شمار گردشگران خارجی در آنتالیا در سال جاری به مرز 2 میلیون نزدیک شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیش از یک میلیون و 883 هزار گردشگر خارجی از روز نخست ماه ژانویه تا دهم سپتامبر 2020 به آنتالیا سفر کردند. - خبرگزاری آناتولی

بیش از یک میلیون و 883 هزار گردشگر خارجی از روز نخست ماه ژانویه تا دهم سپتامبر 2020 به آنتالیا سفر کردند.شهر آنتالیا موسوم به پایتخت توریسم ترکیه به رغم همه‌گیری جهانی ویروس کرونا ، از آغاز روز نخست ماه ژانویه تا دهم سپتامبر سال جاری از 1 میلیون و 883 هزار و 903 گردشگر خارجی میزبانی کرده است.

افزایش شمار گردشگران خارجی در ماه‌ سپتامبر نیز مانند دو ماه گذشته تابستان روند صعودی دارد. اکثر گردشگران خارجی به ترتیب از روسیه، اوکراین و آلمان هستند. هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و رستوران‌های این منطقه توریستی در چارچوب برنامه «گواهی امنیت گردشگری» به گردشگران خدمات رسانی می‌کنند. جم کنای، عضو هیئت مدیره آژانس گردشگری و توریسم ترکیه در گفتگو با خبرنگار آناتولی در این زمینه گفت: برنامه «گواهی امنیت گردشگری» و همچنین ازسرگیری پروازهای متقابل روسیه، آلمان و انگلستان با ترکیه در این امر افزایش گردشگران نقش بسیار مهمی داشته است.کنای گفت: با توجه به این که ترکیه یک کشور گردشگری در 4 فصل از سال است، آنتالیا نیز در طول سال قابلیت میزبانی از گردشگران را دارد.

وی اظهار داشت: امسال اردوهای تیم‌های فوتبال و گلف در زمستان در آنتالیا از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. شمار گردشگران خارجی به ترکیه امسال به بالای ده میلیون رسیده است. در دوره پاندمی این شمار بسیار مهم است. در کل انتظار سفر 15 میلیون توریست به ترکیه را داریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت امور خارجه: خروج مسئولانه نیروهای خارجی پیش نیاز صلح افغانستان استتهران- ایرنا- وزارت امور خارجه با بیان اینکه حل مشکلات افغانستان راه حل نظامی ندارد، خاطرنشان کرد: تمامی مسائل و معضلات در افغانستان تنها از طریق گفت‌وگو و مذاکره قابل حل و فصل هستند و خروج مسئولانه نیروهای خارجی پیش نیاز غیرقابل اجتناب برای رسیدن به صلح و امنیت در آن کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان از مرز 9 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حجت‌الاسلام انصاریان به کرونا مبتلا شد + عکس- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimحجت‌الاسلام انصاریان به کرونا مبتلا شد حجت‌الاسلام حسین_انصاریان استاد اخلاق و مفسّر قرآن کریم به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در یکی از بیمارستان‌های استان تهران بستری شده است آخرین وضعیت سلامتی حجت‌الاسلام حسین_انصاریان دفتر حجت‌الاسلام انصاریان: با عنایت الهی و دعای مؤمنین، روند درمانی مناسب و حال عمومی استاد رو به بهبود است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک نماینده حزب دموکراتیک خلق‌ها در ترکیه به ۱۰ سال زندان محکوم شددادگاه ترکیه می‌گوید رمزیه توسن در جریان درگیری‌های سال ۲۰۱۶ دیاربکر، مجروحان پ‌.کا.‌کا را مداوا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۳۱ سال زندان برای اکبر طبری؛ معاون سابق دفتر صادق لاریجانی به مصادره اموال و پرداخت جزای نقدی هم محکوم شد - BBC News فارسی۳۱ سال زندان برای اکبر طبری؛ معاون سابق دفتر صادق لاریجانی به مصادره اموال و پرداخت جزای نقدی هم محکوم شد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نوید افکاری اعدام شدحکم قصاص نفس نوید افکاری، متهم به قتل که در سال ۹۷ فردی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود صبح امروز در زندان عادل آباد شیراز به مرحله اجرا درآمد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »