شمار قربانیان کرونا در آذربایجان‌ شرقی افزایش یافته است

30/03/1399 02:53:00 ب.ظ

رئیس گروه بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت آذربایجان‌ شرقی از افزایش موارد فوتی در این استان نسبت به هفته‌های گذشته خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس گروه بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت آذربایجان‌ شرقی از افزایش موارد فوتی در این استان نسبت به هفته‌های گذشته خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 19.06.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی سیمین خیاط‌زاده، رئیس گروه بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت استان آذربایجان‌ شرقی ایران گفت: هر روز نتیجه حدود 30 درصد نمونه‌ها در آزمایشگاه مثبت می‌شود، خوشبختانه تعداد موارد فوتی هنوز چندان زیاد نیست، اما نسبت به هفته‌های گذشته افزایش یافته، اما درصد فوت همچنان چهار درصد است.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، وی افزود: بیماری در هفته‌های گذشته منجر به فوت افراد با سن پایین هم شده و افزایش ورود به بیمارستان‌ها را با شیب ملایم ملاحظه می‌کنیم. خیاط‌زاده خاطرنشان کرد: افزایش افرادی که زیر ونتیلاتور هستند و حتی وجود یک نفر مبتلا هم ما را نگران می‌کند و هشداری برای ما است.

وی گفت: بعد از برگزاری هر مراسم عروسی یا عزا حدود 50 نفر مبتلا به کرونا در میان شرکت‌کنندگان شناسایی می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

افزایش شمار قربانیان کرونا در مصر؛ 88 قربانی در یک روز

کرونا در ایران؛ وضعیت قرمز در پنج استان، مرگ ۸۷ نفر در شبانه روز گذشتهوزارت بهداشت ایران از وضعیت قرمز ابتلا به کرونا در استان های بوشهر، خوزستان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه و هرمزگان خبر داده است. این وزارتخانه شمار مبتلایان را در شبانه روز گذشته ۲۵۹۶ مورد و آمار درگذشتگان را ۸۷ نفر اعلام کرد. از چند هفته پیش بر موارد جدید ابتلا به کووید ۱۹ و همچنین مرگ و میرها در ایران افزوده شده است.

افزایش شیوع ویروس کرونا: ادامه وضعیت قرمز در چند استان ایران | DW | 17.06.2020به‌رغم هشدارها، گسترش شیوع ویروس کرونا وخامت بیشتر امور ناظر بر درمان و پیشگیری بیماری کووید-۱۹ را سبب شده است. اوضاع در استان‌های خوزستان، کرمانشاه، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، هرمزگان و کردستان قرمز اعلام شده است.

افزایش وخامت اقتصادی سوریه در اثر تشدید تحریم‌های آمریکا | DW | 17.06.2020مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا خبر از تحریم‌های جدید سوریه داده است. ۳۹ شخص و نهاد سوریه مشمول این تحریم‌ها می‌شوند. این در حالی است که کاهش ارزش پول سوریه و کمبود مواد غذایی دولت بشار اسد را به چالش کشیده است.

حداکثر سرعت قطار کرج - قزوین به ۱۶۰ کیلومتر در ساعت افزایش یافتتهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: با افتتاح خطوط دوم راه‌آهن کرج - قزوین حداکثر سرعت قطارها از ۱۲۰ کیلومتر به ۱۶۰ کیلومتر افزایش یافت.

دیدگاه: بررسی احتمال افزایش محدویت‌ها در فضای مجازیدر دیدگاه بشنوید: بررسی احتمال افزایش محدویت‌ها در فضای_مجازی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید: