شمار شهدای حملات اسرائيل به غزه به 12 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

شمار شهدای حملات جنگنده‌های اسرائیل به نوار غزه از صبح دیروز تاکنون به 10 نفر رسیده و 45 تن دیگر نیز زخمی شده اند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شمار شهدای حملات جنگنده‌های اسرائیل به نوار غزه از صبح دیروز تاکنون به 10 نفر رسیده و 45 تن دیگر نیز زخمی شده اند.وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه امروز چهار شنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد: از صبح دیروز تاکنون 12 تن بر اثر حملات جنگنده‌های ارتش اسرائیل به نواز غزه شهید و 45 نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند.

از سوی دیگر سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی اطلاعیه ای اعلام کرد: خالد معوض فراج 38 ساله یکی از مدیران این جنبش است که امروز در نوار غزه جان خود را از دست داده است. وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه دیروز طی بیانیه‌ای شمار کشته شدگان در حملات جنگنده های ارتش اسرائیل را 10 نفر اعلام کرده بود.

گفتنی است حملات جنگنده‌های اسرائیل به نوار غزه در پی ترور بها ابوالعطا، یکی از فرماندهان گردان‌های قدس آغاز شده و در ابعاد گسترده‌تری ادامه دارد. گردان‌های قدس که شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شمار می‌رود، پس از ترور ابوالعطا بسیاری از مناطق اسرائیل به ویژه تل‌آویو را با راکت و خمپاره هدف قرار دادند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان درگیری‌های شیلی به بیش از ۲۰ کشته و نزدیک به ۲ هزار زخمی رسیدتا کنون بیش از ۸۰۰ پرونده نیز با موضوع شکنجه، تجاوز و ضرب و شتم معترضان توسط نیروهای امنیتی به دادگاه‌های این کشور فرستاده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه حملات هوایی رژیم اسد و روسیه به ادلبدر پی حملات هوایی و زمینی رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش ادلب 2 غیر نظامی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم ۷ کشته در پی حملات به شهرهای قامشلی و دمشق در سوریهدر حمله به دمشق، ساختمانی در نزدیکی سفارت لبنان هدف گرفته شد. سازمان جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هدف حمله، خانه یکی از مقامات ارشد این گروه به نام «اکرم العجوری» بوده است و طی انفجار پسر وی کشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حملات جدید اسرائیل به نوار غزه 5 کشته بر جای نهاددر پی حملات اسرائیل به نوار غزه 5 فلسطینی کشته شدند این حمله در پی اظهارات بنیامین ناتانیاهو نخست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترور، آدم‌ربایی و تهدید به قتل فعالان سیاسی عراق توسط شبه‌نظامیان وابسته به ایرانبیش از یک ماه است كه تظاهرات مردم عراق آغاز شده است طی اين مدت ترور و ربودن فعالان سیاسی و مدنی که صحیح اینه که بگی توسط مزدوران رژیم بچه کش سعودی...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه در پاسخ به تهدید بروکسل: به حفاری در شرق مدیترانه ادامه می دهیماعضای اتحادیه اروپا پیش از این در اوایل اکتبر بر سر اعمال تحریم های بر ضد آنکارا به دلیل انجام فعالیت های غیرقانونی و حفاری های غیرمجاز در سواحل قبرس به توافق رسیده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »