شمار قربانیان حادثه غرق شدن کشتی در سواحل کانادا به ۱۰ تن رسید

27/11/1400 09:50:00 ق.ظ

شمار قربانیان حادثه غرق شدن کشتی در سواحل کانادا به ۱۰ تن رسید جزئیات بیشتر🔽

شرایط جوی با امواج بیش از ۴ متری و وزش باد، جستجو را در تمام طول روز سه شنبه برای امدادگران کانادایی بسیار پیچیده کرده بود و با فرا رسیدن شب و نیز سردتر شدن دمای هوا، امید به یافتن بازماندگان احتمالی کاهش یافت. برایان اوونز، سخنگوی مرکز هماهنگی و نجات کانادا که مدیریت عملیات جست‌وجو را برعهده دارد به...

برایان اوونز، سخنگوی مرکز هماهنگی و نجات کانادا که مدیریت عملیات جست‌وجو را برعهده دارد به خبرگزاری فرانسه گفت که بقایای این کشتی ۵۰ متری که لنگرگاهش در بندر کوچک مارین گالیسیا واقع در شمال غربی اسپانیاست، پیدا شده است.

علت سانحه چه بود؟ به گفته سازمان امداد و نجات دریایی اسپانیا، خدمه کشتی غرق شده متشکل از ۱۶ اسپانیایی، پنج پرویی و سه غنائی بودند. در میان ملوانان اسپانیایی، بسیاری اهل گالیسیا بودند. رزا کوینتانا، مسئول امور دریایی استان گالیسیا به خبرنگاران گفت پس از آن که کشتی دچار «سانحه» شده و «علامت خطر فرستاد» دو کشتی برای نجات آن حرکت کردند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اعتراض‌ها به تدابیر بهداشتی در کانادا؛ لزوم ارائه گواهی سلامت در انتاریو لغو می‌شودنخست‌وزیر کانادا پیش از این گفته بود که برای پایان بخشیدن به اعتراض‌ها در اتاوا، پایتخت این کشور «همه گزینه‌ها» روی میز است.

نسخه‌های دیجیتالی شاهکارهای نقاشی جهان در نمایشگاهی در لندن به فروش می‌رسد🔺نسخه‌های دیجیتالی شاهکارهای نقاشی جهان در نمایشگاهی در لندن به فروش می‌رسد ▪️نمایشگاهی در لندن قرار است تصاویر دیجیتالی شاهکارهای موجود در کلکسیون چهار موزه ایتالیایی، از جمله آثار استادان نقاشی رافائل و داوینچی، را به فروش بگذارد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

واکنش‌ها به اقدام سفیر مسکو در تهران ادامه دارد؛ اعتراض به «گستاخی» روسیهبه رغم شدت گرفتن انتقادات به سفیر روسیه در ایران طی هفته جاری، تاکنون هیچ اقدام رسمی نسبت به احضار یا اعلام موضع رسمی اعتراضی نسبت به «لوان جاگاریان» از سوی مقامات جمهوری اسلامی صورت نگرفته است. چی شده؟ خوب هیچ شکی نیست که جمهوری اسلامی ایران تو این دست نداشته باشد.؟ مرگ بر دشمن ایران وایرانی

اذعان سخنگوی سپاه به سوء مدیریت و تخلف در شرکت وابسته به سپاهسخنگوی سپاه در واکنش به فایل صوتی مربوط به فساد سپاه پاسداران که از سوی رادیو فردا منتشر شده، به «سوء مدیریت و تخلف در یکی از شرکت‌های وابسته به بنیاد تعاون سپاه» اذعان کرد. فساد مال خر است جدی میگم مگه خداوند نمیفرماید و لا یزید الظالمین الا خسارا پس هر کس ظلم فساد و سو. مدیریت کند خر است یک سردار غیر دزد را اسم ببرید؟ سردار سیلی خورده استاندار آذربایجان شرقی که فقط تو حساب زنش ۱۲۶ میلیارد تومان بود؟ صادق محصولی یک لا قبا که میلیاردر شد، محسن رضایی که توذیع سیگار ایران را در دست داره، ریس دزدای ایران سربار خالیباف و هزاران سردار ریز و درشت!

بسته شدن پرونده مدارس تخریبی طی سالهای آتی/ ساخت روزانه ۴۰ کلاس در کشوررئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به پروژه‌های آموزشی تحویل شده در سال جاری به وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال در مجموع ۱۴ هزار و ۷۴۵ کلاس درس به بهره برداری رسید، یعنی به طور میانگین هر روز ۴۰ کلاس درس ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است. اگر خیرین مدرسه ساز نمی بودند هر روز با فاجعه ای در آموزش و پرورش مواجه بودیم دیگه ساخت کلاس درس فایده نداره کرونا حالا حالاها هست که آموزش میشه فقط مجازی😁😁👋👋👋👋 تعویق_کنکور_دکتری_1401

غرق شدن کشتی اسپانیایی در نزدیکی ساحل کانادا؛ ۷ کشته و ۱۴ مفقودبه گفته سخنگوی مرکز هماهنگی امداد و نجات کانادا تلاش برای نجات جان دیگر سرنشینان این کشتی که در نزدیکی جزیره نیوفاندلند غرق شد ادامه دارد.