شمار مبتلایان به کرونا در کلمبیا از 5 میلیون نفر فراتر رفت

09/08/1400 10:39 ق.ظ

مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در کلمبیا به پنج میلیون و 677 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در کلمبیا به پنج میلیون و 677 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی 31.10.2021 بوگوتا/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت کلمبیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 1629 تن دیگر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و به این ترتیب آمار کل مبتلایان به 5 میلیون و 677 نفر افزایش یافته است.

همچنین طی این مدت 33 بیمار کرونایی دیگر جان باخته و مجموع قربانیان نیز به 127 هزار و 258 نفر رسیده است. شمار بهبودیافتگان نیز با افزایش 1582 نفری به چهار میلیون و 844 هزار و 274 تن رسیده است. از آغاز واکسیناسیون سراسری کرونا در کلمبیا تاکنون بیش از 25 میلیون و 500 هزار نفر دوز اول و بیش از 16 میلیون و 800 هزار نیز دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند. همچنین به حدود 170 هزار نفر نیز دوز سوم تزریق شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

زیرزمینی کردن کابل‌ها در محله 'زیردکل' هزینه بالایی دارد/ بهره‌وری انرژی خورشیدی در تهران پایین‌تر از دیگر شهرهاست/تمایل خانواده‌ها به استفاده از انرژی‌های معمول به دلیل ارزانتر بودن آنمدیر عامل برق منطقه‌ای تهران گفت: از نظر اقتصادی هزینه استفاده از انرژی‌های معمول به گونه‌ای است که خانواده‌ها تمایل دارند از همین انرژی معمول به جای انرژی‌های تجدیدپذیر و خورشیدی استفاده کنند، مگر اینکه روند تغییر کند.

صادرات حبوبات و غلات ترکیه در 9 ماه نخست سال به 6.4 میلیارد دلار رسیدمیزان صادرات حبوبات و غلات ترکیه در 9 ماه نخست امسال به بیش از 6.4 میلیارد دلار رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

یکی از اعضای ارکستر زهره؛ «در افغانستان به ما رقاصه می‌گفتند»مرضیه ۱۸ سال دارد. روزی که طالبان به کابل رسیدند در مدرسه بود، ویولنش را همانجا گذاشت و کابل را به مقصد دوحه ترک کرد. مردم افغانستان به ناله و داد کشیدن عادت کردند فقط هر کدام می‌خواهد خود را متمایز از دیگران بداند. افغانستان جنگ زده موسیقی نمی‌خواهد،. نان، سرپناه، امنیت و نظم سیاسی اجتماعی می‌خواهد. شمابگویید شماراچی صدازنند؟گوزینه دیگری دارید؟

گروهی از فعالان مدنی در ایران خواهان توجه به آسیب ناشی از کرونا بر کودکان شدندگروهی از فعالان مدنی و دانشگاهی ایران در فراخوانی با عنوان «اقدام مدنی برای کودکان آسیب‌دیده از کرونا» از مردم خواسته‌اند نسبت به اثرات «مخرب و پایدار» شیوع ویروس کووید-۱۹ بر «اقشار بی‌دفاع جامعه» حساس باشند. به نوشته روزنامه شرق، در این بیانیه تأکید شده است «طبقات کم‌برخوردار جامعه» در مواجهه...

دو کشته و 10 زخمی در حمله طالبان به مراسم عروسی بخاطر پخش موسیقیدر نتیجه حمله جنگجویان طالبان به یک مراسم عروسی بخاطر پخش موسیقی در «سرخ‌رود» ولایت ننگرهار افغانستان، دو نفر کشته و 10 نفر دیگر زخمی شدند.یکی از بزرگان افغانستان دوکشته و10زخمی درحمله طالبان به مراسم عروسی بخاطر پخش موسیقی.. نسیم:این اقدامات طالبان،کپی برداری ازخامنه ای جانی است وطالبان برای آن پول میگیردتا رئیسی_جلاد۶۷ سفید سازی شود. این اقدامات طالبان ،مطلقا ضدبشری وجنایتکارانه است واز تعالیم عالیه اسلام،‌مطلقابدور است. فکر کن بزنی شادی مردم رو به عزا تبدیل کنی😔

خوش‌بینی ایران به 'همراهی خوب' چین و روسیه در مذاکرات وین | DW | 29.10.2021علی باقری کنی می‌گوید 'انتظار و پیش‌بینی' این است که روسیه و چین در مذاکرات وین با مواضع ایران همراهی کنند. مذاکره‌کنندگان جدید ایران از نتیجه شش دور قبلی مذاکرات راضی نیستند اما روسیه آن را محصول تلاش جمعی می‌داند. اگه 'محاسبات غلط' یه واحد درسی بود این دوستان قطعا نمرات بالایی کسب میکردن. ارزو بر جوانان عیب نیست اما ایشون حق چنین اشتباهی رو نداره چون با سرنوشت یک ملت داره بازی می کنه تامام

مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در کلمبیا به پنج میلیون و 677 نفر افزایش یافت.

31.10.2021

بوگوتا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت کلمبیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که طی شبانه‌روز گذشته 1629 تن دیگر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و به این ترتیب آمار کل مبتلایان به 5 میلیون و 677 نفر افزایش یافته است.

همچنین طی این مدت 33 بیمار کرونایی دیگر جان باخته و مجموع قربانیان نیز به 127 هزار و 258 نفر رسیده است.

شمار بهبودیافتگان نیز با افزایش 1582 نفری به چهار میلیون و 844 هزار و 274 تن رسیده است.

از آغاز واکسیناسیون سراسری کرونا در کلمبیا تاکنون بیش از 25 میلیون و 500 هزار نفر دوز اول و بیش از 16 میلیون و 800 هزار نیز دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند. همچنین به حدود 170 هزار نفر نیز دوز سوم تزریق شده است.

کلمبیا با جمعیت 50 میلیون نفری یازدهمین کشور با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان است.