شمار قربانیان کرونا در ایران از 116 هزار نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با فوت 453 بیمار کرونایی در ایران طی شبانه‌ روز گذشته، شمار قربانیان این ویروس به 116 هزار و 72 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

با فوت 453 بیمار کرونایی در ایران طی شبانه‌ روز گذشته، شمار قربانیان این ویروس به 116 هزار و 72 نفر رسید.بنا به اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، در شبانه روز گذشته 453 بیمار کرونایی جان باختند و شمار قربانیان این ویروس در این کشور به 116 هزار و 72 نفر رسید.

بر این اساس، 18 هزار و 21 مورد جدید ابتلا به کرونا نیز شناسایی شد و تعداد کل مبتلایان به 5 میلیون و 378 هزار و 408 نفر افزایش یافت. تا کنون 4 میلیون و 682 هزار و 704 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، 6981 نفر از بیماران نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند.از سوی دیگر، تا کنون 27 میلیون و 2 هزار و 320 نفر دوز اول واکسن کرونا و 13 میلیون و 299 هزار و 855 نفر نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در این کشور به 40 میلیون و 302 هزار و 175 دوز رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خیلی پدر سوخته اید،شما دختراتون رو توی انتالیا و ...دارید عرضه میکنید بخاطر پول ، بعد اینجا اومدی عکس موکب گذاشتی، برو از مادرت سوال کن ببین پدرواقعیت مال کدوم کشوره، جز حرامزاده با علی و ال علی دشمنی نکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان بمب‌های خوشه‌ای باردیگر افزایش یافت | DW | 15.09.2021سال گذشته بار دیگر شمار افرادی که بر اثر مهمات خوشه‌ای زخمی یا کشته شده‌اند افزایش یافته است. در گزارشی که یک سازمان بین‌المللی مخالف این تسلیحات منتشر کرده، آمده است، ۳۶۰ نفر در سراسر جهان قربانی این سلاح‌ها بوده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 5 میلیون و 360 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 5 میلیون و 360 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شبانه روزی برای تامین واکسن کار کردیم / رکورد تزریق هفتگی در جهان را می‌شکنیموزیر بهداشت: *این هفته ایران رکورد تزریق هفتگی واکسن کرونا را در جهان خواهد شکست *شبانه‌روزی برای تامین واکسن کار کردیم *تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دُز واکسن وارد می‌شود خسته نباشید. در مسابقه دوی سرعت، یه سری خط پایان رو رد کردند و در حال استراحت هستند. شما هنوز دارید نفس‌نفس‌زنان می‌دوید که برسید به پایان... بعد رسانه‌هاتون توی بوق می‌کنند که در حال حاضر سریعترین دونده ماییم. خسته نباشید. بخدا دیگه همه کشورها دوره پیک ندارن همه یبل این همه تلفات واکسن زدن و رد شدن مای عقب افتاده داریم با کشورهای اخر رقابت کنیم تا اول بشیم شما شلوارت رو بچسب نیفته نمیخواد دکمه یقه پیرنتو ببندی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران - وعده شکستن رکورد هفتگی واکسیناسیون؛ صدور مجوز برای چهار واکسن داخلیوزارت بهداشت ایران‏ از ۲۳ شهریور تا ۲۴ شهریور، ۱۹ هزار و ۷۳۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا را در کشور تأیید کرد. همچنین بر اساس این آمار، در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۲ بیمار دیگر جان خود را در اثر ابتلا به کرونا از دست دادند و مجموع جان باختگان کووید-۱۹ در ایران به ۱۱۵ هزار و ۶۱۹ نفر رسید. بسیاری از...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شتاب واردات واکسن به ایران؛ وعده واکسیناسیون دانش‌آموزان | DW | 14.09.2021آمار رسمی جان باختگان کرونا در ایران از ۱۱۵ هزار نفر گذشت. رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین از واردات ۵۰میلیون واکسن در دو ماه آتی خبر می‌دهد. وزیر بهداشت در آستانه سال تحصیلی وعده واکسیناسیون دانش آموزان را داد. نوش دارو پس از مرگ سهراب ! ۵۰ میلیون آب مقطر درسته !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »