شمار قربانیان کرونا در ایران از ۴۰ هزار نفر گذشت

12/11/2020 10:55:00 ب.ظ

شمار قربانیان کرونا در ایران از ۴۰ هزار و در جهان از مرز ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر گذشت

ویروس کرونا, بیماری همه‌گیر

شمار قربانیان کرونا در ایران از ۴۰ هزار و در جهان از مرز ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر گذشت

۲۷ استان ایران در وضعیت قرمز هستند و طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱۱ هزار و ۵۱۷ بیمار جدید کرونایی در سراسر کشور شناسایی شده است.

بدین ترتیب با احتساب آمار روزانه جدید مبتلایان ویروس کرونا، شمار موارد ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ایران ۷۲۶ هزار و ۵۸۵ نفر افزایش می‌یابد.از سوی دیگر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران نیز روز پنجشنبه از طرح جامعی سخن گفت که به گفته او به زودی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا برای مدیریت مرحله جدید بیماری تصویب و اجرایی می‌شود.

کرونا در جهان ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار قربانی گرفته استهمه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ از دسامبر گذشته تاکنون نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار نفر را در جهان به کام مرگ برده و بیش از ۵۲ میلیون نفر را مبتلا کرده است.ایالات متحده آمریکا هم اکنون از هر دو حیث شمار مبتلایان و قربانیان در صدر جدول کشورهای متاثر از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ قرار دارد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

يعني دارن علني بيمارو جلوي دوربين ميكشن هر عدايي بلدن رو بينار دريغ نميكنن تا بميرن چطور تو چين تموم شده ايران اينهم مرگ و مير هست!؟ جواب بديد

کرونا در ایران – شمار جانباختگان در آمار رسمی به مرز ۵۲ هزار نفر رسید🔺کرونا در ایران – شمار جانباختگان در آمار رسمی به مرز ۵۲ هزار نفر رسید ⚡️بحران کرونا در ایران ادامه دارد و طبق آمار رسمی در ۲۴ساعت گذشته ۲۲۱ بیمار دیگر کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند. از امریکا چع خبر استاد؟! دویست نفر اینجا بحرانه اونجا اسمش چی میشه؟

افزایش شمار فقرا در ایران و دریافت حقوق‌های نجومی در نهادهای ولی فقیه!روزنامه «جمهوری اسلامی»، برخوردار از پوشش مالی دفتر خامنه‌ای رهبر نظام و به سردبیری مسیح مهاجری ولی سفیه نه فقیه حقد و کینه وهابی های کثیف از ولی فقیه و اسلام تعجبی ندارد آمریکا خوبه! رفاه داره موج میزنه.

کرونا در ایران؛ ثبت بالاترین شمار مبتلایان روزانه در دو ماه گذشتهعلیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از دریافت قریب الوقوع واکسن‌های سینوفارم و آسترازنکا خبر داد. البته که ترند ثابت بوده و تنها ایام دهه زجر باعث شده آمار دستکاری بشه

افزایش یکباره شمار قربانیان کرونا در ایران؛ 258 مورد فوتی در یک روزدر شبانه روز گذشته 258 بیمار مبتلا به کرونا در ایران جان باختند که این رقم بیشترین آمار در 4 ماه گذشته در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی ترکیه با اقتدار در مقام نخست مرگ و میر کرونایی ایستاده است ترکیه در ربته اول کرونایی

شیوع کرونا در ایران و جهان؛ آمریکا رکود ۲۰۰ هزار ابتلا در یک شبانه‌روز را شکستبر اساس اعلام وزارت بهداشت ایران طی شبانه‌روز گذشته ۱۱ هزار و ۷۸۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده‌اند و در همین مدت ۴۶۲ نفر نیز از این بیماری جان باخته‌اند

کرونا در ایران؛ واکسن هزار یورویی در ناصرخسروpkhwshhal واکسن_روسی

وی از هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز به عنوان استان‌هایی نام برد که وضعیت شیوع ویروس کرونا و همه گیری بیماری کووید۱۹ در آنها نارنجی و زرد اعلام شده است.Share via Email Print this page بحران کرونا در ایران ادامه دارد و طبق آمار رسمی در ۲۴ساعت گذشته ۲۲۱ بیمار دیگر کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.روحانی مشهور و از انقلابیون باسابقه، از «حیف و میل» در برخی از نهادهای امپراتوری مالی خامنه‌ای به‌شدت انتقاد کرد.Aa شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران تا نیمروز چهارشنبه ۱۸ فوریه (۳۰ بهمن) به بیش از یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر و شمار قربانیان آن به بیش از ۵۹ هزار و ۲۶۰ نفر رسید.

بدین ترتیب با احتساب آمار روزانه جدید مبتلایان ویروس کرونا، شمار موارد ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ایران ۷۲۶ هزار و ۵۸۵ نفر افزایش می‌یابد. از سوی دیگر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران نیز روز پنجشنبه از طرح جامعی سخن گفت که به گفته او به زودی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا برای مدیریت مرحله جدید بیماری تصویب و اجرایی می‌شود. همچنین با ثبت آمار ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در ایران در مجموع ۵۱ هزار و ۹۴۹ نفر اعلام شده است. کرونا در جهان ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار قربانی گرفته است همه‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ از دسامبر گذشته تاکنون نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار نفر را در جهان به کام مرگ برده و بیش از ۵۲ میلیون نفر را مبتلا کرده است. به نظر مهاجری، «پس از چهار دهه از تشکیل نهادهایی چون بنیاد مستضعفان و کمیته امداد، توزیع میلیون‌ها سبد کمک نشان می‌دهد که آن‌ها در مأموریت خود برای از بین بردن فقر، ناکام مانده‌است. ایالات متحده آمریکا هم اکنون از هر دو حیث شمار مبتلایان و قربانیان در صدر جدول کشورهای متاثر از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ قرار دارد. با این حال ناتوانی مقامات مسئول در مدیریت صحیح بحران باعث سیر تصاعدی آمار ابتلا و مرگ شده و مقامات جمهوری اسلامی به جای پذیرش ناکارآمدی خود مدام سعی در مقصر معرفی کردن مردم ایران دارند. بر اساس آخرین آمار رسمی منتشر شده از سوی دانشگاه جان هاپکینز شمار جان‌باختگان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا از ۲۴۲ هزار نفر فراتر رفته است. مقامات ایران روز پنج‌شنبه از افزایش شمار مبتلایان به ویروس جهش یافتۀ کرونا در کشور نیز خبر دادند.

بر این اساس پس از آمریکا کشورهای برزیل (با ۱۶۳ هزار نفر)،‌ هند (با ۱۲۸ هزار نفر)، مکزیک (با ۹۶ هزار نفر) و بریتانیا (با ۵۰ هزار نفر) بیشترین قربانی ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ را به خود اختصاص داده‌اند. سازمان بهداشت جهانی و حتی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اعلام کرده‌اند که آمار واقعی ابتلا و مرگ چند برابر آمار رسمی در ایران است.5 میلیارد دلار) در پایان سال ایران منتهی به 20 مارس 2020، رسیده‌است که بیانگر 7 تریلیون ریال سود سالانه است. از لحاظ شمار مبتلایان نیز ایالات متحده با بیش از ۱۰ میلیون مورد ابتلا جایگاه نخست را دارد و پس از آن هند و برزیل به ترتیب به بیش از ۸ و ۵ میلیون نفر در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌‌‌‌اند. فرانسه در میان کشورهای اروپایی با ثبت بیشترین موارد ابتلا ( بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار مورد) پس از برزیل در مکان چهارم این جدول قرار گرفته و روسیه، اسپانیا، بریتانیا و آرژانتین نیز به ترتیب جایگاه‌های پنج تا هشتم را از این حیث به خود اختصاص داده‌‌‌اند.۲ برابر آمار رسمی است. . بیرون از حیطه دولت این نهادها خارج از حیطه دولت فعالیت داشته و با حکم خامنه ای در سال 1993 از پرداخت مالیات معاف و مشمول ممیزی دولت نمی‌شوند و در برابر پارلمان ایران نیز پاسخگو نیستند.