شمار مبتلایان شناسایی شده ویروس کرونا از ۲۵ میلیون نفر گذشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود افزایش موارد ابتلا در جهان، به نظر می‌رسد آهنگ شیوع ویروس بر خلاف ماه‌های گذشته، ثابت شده است: ویروس کرونا از نیمه ماه ژوئیه به بعد، هر چهار روز یک میلیون نفر را در جهان مبتلا می‌کند.

بر اساس این گزارش، از زمان اعلام نخستین مورد بیماری در چین تا رسیدن به یک میلیون مبتلا به کووید-۱۹، ۹۴ روز طول کشید. پس از آن آهنگ شیوع ویروس با رشدی تصاعدی ادامه پیدا کرد: ۱۴۹ روز بعد از اعلام دولت چین، در ۱۱ ماه ژوئیه شمار موارد شناسایی شده بیماری در جهان به ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسید.

این آمار در حالی منتشر می‌شود که به‌‌گفته کارشناسان شمار واقعی مبتلایان در سراسر جهان بسیار بیشتر از تعداد رسمی بیماران است. بسیاری از دولت‌ها با وجود توصیه سازمان جهانی بهداست به تست گسترده، از این رویه پیروی نمی‌کنند. به‌علاوه بسیاری از ناقلان ویروس و به‌ویژه جوانان، هیچ نشانه‌ای از بیماری را ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 25 میلیون نفر فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 25 میلیون نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 241 هزار و 809 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 241 هزار و 809 نفر رسید در 24 ساعت گذشته 1517 تن دیگر در ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شده و مجموع مبتلایان به 265 هزار و 515 نفر رسید. شمار قربانیان کرونا نیز با مرگ 36 نفر دیگر در این مدت به 6245 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 184 هزار و 927 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 184 هزار و 927 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیوع گسترده ویروس کرونا در فرانسه؛ احتمال بازگشت قرنطینه وجود دارددست‌کم ۵۱ منطقه و شهرستان فرانسه در وضعیت قرمز هشدار شیوع بیماری قرار دارند. معیار «قرمز» اعلام شدن یک منطقه، مثبت بودن نتیجه بیش از ۵۰ نفر در ۱۰۰هزار تست ویروس کرونا است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 185 هزار و 986 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 185 هزار و 986 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی مطابق برنامه آغاز می‌شود؛ ویروس کرونا و چالش های فصل جدید🔺لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی مطابق برنامه آغاز می‌شود؛ ویروس_کرونا و چالش های فصل جدید ⚡️در آستانه آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکایی، خبر ابتلای ۷۷ بازیکن، کادر فنی، و عوامل اجرایی چند باشگاه به ویروس کرونا، همه را غافلگیر کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »