شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 653 نفر رسید

16/10/2019 08:23:00 ب.ظ

چشمه‌صلح, عملیات چشمه صلح

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه‌صلح به 653 نفر رسید

16.10.2019آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه صبح امروز سه شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار تروریست‌هایی پ.ی.د/پ.ک.ک که از آغاز عملیات چشمه صلح در شمال سوریه تاکنون از پای درآمده اند، به 653 تن رسیده است. عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد و همچنان ادامه دارد. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 595 نفر رسیدارتش تورکیه یه جوری تروریستهای کورد رو پاکسازیشون کنین که دیگه هیچ رگ و ریشه‌ای ازشون نمونه.

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 637 نفر رسید

آمار تلفات توفان «هاگیبیس» در ژاپن به ۶۶ نفر افزایش یافتشمار کشته شدگان توفان «هاگیبیس» در ژاپن که در چند دهه شدیدترین توفان این کشور بوده، به ۶۶ نفر افزایش یافته است. مقامات ژاپن در روز سه‌شنبه ۲۳ مهرماه آمار کشته شدگان توفان هاگیبیس را ۶۶ نفر اعلام کرد

شمار کشته شده‌های طوفان هاگی‌بیس در ژاپن به ۶۶ نفر رسیدشمار کشته شده‌های طوفان هاگی‌بیس در ژاپن که از آن به‌عنوان یکی از سهمگین‌ترین طوفان‌های شش دهه اخیر در این کشور نام برده می‌شود، به ۶۶ تن افزایش یافت. اطلاعات بیشتر⬇️

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 595 نفر رسیدارتش تورکیه یه جوری تروریستهای کورد رو پاکسازیشون کنین که دیگه هیچ رگ و ریشه‌ای ازشون نمونه.

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 637 نفر رسید

وزارت دفاع ملی ترکیه: شمار تروریست‌های پ.وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد شمار تروریست‌هایی پ.وزارت دفاع ملی ترکیه: شمار تروریست‌های پ.نظرات بیشتر مهر ۲۲, ۱۳۹۸ پرونده‌سازی برای فعالان محیط زیست ادامه دارد؛ مراد طاهباز، نیلوفر بیانی و هومن جوکار به «جاسوسی» متهم شدند پس از حذف شدن اتهام «افساد فی‌الارض» از پرونده فعالان محیط زیست در ایران، این‌بار سخنگوی قضایی اتهامات سه نفر از فعالان بازداشت شده را «جاسوسی به نفع سیا و موساد» اعلام کرد.

ی.د/پ.د/پ.ک.ک.ک که در عملیات چشمه صلح از پای درآمده اند به 653 تن رسید 16.ک که در چارچوب عملیات چشمه صلح در شمال سوریه از پای درآمده اند، به 595 تن رسید.10. با این حال این مقام قضایی اشاره ای به اتهام طاهر قدیریان نکرده است.

2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی  وزارت دفاع ملی ترکیه صبح امروز سه شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار تروریست‌هایی پ.10.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی  وزارت دفاع ملی ترکیه صبح امروز سه شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار تروریست‌هایی پ.ی.د/پ.ی.ک.ک.ک که از آغاز عملیات چشمه صلح در شمال سوریه تاکنون از پای درآمده اند، به 653 تن رسیده است.ک. پوریا سپهوند، کارشناس موسسه حیات وحش میراث پارسیان، نیز بهمن سال گذشته بازداشت شد.

  عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.  عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام مى شود. عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.  عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام مى شود. .