شمار قربانیان کرونا در اروپا از ۱۴۰ هزار نفر فراتر رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اروپا تاکنون با ثبت مرگ ۱۴۰ هزار و ۹۶ نفر بر اثر ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» بیشترین خسارت جانی را در مقایسه با قاره‌های دیگر از شیوع نوع جدید ویروس کرونا دیده است.

آمارهای رسمی نشان می دهد که ۷۵ درصد قربانیان ویروس جدید کرونا در قاره اروپا در یکی از چهار کشور ایتالیا، بریتانیا، اسپانیا و فرانسه جان خود را از دست داده اند. شمار افرادی که تست کرونای آنها در قاره اروپا مثبت اعلام شده است نیز به نزدیک به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسیده است.

اروپا تاکنون با ثبت مرگ ۱۴۰ هزار و ۹۶ نفر بر اثر ابتلا به «کووید ۱۹» بیشترین خسارت جانی را در مقایسه با قاره های دیگر از شیوع نوع جدید ویروس کرونا دیده است. بالاترین میزان مرگ و میز بر اثر ابتلا به این ویروس در میان کشورهای اروپایی تاکنون در ایتالیا به ثبت رسیده است. بنا به آمار رسمی تاکنون ۲۸ هزار و ۲۳۶ نفر در این کشور جان خود را بر اثر ابتلا به «کووید ۱۹» از دست داده اند.بریتانیا پس از ایتالیا بیشترین خسارت جانی را از شیوع ویروس جدید کرونا دیده است.

بسیاری از دولت های اروپایی در روزهای گذشته همزمان با کاهش آمار روزانه مبتلایان جدید به ویروس جدید کرونا و جان باختگان بر اثر ابتلا به این ویروس برنامه ای زمان بندی شده برای لغو برخی محدودیت های وضع شده در راستای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» ارائه کرده اند. بر همین اساس قرنطینه سراسری در فرانسه قرار است روز ۱۱ مه به پایان برسد. این در حالی است که دولت ایتالیا نیز در نظر دارد از روز چهارم مه محدودیت های قرنطینه سراسری در این کشور را کاهش دهد. اسپانیا نیز مانند فرانسه قصد دارد که کاهش محدودیت های قرنطینه را از روز ۱۱ مه آغاز کند.

در مقابل دولت بریتانیا هنوز برنامه زمان بندی خود برای کاهش محدودیت های وضع شده را اعلام نکرده است. بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور که از عبور بریتانیا از پیک شیوع ویروس جدید کرونا سخن گفته قراراست هفته آینده «نقشه راه» دولتش برای پایان قرنطینه و محدودیت های وضع شده را اعلام کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بعد چهارتا پیاز فروش میگفتند ویروس ترور بیولوژیکه اونم مختص دی ان ای ایرانی ها!!! چه گوه خوریها...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیش از ۲۳۴ هزار نفر قربانی کرونا در جهان/آمار بهبودیافتگان از یک میلیون گذشتآمار جهانی مبتلایان و قربانیان کروناویروس جدید که تاکنون در ۲۱۲ کشور و منطقه شیوع یافته، روند افزایشی خود را به رغم اتخاذ اقدامات لازم به منظور رعایت فاصله اجتماعی در بسیاری از کشورها طی می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ بازداشت کارگران در ترکیه و جان باختن ۵۵ روزنامه‌نگار در ۲۳ کشوردر حالی که شیوع ویروس کرونا در جهان مانع برگزاری مراسم گسترده روز جهانی کارگر شد، برخی کارگران و اتحادیه‌ها تلاش کردند که این روز را با شیوه‌های دیگری مثل حضور در بالکن خانه‌ها یا به صورت مجازی در اینترنت جشن بگیرند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کرونا و شلختگی فوتبال اروپا؛ از تعطیلی و اعتراض تا امید به آغاز رقابت‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا؛ استفاده از کامیون‌های یخچال‌دار برای حفظ اجساد در نیویورکدر نیویورک، پلیس متوجه شده یکی از بنگاه‌های کفن و دفن، اجساد را در کامیون‌های یخچال‌دار و یا وانت‌های مسقف قرار داده است. شهر نیویورک با بیش از ۱۸ هزار جان باخته، کانون کرونا در جهان لقب گرفته هر چند در یک هفته گذشته مسئولان از روند نزولی نمودار ابتلا و مرگ بیماران کووید۱۹ خبر داده‌اند. اونارو ولش یه گزارش درباره با خاک‌یکسان شدن امشب از طرف براندازان رژیمتون بگو گند زده شد به سر تا پاتون تا فکر نکنید می تونید با شعور ما بازی کنید مزدورای لجنزاده IslamicRepublicOfBBC امشب زیادی فعال شدین خبریه? هشتگی طوفانی چیزی اذیتت کرده آیت الله? IslamicRepublicOfBBC IslamicRepublicOfBBC
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قرنطینه در اروپا از ۱۱ هزار مرگ زودرس ناشی از آلودگی هوا پیشگیری کرده استبه اعتقاد محققان فنلاندی پس از اعمال مقررات قرنطینه، هر شهروند اروپایی در طول یک دوره زمانی یک ماهه تا روز ۲۴ آوریل، به طور متوسط ۳۷ درصد کم‌تر از دوره مشابه در وضعیت عادی در معرض گاز دی اکسید نیتروژن قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از کجا آورده‌ای؟ نگاهی به ثروت‌اندوزی حاکمان عرب در اروپا | DW | 30.04.2020خوشگذرانی در ویلاهای لوکس اروپا با سرمایه کشور؟ دادگاهی در پاریس در اقدامی بی‌سابقه دارایی شخصی رفعت اسد، عموی بشار اسد را بررسی کرده است. او یکی از چهر‌ه‌های پرنفوذ عرب است که در اروپا ثروت کلانی دارد. ایکاش باب شه اروپا که از خداشه اینا مال و ثروتشونو بیارن اونجا خرج کنن.حالا این دیگه گندش در اومده بررسی میکنن چه عجب بعد ۹ ساااال
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »