شمار شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی در ایران افزایش یافت

03/08/1400 12:37 ب.ظ

شمار شهرهای ایران که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار شهرهای ایران که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند افزایش یافت.شمار شهرهای ایران که در وضعیت قرمز از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار دارند به 22 شهرستان افزایش یافت.بر اساس اعلام وزارت کشور ایران، رنگ‌بندی جدید شهرهای ایران از لحاظ وضعیت شیوع کرونا از روز چهارشنبه پنجم آبان ماه اعمال خواهد شد.

بر اساس اعلام وزارت کشور ایران، رنگ‌بندی جدید شهرهای ایران از لحاظ وضعیت شیوع کرونا از روز چهارشنبه پنجم آبان ماه اعمال خواهد شد. وزارت بهداشت ایران، وضعیت 22 شهرستان را قرمز، 128 شهرستان را نارنجی، 215 شهرستان را زرد و 83 شهرستان را آبی اعلام کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور / ۲۲ شهر در وضعیت خطر کروناییافزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی بر اساس رنگ‌بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.

افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور / ۲۲ شهر در وضعیت خطر کروناییافزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی بر اساس رنگ‌بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.

با وجود واکسیناسیون گسترده، تعداد مبتلایان به کرونا در اروپا افزایش یافتبه‌گفته دولت آلمان روز گذشته به‌طور میانگین هزار مورد ابتلا به ازای هر صد هزار نفر مشاهده شده است. مقام‌های این کشور از بروز یک موج جدید ابراز نگرانی کرده‌اند. 🤕🤕

تحصن معترضان به نتایج انتخابات در بغداد ادامه داردبه دنبال کاهش بی‌سابقه‌ شمار‌ آرای حشد الشعبی و گروه‌های وابسته به ایران در انتخابات پارلمانی عراق، تحصن این گروه‌ها در «منطقه سبز بغداد» در اعتراض به

آغاز به کار گردهمایی «جوانان سبز» در سعودی برای افزایش آگاهی زیست محیطیگردهمایی «جوانان سبز» سعودی با هدف افزایش آگاهی درباره مسائل زیست‌محیطی و سیاستگذاری‌های مرتبط با آن یکشنبه 24 اکتبر کار خود را در ریاض پایتخت این کشور

دیدار سفیر ایران در کابل با وزیر خارجه طالبان؛ ایران «آماده سرمایه‌گذاری» در افغانستان است🔺 سفیر ایران در کایل در این دیدار، که گفته می‌شود به درخواست طالبان انجام شده، از مشکلات اقتصادی با عنوان «دشمن مشترک ایران و افغانستان» یاد کرده و گفته ایران آماده سرمایه‌گذاری در افغانستان است. ⬇ بیشتر بخوانید: پس راه باز شد که ایشالا مشکلات اقتصادی افغانستان حل شود زیرا به هر کجا ایران پا به میدان گذارد، دشمنان ثروتمند ایران دور نیستند، سریع پا به میدان گذاشته تا از رقیب خویش پس نمانند بعد از مازوت ایرانی به لبنان، لبنان دو شبه دولتدار شد، انگار که مشکل دولتسازی هیچگاه نداشتن جمهوری اسلامی همواره بر ایجاد صلح میان افغانها تلاش کرده‌. از انصاف دور نباشیم ایران امنیتش را در ابادی و امنیت در افغانستان می داند و برای آن کوشش می کند. نقش مثبت و سازنده ایران در کنار ملت افغانستان را نباید نادیده گرفت. قطعا دوستی دو ملت ایران و افغانستان در تضاد با منافع بسیاری از کشورهای غربی و منطقه خاورمیانه است و ثبات و آرامش را نمی خواهند.

شمار شهرهای ایران که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند افزایش یافت.شمار شهرهای ایران که در وضعیت قرمز از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار دارند به 22 شهرستان افزایش یافت.

بر اساس اعلام وزارت کشور ایران، رنگ‌بندی جدید شهرهای ایران از لحاظ وضعیت شیوع کرونا از روز چهارشنبه پنجم آبان ماه اعمال خواهد شد.

وزارت بهداشت ایران، وضعیت 22 شهرستان را قرمز، 128 شهرستان را نارنجی، 215 شهرستان را زرد و 83 شهرستان را آبی اعلام کرده است.

در تازه‌ترین وضعیت اعلامی برای شهرهای ایران، علاوه بر شهرهای قرمز قبلی، سرچهان (استان فارس)، آبیک (استان قزوین)، شهربابک (استان کرمان)، آشتیان و تفرش (استان مرکزی) و اردکان (استان یزد) هم در وضعیت قرمز قرار گرفتند.