شمار جانباختگان کرونا در ایران به مرز ۴۳ هزار نفر نزدیک می‌شود | DW | 18.11.2020

28/08/1399 03:30 ب.ظ

بنا بر آخرین آمار وزارت بهداشت جمهوری اسلامی در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جانشان را از دست داده‌اند. فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفته است، مناطق محروم آلودگی بیشتری دارند.

بنا بر آخرین آمار وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران، در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر روز چهارشنبه ۲۸ آبان (۱۸ نوامبر) به وقت محلی، ۴۸۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جانشان را از دست داده‌اند. این تعداد دو نفر کمتر از روز گذشته است.بدین ترتیب تعداد کل جانباختگان بر اثر این بیماری در ایران به ۴۲ هزار و ۹۴۱ نفر رسیده است.

بدین ترتیب تعداد کل جانباختگان بر اثر این بیماری در ایران به ۴۲ هزار و ۹۴۱ نفر رسیده است. سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت همچنین تعداد مبتلایان جدید به کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشته را ۱۳ هزار و ۴۲۱ نفر اعلام کرد. این رقم ۶۹ نفر بیشتر از آمار مبتلایان جدید دیروز است.با احتساب اراقام جدید مجموع بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ایران به ۸۰۱ هزار و ۸۹۴ نفر رسیده است.

در حال حاضر پنج هزار و ۷۱۲ بیمار در وضعیت شدید بیماری قرار دارند و ۵۷۶ هزار و ۹۸۳ نفر نیز از این بیماری جان سالم به در برده‌اند. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ۲۷ استان ایران همچنان در وضعیت قرمز این بیماری قرار دارند.علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران روز چهارشنبه ۲۸ آبان در جلسه این ستاد گفت: «طبق آمار، آلودگی و نقاط داغ کرونا بیشتر مربوط به نقاط محروم و کم‌برخوردار حاشیه تهران است.»زالی به همین دلیل تاکید کرد که !تامین زیرساخت‌های بهداشتی و توزیع بسته‌های معیشتی برای کاهش موارد ابتلا و مرگ و میر ضروری است".

ادامه مطلب:
dw_persian »

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین شمار فوتی‌ها و ابتلا به کرونا در یک روزشمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 598 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به 20 هزار و 970 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران – شمار جانباختگان در آمار رسمی به مرز ۵۲ هزار نفر رسید🔺کرونا در ایران – شمار جانباختگان در آمار رسمی به مرز ۵۲ هزار نفر رسید ⚡️بحران کرونا در ایران ادامه دارد و طبق آمار رسمی در ۲۴ساعت گذشته ۲۲۱ بیمار دیگر کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند. از امریکا چع خبر استاد؟! دویست نفر اینجا بحرانه اونجا اسمش چی میشه؟

کرونا در ترکیه؛ شمار بیماران در حال کاهش استشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 35 هزار و 511 بیمار طی 24 ساعت گذشته به یک میلیون و 970 هزار و 803 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی در ترکیه طی یک روز گذشته 201 هزار و 104 تست کرونا انجام شد که نتیجه 17 هزار و 543 مورد از آنها مثبت بوده و 256 بیمار نیز جان خود را از دست دادند

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان از 55 هزار نفر فراتر رفتبراساس آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت ایران در شبانه روز گذشته 149 بیمار مبتلا به کووید-19 در این کشور جان باختند که تعداد کل موارد فوتی به 55 هزار و 95 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

۱۱۸۸ فوتی؛ رکوردی تازه در شمار جانباختگان کرونا در آلمان | DW | 08.01.2021شمار روزانه جانباختگان مبتلا به کووید ۱۹ در آلمان به رکوردی تازه رسید. بنا بر اعلام مؤسسه روبرت کخ، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸۸ نفر در آلمان جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

بنا بر آخرین آمار وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران، در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر روز چهارشنبه ۲۸ آبان (۱۸ نوامبر) به وقت محلی، ۴۸۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ جانشان را از دست داده‌اند. این تعداد دو نفر کمتر از روز گذشته است.

بدین ترتیب تعداد کل جانباختگان بر اثر این بیماری در ایران به ۴۲ هزار و ۹۴۱ نفر رسیده است.

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت همچنین تعداد مبتلایان جدید به کووید ۱۹ در شبانه‌روز گذشته را ۱۳ هزار و ۴۲۱ نفر اعلام کرد. این رقم ۶۹ نفر بیشتر از آمار مبتلایان جدید دیروز است.با احتساب اراقام جدید مجموع بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ایران به ۸۰۱ هزار و ۸۹۴ نفر رسیده است.

در حال حاضر پنج هزار و ۷۱۲ بیمار در وضعیت شدید بیماری قرار دارند و ۵۷۶ هزار و ۹۸۳ نفر نیز از این بیماری جان سالم به در برده‌اند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ۲۷ استان ایران همچنان در وضعیت قرمز این بیماری قرار دارند.علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران روز چهارشنبه ۲۸ آبان در جلسه این ستاد گفت: «طبق آمار، آلودگی و نقاط داغ کرونا بیشتر مربوط به نقاط محروم و کم‌برخوردار حاشیه تهران است.»زالی به همین دلیل تاکید کرد که !تامین زیرساخت‌های بهداشتی و توزیع بسته‌های معیشتی برای کاهش موارد ابتلا و مرگ و میر ضروری است".

او همچنین تصریح کرد: «سازوکار توزیع بسته‌های حمایتی برای اقشار محروم و فرودست در اسرع وقت در دستور کار است.»

فرمانده ستاد عملیات مدیریت مقابله با کرونا افزون بر این از"شیب ملایم و روبه کاهش آمار مبتلایان به کرونا در تهران" خبر داد.