شمار قربانیان سیل اخیر در سودان به 86 نفر رسید

26/08/2020 09:39:00 ق.ظ

شمار قربانیان #سیل اخیر در #سودان به 86 نفر رسید

سیل, سودان

شمار قربانیان سیل اخیر در سودان به 86 نفر رسید

بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل طی ماه جاری در مناطق مختلف سودان 86 نفر جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

26.08.2020خارطوم/ خبرگزاری آناتولیوزارت کشور سودان امروز چهارشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی بارندگی شدید و جاری شدن سیل از اول اوت تاکنون در مناطق مختلف سودان بیش 86 نفر جان باختند.براساس این اطلاعیه، بارش باران در روزهای اخیر باعث ایجاد سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارت به خانه‌ها شده و به بیش از 50 هزار منزل مسکونی آسیب سنگین وارد کرده است.

همچنین بر اثر جاری شدن سیل طی روزهای اخیر در مناطق مختلف سودان بیش از 5 هزار راس دام تلف شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

جاری شدن سیل در شمال ترکیه جان ۶ نفر را گرفتوزیر کشور ترکیه می‌گوید امدادگران موفق به نجات ۱۵۳ نفر از افرادی شدند که در سیل گرفتار شده بودند.

سیل در پاکستان 90 قربانی گرفتجاری شدن سیل در شمال شرقی پاکستان منجر به جان باختن 90 نفر شده و به بیش از هزار خانه خسارات وارد کرد. - خبرگزاری آناتولی

سیل در پروان افغانستان؛ دستکم '۳۸ کشته و ۷۷ زخمی' - BBC News فارسیمقام‌های دولتی ولایت پروان در شمال افغانستان می‌گویند در نتیجه جاری شدن سیل در چاریکار، مرکز این ولایت دستکم ۳۸ نفر کشته و ۷۷ نفر زخمی شده‌اند. وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث افغانستان نیز اعلام کرده براساس آمارهای ابتدایی در اثر جاری شدن سیل اب در مرکز این ولایت دستکم ۳۰ نفر کشته ۲۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

سیل شبانه در شهر چاریکار ولایت پروان افغانستان ۳۰ قربانی گرفتولایت پروان در شمال کابل، پایتخت، واقع شده است.

حضور پمپئو در نخستین پرواز رسمی میان سودان و اسرائیلنخستین پرواز رسمی میان اسرائیل و سودان امروز با حضور وزیر خارجه آمریکا به عنوان یکی از مسافران صورت پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی

صدها نفر در مسابقه بین‌قاره‌ای شنا در تنگه بسفر شرکت کردند - BBC News فارسیدرحالیکه بسیاری از رویدادهای ورزشی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا کنسل شده‌اند، مسابقه شنای منحصر به فردی دیروز (یکشنبه) در استانبول برگزار شد. براساس گزارش روزنامه حریت، یک هزار و ۷۶۵ شناگر از ۵۹ کشور در این مسابقه شش و نیم کیلومتری (چهار مایلی) عرض اندام کردند.

بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل طی ماه جاری در مناطق مختلف سودان 86 نفر جان خود را از دست دادند.جاری شدن سیل در استان گره سون در شمال ترکیه جان شش نفر را گرفت و عملیات جستجو برای یافتن ۱۰ نفر که مفقود شده اند ادامه دارد.جاری شدن سیل در شمال شرقی پاکستان منجر به جان باختن 90 نفر شده و به بیش از هزار خانه خسارات وارد کرد.جاری شدن سیل در ۹ ولایت افغانستان در همین حال وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث افغانستان از جاری شدن سیل در ولایت‌های پروان، کاپیسا، پنجشیر، میدان وردک، لوگر، پکتیا، پکتیکا، نورستان و ننگرهار خبر داده است.

26.08. به گفته وی نزدیک به هزار نفر در عملیات جستجوی مفقودان شرکت کرده‌اند.2020 خارطوم/ خبرگزاری آناتولی وزارت کشور سودان امروز چهارشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی بارندگی شدید و جاری شدن سیل از اول اوت تاکنون در مناطق مختلف سودان بیش 86 نفر جان باختند.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی شمار قربانیان بارش باران‌های موسمی که منجر به جاری شدن سیل در شمال شرقی پاکستان شده است، به 90 نفر رسیده و 1000 خانه خسارت دید. براساس این اطلاعیه، بارش باران در روزهای اخیر باعث ایجاد سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارت به خانه‌ها شده و به بیش از 50 هزار منزل مسکونی آسیب سنگین وارد کرده است.. همچنین بر اثر جاری شدن سیل طی روزهای اخیر در مناطق مختلف سودان بیش از 5 هزار راس دام تلف شده‌اند. وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تاکید کرده که این آمار ابتدایی است و احتمال افزایش شمار تلفات و خسارات ناشی از بارندگی و سیل در این ولایت وجود دارد.

مؤسسه هواشناسی سودان هشدار داده که بارندگی شدید فردا نیز ادامه خواهد یافت. انتظار می‌رود بارش باران‌های شدید که از سه روز گذشته آغاز شده، طی روزهای آتی نیز در کراچی ادامه یابد. .