شمار قربانیان سیل در برزیل به 105 نفر رسید

28/11/1400 09:49 ب.ظ

شمار قربانیان سیل در برزیل به 105 نفر رسید به گزارش سایت خبری جی1 برزیل٬ شمار قربانیان سیل و رانش زمین در شهر کوهستانی «پتروپلیس» ایالت ریو دو ژانیروی این کشور به 105 نفر افزایش یافته و 134 تن نیز مفقود شده‌اند.

شمار قربانیان بارش باران‌های سیل‌آسا در ایالت ریو دو ژانیروی برزیل به 105 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی به گزارش سایت خبری جی1 برزیل٬ شمار قربانیان سیل و رانش زمین در شهر کوهستانی «پتروپلیس» ایالت ریو دو ژانیروی این کشور به 105 نفر افزایش یافته و 134 تن نیز مفقود شده‌اند.

عملیات امداد و نجات حدود 500 آتش‌نشان برای نجات جان مفقودان همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری رسمی برزیل اعلام کرد که شرایط جوی پیش‌بینی شده توسط دبیرخانه دفاع غیرنظامی در سراسر ایالت ریو دو ژانیروی به ویژه شهر پتروپلیس باعث نگرانی مقامات دولت شده است. کلودیو کاسترو فرماندار ایالت ریو دو ژانیروی گفت: این منطقه شاید شدیدترین بارندگی از سال 1932 تاکنون بوده و میزان بارانی که انتظار می‌رفت در یک ماه در این شهر ببارد، در حدود 6 ساعت به این شهر باریده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شمار قربانیان حادثه غرق شدن کشتی در سواحل کانادا به ۱۰ تن رسیدشرایط جوی با امواج بیش از ۴ متری و وزش باد، جستجو را در تمام طول روز سه شنبه برای امدادگران کانادایی بسیار پیچیده کرده بود و با فرا رسیدن شب و نیز سردتر شدن دمای هوا، امید به یافتن بازماندگان احتمالی کاهش یافت. برافروختن شمع جهت شادی و آرامش روح جانباختگان

افزایش آمار قربانیان سیل در پتروپولیس برزیل به ۷۸ نفررسانه‌های برزیلی به نقل از مقامات شهر پتروپولیس روز چهارشنبه گزارش دادند که شمار قربانیان رانش زمین و سیل در این شهر به ۷۸ نفر افزایش یافته است.

ادعای کی‌یف به حمله شورشیان جدایی‌طلب به کودکستانی در لوهانسکجدایی‌طلبان پیش‌تر گفته بودند که نیروهای دولت مرکزی اوکراین مناطق تحت تسلط آن‌ها را چندین بار هدف حله خمپار‌ه‌ای قرار داده‌‌اند، اما کی‌یف با رد این ادعا می‌گوید این شورشیان هوادار روسیه هستند که از آتش توپخانه خود استفاده می‌کنند. به ادعای کی‌یف، شورشیان یک کودکستان را هدف قرار داده‌اند.

بايدن فهرست مراجعان به کاخ سفيد را به هيات تحقيق حمله به ساختمان کنگره می‌دهدمشاور حقوقی کاخ سفید با ارسال نامه‌ای به بایگانی ملی، به این نهاد دستور داد که فهرست مراجعان به کاخ سفيد در روز حمله به ساختمان کنگره را ظرف ۱۵ روز در اختیار هیات تحقیق قرار دهد. میخوان پرونده سازی کنن

زن مبتلا به ویروس اچ‌آی‌وی در نیویورک با روش نوین پیوند سلول‌های بنیادی درمان شدزن مبتلا به ویروس اچ‌آی‌وی در نیویورک با روش نوین پیوند سلول‌های بنیادی درمان شد این زن که به نوعی از سرطان خون نیز مبتلا بود، پیوند سلول‌های بنیادی را از یکی از بستگان بزرگسال و خون بند ناف را از نوزادی دریافت کرد که نسبتی با او نداشت. بیشتر بخوانید: به این میگن اقتدار دروغ میگن رفته امامزاده شفا گرفته

پیامد سفر نماینده اوکراین در «یورو ویژن» به کریمه؛ کی‌یف از رقابت‌ آوازخوانی اروپا انصراف داد🔺پیامد سفر نماینده اوکراین در «یورو ویژن» به کریمه؛ کی‌یف از رقابت‌ آوازخوانی اروپا انصراف داد به گزارش سرویس جهانی «بی‌بی‌سی»، شبکه ملی تلویزیون اوکراین نیز در بیانیه‌ای گفت که اوکراین در یورو ویژن امسال که در ایتالیا برگزار می‌شود، شرکت نخواهد کرد.

شمار قربانیان بارش باران‌های سیل‌آسا در ایالت ریو دو ژانیروی برزیل به 105 نفر رسید.بوینس آیرس/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش سایت خبری جی1 برزیل٬ شمار قربانیان سیل و رانش زمین در شهر کوهستانی «پتروپلیس» ایالت ریو دو ژانیروی این کشور به 105 نفر افزایش یافته و 134 تن نیز مفقود شده‌اند.

عملیات امداد و نجات حدود 500 آتش‌نشان برای نجات جان مفقودان همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری رسمی برزیل اعلام کرد که شرایط جوی پیش‌بینی شده توسط دبیرخانه دفاع غیرنظامی در سراسر ایالت ریو دو ژانیروی به ویژه شهر پتروپلیس باعث نگرانی مقامات دولت شده است.

کلودیو کاسترو فرماندار ایالت ریو دو ژانیروی گفت: این منطقه شاید شدیدترین بارندگی از سال 1932 تاکنون بوده و میزان بارانی که انتظار می‌رفت در یک ماه در این شهر ببارد، در حدود 6 ساعت به این شهر باریده است.

گفتنی است٬ شهر پتروپلیس در سال 2011 نیز در پی بارش‌ سنگین باران و جاری شدن سیل دچار خسارت‌‌های بزرگ شده بود. حدود 900 نفر در جریان این حادثه طبیعی جان باخته و 100 نفر ناپدید شده بودند.