شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 25 میلیون نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی براساس جدیدترین آمار تارنمای ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، تاکنون 25 میلیون و 26 هزار و 68 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در جهان بهبود یافته‌‌اند.

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

براساس جدیدترین آمار تارنمای ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، تاکنون 25 میلیون و 26 هزار و 68 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در جهان بهبود یافته‌‌اند. هند با 5 میلیون و 176 هزار و 371 نفر در صدر فهرست کشورهای دارای بیشترین آمار بهبودیافتگان کرونا در جهان است. آمریکا با 4 میلیون و 630 هزار و 674 نفر و برزیل نیز با 4 میلیون و 84 هزار و 182 نفر در رده‌های دوم و سوم این فهرست جای دارند.

همچنین تاکنون در روسیه 952 هزار و 399 مبتلا و در کلمبیا نیز 722 هزار و 536 بیمار کرونایی سلامتی خود را بازیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.تاکنون بیش از 33 میلیون نفر در سراسر جهان به کووید-19 مبتلا شده و بیش از یک میلیون و 9 هزار نفر نیز بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در الجزایر و لبنان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در دنیا از یک میلیون نفر فراتر رفتدرحالیکه قربانیان این ویروس در حال افزایش است، یورونیوز بررسی کرده است که تاکنون کدام کشورها بیشترین قربانیان را در سراسر جهان داشته‌اند. بیشتر بخوانید🔽 منظورتون از دولت ترامپ گروهک تروریستی ترامپ است دیگر terrorist_tramp
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در استرالیا به 875 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان به حدود 26 هزار نفر رسیدکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان به حدود 26 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان غیرنظامی جمهوری آذربایجان در حملات ارمنستان به 11 نفر افزایش یافتشمار قربانیان غیرنظامی جمهوری آذربایجان در حملات ارمنستان به 11 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت؛ افزایش نگرانی‌ها از آغاز موج‌های بعدی شیوع بیماریشمار قربانیان کرونا در جهان از مرز یک میلیون نفر فراتر رفت؛ افزایش نگرانی‌ها از آغاز موج‌های بعدی شیوع بیماری دانشگاه جان هاپکینز آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان را تاکنون بیش از یک میلیون و دو هزار نفر اعلام کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »