شمار قربانیان کرونا در انگلستان از 1000 نفر فراتر رفت

09/01/1399 05:31:00 ب.ظ

ویروس, کرونا

شمار قربانیان ویروس کرونا در انگلستان به 1019 نفر رسید

28.03.2020لندن/ خبرگزاری آناتولیسازمان بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا در کشور با افزایش 260 نفری طی 24 ساعت گذشته به 1019 تن و شمار مبتلایان نیز به 2 هزار و 510 نفر رسیده است.گفتنی است بوریس جانسون و مت هنکاک؛ نخست‌وزیر و وزیر بهداشت انگلستان، پرنس چارلز، شاهزاده ولز و پسر ارشد ملکه الیزابت دوم (ولیعهد این کشور) نیز به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدئو / بازگشت روند عادی زندگی به شهرهای چین

مقامات چین با برداشته شدن بخشی از محدودیت‌های سختگیرانۀ کرونایی در این کشور موافقت کرده‌اند.این تصمیم، پس از اعتراضات گسترده شهروندان چین به بازگشت محدودیت‌های کرونایی گرفته شده است.پس از افزایش موارد جدید کرونا، مقامات چین تصمیم گرفته بودند، محدودیت‌هایی مانند قرنطینه شهرهای بزرگ را دوباره اجرایی کنند، اقدامی که نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت. ادامه مطلب >>

کرونا در جهان؛ شمار قربانیان در استرالیا به 13 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در انگلیس به 759 تن رسید

شمار قربانیان کرونا در ایتالیا به 9 هزار و 134 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در ایتالیا به 9 هزار و 134 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در فرانسه به 1696 نفر رسید

أخرین آمار کرونا؛ شمار مبتلایان در جهان از نیم میلیون نفر گذشتتهدید بی سابقه ناشی از گسترش بیماری همه‌گیر کووید۱۹ سبب شده تا بسیاری از کشورها بر شدت محدودیت‌ها و تدابیر پیشگیرانه برای مهار ویروس کرونا بیافزایند. آماری که این پدرسوخته ها از مبتلایان در ایران می‌دهند غلط است تو همه کشورها نظامیان در خدمت جامعه هستند جز ایران که رژیم لجن اسلامی بعنوان وسیله سرکوب ملت ایران استفاده می‌کند

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز نیم میلیون نفر گذشتدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید: «عده‌ای می‌خواهند ویروس کرونا به اقتصاد آمریکا ضربه بزند.» آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا را اینجا بخوانید: ترامپ خودش کرونا زادس😂😂😂😂 کرونا در آمریکا منجر به بیکاری ۳.۵ میلیون نفر و‌ثبت در فهرست دریافت مزایای افرادی شده است که کار خود را از دست داده‌اند. ترامپ عربها را می دوشید و مرتب نقطه قوت خود را کاهش بیکاری بی سابقه در آمریکا می دانست؟ ۲۰روزه نابود شد چقد فاشیست ها و حرامزاده ها حرفهاشون شبیه هم هستن!

دولت انگلستان اعلام کرد که تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 1019 نفر افزایش یافته است.شمار قربانیان ویروس کرونا در استرالیا به 13 تن و تعداد مبتلایان نیز به بیش از 3 هزار نفر افزایش یافت.دولت انگلستان اعلام کرد تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 759 نفر رسیده است.27.

28.03.03.2020 لندن/ خبرگزاری آناتولی سازمان بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا در کشور با افزایش 260 نفری طی 24 ساعت گذشته به 1019 تن و شمار مبتلایان نیز به 2 هزار و 510 نفر رسیده است.2020 لندن/خبرگزاری آناتولی سازمان بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا در کشورمان با افزایش 181 نفری طی 23 ساعت گذشته به 759 تن و شمار مبتلایان نیز به 14 هزار و 579 نفر رسیده است. گفتنی است بوریس جانسون و مت هنکاک؛ نخست‌وزیر و وزیر بهداشت انگلستان، پرنس چارلز، شاهزاده ولز و پسر ارشد ملکه الیزابت دوم (ولیعهد این کشور) نیز به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. همچنین اعلام شد که شمار مبتلایان به ویروس کرونای جدید در استرالیا به بیش از 3 هزار نفر رسیده است. همچنین در راستای تدابیر پیشگیرانه روز دوشنبه گذشته تمامی مغازه‌ها به غیر از داروخانه‌ها و فروشگاههای مواد غذایی تعطیل اعلام شد.

. استرالیا در راستای تدابیر پیشگیرانه محدودیت مسافرتی اعمال و تمام مغازه ها به جز سوپر مارکت، پمپ بنزین، بانک، داروخانه ها و سایر خدمات اساسی را تعطیل کرد.