کرونا, اسرائيل, مبتلا, ویروس, کرونا

کرونا, اسرائيل

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل به 16507 نفر رسید

12/05/2020 09:19:00 ق.ظ

شمار مبتلا یان به کرونا در اسرائیل به 16507 نفر رسید

12.05.2020قدس/ خبرگزاری آناتولیوزارت بهداشت اسرائیل اعلام کرد: با شناسایی 29 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به 16 هزار 507 نفر افزایش یافت.بر این اساس، تاکنون 258 نفر در اسرائیل بر اثر کرونا فوت کرده و 11843 بیمار هم بهبود یافته‌اند. همچنین 66 نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

مایک پنس: ما نژادپرستی در آمریکا را اصلا تحمل نمی‌کنیم اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای وزارت خارجه: سرکوب آمریکایی‎های ستمدیده و محدویت رسانه‌ها به‌سرعت متوقف شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 661 نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت🔺شمار مبتلا یان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت ⚡️بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلا یان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند. البته 2 میلیون از این 4 میلیون متعلق به آمریکای ابرقدرت و فوق پیشرفته س که حقیقتاً تحت مدیریت ترامپ به تر تر افتاده.

شمار مبتلایان کرونا در کشور از ۱۰۷ هزار نفر گذشت / ۵۱ تن دیگر جان باختندمجموع مبتلا یان کووید۱۹ در کشور به ۱۰۷ هزار نفر رسید *تعداد مبتلا یان جدید: ۱۳۹۹ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۵۱ نفر *تعداد کل مبتلا یان: ۱۰۷۶۰۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۸۶۱۴۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۶۶۴۰ نفر چیزی نیست من خودم جزو اینا بودم روحشان شاد🙏

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران با بالا رفتن تعداد تست‌ها

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 4 میلیون و 200 هزار نفر فراتر رفت