شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 259 نفر رسید

01/02/2020 10:32:00 ق.ظ

شمار #قربانیان ویروس #کرونا در #چین به 259 نفر رسید

قربانیان, کرونا

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 259 نفر رسید

تاکنون 259 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

,   |,پکن/خبرگزاری آناتولیکمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تاکنون 259 نفر در سراسر این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده‌ و11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.وضعیت 1795 تن از افراد مبتلا به این ویروس وخیم گزارش شده است. علاوه بر این، 17 هزار و 988 فرد نیز با شک آلوده بودن به ویروس مذکور تحت درمان قرار گرفته اند.

همچنین 118 هزار و 478 نفر نیز هم اکنون تحت نظارت قرار دارند. تاکنون 13 مورد ابتلا به این بیماری در هنگ‌کنگ و 7 مورد نیز در جزیره ماکائو مشاهده شده است.این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. مسئولین ووهان در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر دیگر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار بسته شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 213 نفر رسید

هشدار مسافرتی آمریکا در مورد سفر به چین به خاطر ویروس کرونا | DW | 31.01.2020وزارت خارجه آمریکا به شهروندانش هشدار داده که با توجه به گسترش پرشتاب ویروس کرونا از سفر به چین خودداری کنند. این وزارتخانه بطور معمول چنین هشدارهایی را به شهروندانش در مورد سفر به کشورهایی چون ایران و عراق می‌دهد. این ویروس هم کار خودتون بود اخیرا خیلی ناقلا شدید

مجید مجیدی بزودی فیلمی درباره ویروس کرونا می‌سازد / نامه به مردم چینمجید مجیدی طی نامه‌ای به مردم چین برای آنها آرزوی موفقیت در مبارزه با ویروس کورنا و سلامتی کرد.

ویروس کرونا پشت مرزهای غرب ایران؛ در کرمانشاه «آماده باش کامل» اعلام شد🔺ویروس کرونا پشت مرزهای غرب ایران؛ در کرمانشاه «آماده باش کامل» اعلام شد ⚡️مقامات ایران با اشاره به گزارش‌هایی مبنی بر «مشاهده مواردی از ویروس کرونا در اقلیم کردستان عراق»، می گویند که ویروس کرونا به پشت مرزهای غرب کشور رسیده است. ویروس آخوندا + کرونا ورود کشتی چینی به بندر امام

اینفوگرافی| ویروس کرونا در کدام کشورها مشاهده شده است؟📊 اینفوگرافی| ویروس کرونا در کدام کشورها مشاهده شده است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

ویروس کرونا؛ دو تبعه چینی در تبریز بستری شدنداعلام کردن کرونا نداشتن و انفلونزا بوده، از قرنطینه هم در امدن

تاکنون 259 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.تاکنون 213 تن بر اثر شیوع نسل جدید ویروس کرونا در چین جان خود باخته و 9692 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه‌ای که شامگاه پنجشنبه ۱۰ بهمن (۳۰ ژانویه) منتشر کرد، به شهروندان این کشور هشدار داده است، به خاطر شیوع ویروس کرونا به چین سفر نکنند.به گزارش خبرنگار ایلنا ،مجید مجیدی با انتشار نامه‌ای  خطاب  به مردم چین اعلام کرد که به زودی فیلمی درباره کورنا خواهد ساخت.

,   | , پکن/خبرگزاری آناتولی کمیسیون بهداشت ملی چین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تاکنون 259 نفر در سراسر این کشور به علت ابتلا به ویروس کرونا (2019-nVoC) جان خود را از دست داده‌ و11 هزار و 791 تن نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند. وضعیت 1795 تن از افراد مبتلا به این ویروس وخیم گزارش شده است.01. علاوه بر این، 17 هزار و 988 فرد نیز با شک آلوده بودن به ویروس مذکور تحت درمان قرار گرفته اند. وزارت خارجه آمریکا در بیانیه خود از درجه هشدار ۴ سخن گفته که بالاترین درجه محسوب می‌شود. همچنین 118 هزار و 478 نفر نیز هم اکنون تحت نظارت قرار دارند. وضعیت 1527 تن از آنها وخیم گزارش شده است. تاکنون 13 مورد ابتلا به این بیماری در هنگ‌کنگ و 7 مورد نیز در جزیره ماکائو مشاهده شده است..

این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. همچنین 102 هزار و 427 نفر نیز هم اکنون تحت نظارت قرار دارند. وزارت خارجه آمریکا در این ارتباط هشدار داده که مقامات چین در راستای مقابله و مهار ویروس کرونا ممکن است بدون اعلام یا با اعلامی کوتاه‌مدت محدودیت‌های مسافرتی وضع کنند. مسئولین ووهان در 31 دسامبر، اعلام کردند که 27 نفر دیگر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا و این بازار بسته شده است. اما ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد. این ویروس برای اولین بار در 12 دسامبر در ووهان شناسایی شد. دولت چین به منظور پیشگیری از گسترش آن حمل و نقل عمومی در 13 شهر را موقتا متوقف کرد. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید روز پنجشنبه ۱۰ بهمن سازمان بهداشت جهانی به دلیل شیوع سریع ویروس جدید کرونا از چین وضعیت فوق‌العاده جهانی اعلام کرده بود. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است. اما ویروس کرونا در بیشتر شهرهای چین مشاهده شد.

وزارت دارایی چین اعلام کرده که 144 میلیون دلار برای پیشگیری از شیوع این ویروس اختصاص داده است. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می‌کند. همچنین تعداد زیادی از مراکز توریستی مانند اماکن تاریخی و موزه‌ها در پکن نیز به روی گردشگران بسته شده است.» به گفته رئيس سازمان بهداشت جهانی، اعلام وضعیت فوق‌العاده جهانی به طور رسمی یعنی اعلام"وضعیت اضطراری برای سلامتی در سطح بین‌المللی". اولین علائم ویروس کرونا به تب بالا، گلودرد سرفه، تنگی نفس و اسهال ظاهر می شود. در مراحل بعدی باعث ذات‌الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. - ویروس کرونا علائم این ویروس 80 درصد شبیه به سندرم حاد تنفسی «سارس» بوده و از طریق سرفه و عطسه به دیگران سرایت می‌کند. واکسنی برای این ویروس تاکنون وجود ندارد و تنها راه نجات از آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است.

از شهروندان چین خواسته‌ شده در اماکن شلوغ و عمومی حضور نیابند. در مراحل بعدی باعث ذات‌الریه و نارسایی کلیه شده و در نهایت ممکن است منجر به مرگ فرد شود. این ویروس از طریق مسافران به خارج از چین نیز سرایت کرده و نگرانی‌هایی را در سراسر جهان ایجاد کرده‌ است. . از شهروندان چین خواسته‌ شده در اماکن شلوغ و عمومی حضور نیابند.