شمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 84 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت اسپانیا اعلام کرد شمار قربانیان ویروس_کرونا در این کشور به 84 تن رسید

مادرید/ خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت اسپانیا در مطلبی از حساب رسمی این نهاد در توییتر اعلام کرد که موارد ابتلا به ویروس کرونای جدید «کووید 19» به 2 هزار و 608 تن رسیده و 84 نفر نیز به دلیل بیماری‌های ناشی از این ویروس جان باخته‌اند. بر این اساس بیش از نیمی از شمار ابتلا و مرگ در شهر مادرید پایتخت این کشور مشاهده شده است. 1388 مورد ابتلا به کرونا در پایتخت اسپانیا به ثبت رسیده است.اسپانیا پس از ایتالیا بیشترین موارد ابتلا به کرونا در اروپا را دارد.

مجلس این کشور در راستای تدابیر پیش‌گیری از شیوع این ویروس به مدت دو هفته تعطیل شده است. آزمایش کرونای ایرن مونترو، وزیر برابری اسپانیا مثبت اعلام شد و به همین دلیل پابلو ایگلسیاس رئیس حزب پودومس شریک زندگی وی نیز تحت قرنطینه قرار گرفته است. پس از این رویداد تمامی اعضای هیئت دولت و خانواده سلطنتی آزمایش کرونا دادند.در این راستا خاویر ارتگا اسمیت، دبیر کل حزب «ووکس» و نماینده مجلس اسپانیا نیز به این ویروس مبتلا شده است.

کلیه مدارس و دانشگاه های برخی از مناطق اسپانیا شامل مادرید، ریوخا، منطقه باسک، کاتالونیا، گلیسیا، جزایر بالیر و مورسیا به مدت دو هفته تعطیل شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 631 نفر رسیدبا مرگ 168 نفر دیگر از افراد آلوده به ویروس کرونا در ایتالیا شمار قربانیان این بیماری در این کشور به 631 تن رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 3161 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 827 نفر رسیدبا فوت 196 نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا در ایتالیا، تعداد قربانیان این بیماری در این کشور به 827 تن رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران جهانی کرونا؛ شمار قربانیان در خارج از چین از هزارنفر گذشت🔺بحران جهانی کرونا؛ شمار قربانیان در خارج از چین از هزارنفر گذشت ⚡️آمار قربانیان کرونا در جهان ۴۰۹۰ گزارش شده و بیش از ۱۱۶هزار نفر در دنیا به این ویروس آلوده شده اند. خبرگزاری فرانسه گزارش داد که شمار تلفات در خارج از چین از هزار نفر گذشته است. چی دارید میگید؟شما خوابید یا خودتون را به نفهمی و خواب زدید تنها در ایران تا امروز بالای ۳۰۰۰ نفر جان باختن کافیست صحبتهای خود برخی مسیولین استان‌ها وکادر درمانی و قسالخانه ها را چک کنید مسخرش را در آوردید اگر نمی تونید خبر درست بدید مردم را گمراه نکنید براندازم براندازان۹۷_۹۸
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا به بیش از ۱۰ هزار نفر و شمار قربانیان به ۶۳۱ نفر افزایش یافتدولت ایتالیا عصر سه‌شنبه اعلام کرد که با ثبت ۱۶۸ مورد مرگ جدید، شمار جان باختگان «کووید-۱۹» در این کشور با رشد ناگهانی ۳۶ درصدی از ۴۶۳ به ۶۳۱ افزایش یافته است. خدا کمکشون کنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ۱۱۰ کشور؛ شمار مبتلایان در اروپا از ۲۲ هزار نفر فراتر رفتشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان در حالی از ۱۱۹ هزار نفر فراتر رفت که به‌نظر می‌رسد چین توانسته است شیوع این ویروس را کنترل کند اما همزمان شمار افراد مبتلا به کووید-۱۹ در ایالات متحده از هزار نفر فراتر رفتند و نخستین مورد ابتلا به این ویروس در ترکیه نیز گزارش شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »