شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1381 نفر رسید

14/02/2020 10:36:00 ق.ظ

ویروس‌کرونا, چین

شمار قربانیان ویروس‌کرونا در چین به 1381 نفر رسید

14.02.2020پکن/خبرگزاری آناتولیکمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 121 تن دیگر در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده اند و شمار قربانیان این بیماری نیز به 1381 نفر افزایش یافته است.

بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 63 هزار و 851 نفر اعلام شد.گفتنی است ویروس جدید کرونا (2019-nVoC) برای اولین بار 12 دسامبر در شهر ووهان چین شناسایی شد. کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1368 نفر رسید

افزایش آمار قربانیان کرونا؛ شمار کشته‌شدگان در چین از ۱۳۰۰ نفر هم گذشت🔺افزایش آمار قربانیان کرونا ؛ شمار کشته‌شدگان در چین از ۱۳۰۰ نفر هم گذشت ⚡️کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد شمار تلفات ناشی از ویروس کرونا در این کشور تا پایان روز چهارشنبه به۱۳۶۷نفر رسیده که این آمار نسبت به روز سه‌شنبه ۲۵۴ نفر افزایش داشته است. و خداوند حامی بگا رفتگان است.. دولتتون که کاملا خوشحاله! داره،فراگیرمیشه.محاله که،چندتایی توایران نباشه.واگراین اتفاق بیوفته،درهفته اول،میلیونی تلفات میدیم.جمهوری اسلامی،امکانات،اهمیت،وتدابیرش درجهان مثال زدنیه

نخستین قربانی ویروس کرونا در ژاپنوزیر بهداشت ژاپن اعلام کرد یکی از شهروندان این کشور بر اثر بیماری ناشی از ویروس جدید کرونا جان باخته است. - خبرگزاری آناتولی

شمار تلفات کروناویروس از ۱۴۰۰ نفر گذشتشمار تلفات کرونا ویروس در چین از ۱۴۰۰ نفر گذشت؛ این درحالیست که تعداد مبتلایان به این ویروس روند کاهشی پیدا کرد.

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1368 نفر رسید

تعداد قربانیان کرونا در چین به 1483 نفر رسیده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimتعداد قربانیان کرونا در چین به ۱۴۸۳ نفر رسیده است دولت چین در جدیدترین آمار خود اعلام کرد که روزپنجشنبه ۱۱۶ نفر دیگر هم به تعداد قربانیان کرونا ویروس اضافه شدند

در چین طی 24 ساعت اخیر 121 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به 1381 نفر افزایش یافت.در چین طی 24 ساعت اخیر 242 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به 1368 نفر افزایش یافت.بهمن ۲۳, ۱۳۹۸ حواشی سی‌و‌هشتمین جشنواره حکومتی فیلم فجر؛ تلاش‌ها برای کم‌اهمیت جلوه دادن تحریم جشنواره ناکام ماند جشنواره فیلم فجر امسال در حالی برگزار شد که حوادث اخیر ایران، از جمله ساقط شدن هواپیمای اوکراینی توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، بر آن سایه انداخته بود.وزیر بهداشت ژاپن اعلام کرد یکی از شهروندان این کشور بر اثر بیماری ناشی از ویروس جدید کرونا جان باخته است.

14.02.02.2020 پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 121 تن دیگر در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده اند و شمار قربانیان این بیماری نیز به 1381 نفر افزایش یافته است.» آقای معادی که هم اکنون در آمریکا است از طریق خط تلفن در نشست خبری فیلم «درخت گردو» و سپس در مراسم اختتامیه فجر شرکت کرد؛ اقدامی که با انتقادهایی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد. بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 63 هزار و 851 نفر اعلام شد. بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 59 هزار و 883 نفر اعلام شد. گفتنی است ویروس جدید کرونا (2019-nVoC) برای اولین بار 12 دسامبر در شهر ووهان چین شناسایی شد. گفتنی است ویروس جدید کرونا (2019-nVoC) برای اولین بار 12 دسامبر در شهر ووهان چین شناسایی شد.

کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. سینما و مردم، تحریم شدنی نیستند. ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است. چه در آغاز که مدیران جشنواره ادعا کردند بلیت ها در ده دقیقه فروش رفته است، اما گزارش‌ها حکایت از کم رونقی جشنواره داشت. وزارت دارایی چین پیشتر اعلام کرد که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. وزارت دارایی چین پیشتر اعلام کرد که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. در حالی که اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد، سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود، در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود.

- ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می کند. در حالی که اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد، سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود، در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. در حالی که اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد، سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود، در مراحل بعدی باعث ذات الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. او گفت: «رفتن را به کسی خطاب می کنند که آمده باشد. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار زیر نظر پزشکان در قرنطینه است. مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند. مقامات چینی از شهروندان این کشور خواسته‌اند از حضور در اماکن شلوغ و عمومی خودداری کنند. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است.» صدا و سیما این صحبت‌های امیر آقایی را بلافاصله قطع کرد.

..