم روز چهارشنبه بر اثر زلزله‌ای دیگر با قدرت ۵.۵ ریشتر لرزید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »