شمار مرگ بر اثر کرونا در هند از ۵۰ هزار مورد عبور کرد

28/05/1399 01:19 ق.ظ

🔺شمار مرگ بر اثر کرونا در هند از ۵۰ هزار مورد عبور کرد ⚡️هند روز دوشنبه با تائید مرگ بیش از ۹۰۰ نفر در یک روز اعلام کرد که شمار مرگ و میر ناشی از ویروس_کرونا در آن کشور از مرز ۵۰ هزار نفر عبور کرده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هند پس از ایالات متحده، برزیل و مکزیک از نظر شمار قربانیان ناشی از «کووید-۱۹» در جهان در رتبه چهارم قرار دارد.

نیوزیلند که یکصد روز بدون ابتلا به ویروس کرونا درون آن کشور را پشت سر می گذاشت، با شروع موج تازه ای از شیوع این ویروس انتخابات برنامه ریزی شده آن کشور برای ماه آینده را به تعویق انداخت.

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند، گفت انتخابات ۱۷ اکتبر برگزار خواهد شد و تاخیر دیگری در کار نخواهد بود. مقام های بهداشت در نیوزیلند از ۹ مورد تازه ابتلا در روز دوشنبه خبر دادند. در کره جنوبی که در کاهش شیوع ویروس کرونا موفقیت هایی داشت، مقام های بهداشت می کوشند سرعت گسترش بیماری در اطراف سئول را کم کنند.

شمار مبتلایان در کره جنوبی طی چند ماه از ۵۰ نفر فراتر نمی رفت، اما روز دوشنبه ابتلای ۱۹۷ نفر و روز یکشنبه ابتلای نزدیک به ۳۰۰ نفر تائید شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 922 هزار نفر گذشتشمار مبتلایان به کرونا در روسیه با شناسایی 4 هزار و 969 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 922 هزار و 853 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 230 هزار و 969 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 230 هزار و 969 نفر افزایش یافت

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسید

ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور همچنان بالاست/ روند صعودی بیماری در ۱۳ استانابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور همچنان بالاست بنابر اعلام کمیته اپیدمیولوژی کووید-۱۹، در روند شیوع کشوری این بیماری تا هفته منتهی به ۲۴ مردادماه، همچنان موارد ابتلا و مرگ نسبتاً بالا است و ثبات و تغییرات مختصر افزایشی در موارد این بیماری مشاهده می‌شود.

حمایت از گزینه‌هایی مانند عارف و معین در ۱۴۰۰ اشتباه تاریخی است/ افرادی مانند «ظریف» باید کاندیدای اصلاح‌طلبان باشند/ فتاح پس از رئیسی و قالیباف مهره سطح پایین‌تر اصولگرایان استتحلیلگر سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: آن‌هایی که امتحان خود را پس داد‌ه‌اند مانند عارف و معین و یا دیگران حضورشان اصلاً فایده ندارد، گزینه اصلاح‌طلبان در انتخابات باید یک چهره اصلاح‌طلب معتدل باشد و سران نظام هم او را قبول داشته باشند، در نتیجه فردی مانند ظریف باید وارد عرصه شود و اصلاح‌طلبان باید روی چنین شخصیتی، سرمایه‌گذاری کنند.

کالین: تحلیل بایدن از ترکیه مبتنی بر جهل، تکبر و ریاکاری استسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه ضمن واکنش به اظهارات جو بایدن٬ تحلیل وی از ترکیه را مبتنی بر جهل، تکبر و ریاکاری دانست. - خبرگزاری آناتولی

Print this pageصدای آمریکا ـ هند روز دوشنبه با تائید مرگ بیش از ۹۰۰ نفر در یک روز اعلام کرد که شمار مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در آن کشور از مرز ۵۰ هزار نفر عبور کرده است.

هند پس از ایالات متحده، برزیل و مکزیک از نظر شمار قربانیان ناشی از «کووید-۱۹» در جهان در رتبه چهارم قرار دارد.

نیوزیلند که یکصد روز بدون ابتلا به ویروس کرونا درون آن کشور را پشت سر می

گذاشت، با شروع موج تازه ای از شیوع این ویروس انتخابات برنامه ریزی شده آن کشور برای ماه آینده را به تعویق انداخت.

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند، گفت انتخابات ۱۷ اکتبر برگزار خواهد شد و تاخیر دیگری در کار نخواهد بود.

مقام های بهداشت در نیوزیلند از ۹ مورد تازه ابتلا در روز دوشنبه خبر دادند.

در کره جنوبی که در کاهش شیوع ویروس کرونا موفقیت هایی داشت، مقام های بهداشت می کوشند سرعت گسترش بیماری در اطراف سئول را کم کنند.

شمار مبتلایان در کره جنوبی طی چند ماه از ۵۰ نفر فراتر نمی رفت، اما روز دوشنبه ابتلای ۱۹۷ نفر و روز یکشنبه ابتلای نزدیک به ۳۰۰ نفر تائید شد.

ژاپن، سومین اقتصاد بزرگ جهان، هم که با شرایط مشابهی دست به گریبان است روز دوشنبه از نرخ ۲۷.۸ درصدی انقباض اقتصادی آن کشور طی ماه های آوریل تا ژوئن خبر داد. این روند نزولی از دهه ۸۰ میلادی سابقه ندارد.