شمار قربانیان ویروس «کورونا» در چین به 350 تن رسید

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار قربانیان ویروس «کورونا» در چین به 350 تن رسید العربية

به ویروس جدید «کرونا» در این منطقه 56 تن دیگر از بیماران جان خود را از دست دادند که با این وجود تعداد کل آمار جانباختگان این ویروس کشنده در چین تاکنون به 350 تن افزایش یافته است.

مقامات چینی روز یکشنبه، اعلام کردند، پس از مرگ 45 تن در ایالت هوبی، تعداد دقیق قربانیان ابتلای به این نوع ویروس کشنده به 304 تن رسیده است. این در حالی است که گمان می‌رود ویروس جدید «کرونا» برای اولین بار در دسامبر 2019 در بازاری در شهر «ووهان» ایالت هوبی چین جایی که حیوانات وحشی برای فروش عرضه می‌شدند ظاهر شده و طی تعطیلات پایان سال چینی که میلیون‌ها نفر در داخل چین و به خارج از این کشور مسافرت می‌کنند به سرعت انتشار یافت.

از طرفی و پس از آن که سازمان بهداشت جهانی «حالت فوق العاده» بین المللی را به دلیل انتشار ویروس «کرونا» اعلام کرد، کشورهای جهان محدودیت‌های مسافرتی را بر مسافرانی که از چین می‌آیند اعمال کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 259 نفر رسیدتاکنون 259 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استاندار تهران وعده داد شمار جان‌باختگان آبان را اعلام کند | DW | 02.02.2020عفو بین‌الملل تعداد کشته‌های آبان را ۳۰۴ نفر و خبرگزاری رویترز ۱۵۰۰ نفر اعلام کرده است. مقامات ایرانی این آمار را بدون اعلام رقم واقعی جان‌باختگان تکذیب کرده‌اند. استاندار تهران وعده داد تعداد کشته‌های آبان را اعلام کند. خبرگزاری رویترز منبع اطلاعاتش از کجاست ؟ پیمانکار_رسانه جیره_خور_لابی_صهیونیست رسانه_جیره_خور سوادرسانه فقط مال تهران رو هم اگر اعلام کنید شک ندارم یک سوم کشته شده ها رو هم اعلام نخواهید کرد چه برسه به همه شهرها اساسا شما میلی به اعلام ندارید هرگز،، تجربه کشتار دهه 60 برای دودهه مخفی موند تا ملت ایران آماده جانفشانی ملیونی نشوند ما نمیتونیم این رژیم رو‌عوض کنیم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 259 نفر رسیدتاکنون 259 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلفات کروناویروس در چین به ۲۵۹ تن رسیدتلفات کروناویروس در چین به ۲۵۹ تن رسید کمیسیون ملی سلامت در چین در گزارشی اعلام کرد: تعداد افرادی که در این کشور به کروناویروس جدید مبتلا شده‌اند به ۱۱ هزار و ۷۹۱ نفر رسیده و تاکنون ۲۵۹ بیمار بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع ویروس جدید کرونا؛ کشورهای عضو گروه ۷ با یکدیگر رایزنی می‌کنندثبت اولین مرگ به دلیل ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در خارج از خاک چین به نگرانی ها در مورد گسترش این ویروس در سطح جهان افزوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش جهش‌وار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در چین | DW | 02.02.2020با شدت گرفتن افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا و بالا رفتن شمار قربانیان، یک شهر چند میلیونی دیگر چین قرنطینه شد. شمار مبتلایان در فاصله یک روز با سه هزار مورد افزایش به بیش از ۱۴ هزار نفر رسیده است. خدا کنه به کشورای اسلامی هم سرایت کنه. عجیب است در جهان داکتر ان پرو فیسوران بل خصوص مملکت چین نتوانستن واکسین ویروس کرونا را در دوهفته ویا سه هفته تهیه نمایند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »