شماره هشت همچنان در نقش منتقد شماره یک

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

⚽️⚽️علی_کریمی، منتقد شماره یک فدراسیون فوتبال چند روزی است که دوباره شدت انتقادهای خود از مدیریت فوتبال ایران را بیشتر کرده است. ⚽️⚽️علی کریمی در دوران بازیاش هم نشان داده بود که اخلاقی متفاوت دارد و در بیان نظراتش بی پرواست.

علی کریمی، منتقد شماره یک فدراسیون فوتبال چند روزی است که دوباره شدت انتقادهای خود از مدیریت فوتبال ایران را بیشتر کرده است.

کریمی معمولا در رویارویی با اتفاقات مهم اجتماعی و ورزشی سکوت نمیکرد. استفاده از شبکه های اجتماعی باعث شد تا این ملی پوش سابق در سالهای اخیر راه مستقیمی برای علنی کردن انتقادهایش پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بزرگ نیکمرد علی جان کریمی،مردی از جنس مردم

دمش گرم

سلطان علی کریمی

بی پروا نیست بی غیرت نیست خیلی ها ادعای ایرانی بودن داشتند ولی الان با دوتا وعده وعید و از ترس خفقان گرفتند

علی کریمی ،علی دایی دو فوتبالیست که تنها نقشی که بازی میکنند نقش خودشان است و این روزها خودی بودن هنر است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ زورآزمایی با انگشت شست دست در بریتانیا🔷مسابقه زورآزمایی با انگشت شست دست در بریتانیا 🎥ویدئوی بدون شرح را ببینید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخاب ۱۵ زن سدشکن به سلیقه عروس آمریکایی خانواده سلطنتی بریتانیا؛ نام یک ایرانی‌تبار هم در لیست استانتخاب ۱۵ زن سدشکن به سلیقه عروس آمریکایی خانواده سلطنتی بریتانیا؛ نام یک ایرانی‌تبار هم در لیست است این زنان، آنطور که کاخ باکینگهام آنها را توصیف کرده است افرادی هستند که با جسارت در برداشتن موانع، در جامعه تغییر ایجاد کرده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«هشت استان با کمبود غذایی مواجه شده‌اند»حوثیای یمن ، فلسطینیا و ... نسبت ب مردم ایران در الویت قرار دارن ، واقعا تاسف باره .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌بس غیرحرفه‌ای؛ پایان وحشتناک جنگ ایران و عراقحالب بود از خمینی چیزی جز‌ این انتظار نمیرخ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک نفر در پی سرقت اطلاعات ۱۰۰ میلیون نفر در آمریکا'کاپیتال وان' می گوید اطلاعات شخصی حدود ۱۰۶ میلیون نفر در آمریکا و کانادا در هک سیستم های این شرکت به سرقت رفته است. به گفته 'کاپیتال وان' این داده ها شامل نام، آدرس و شماره تلفن کسانی بود که برای کارت های اعتباری این بانک تقاضا داده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تولد یک نوزاد در دستشویی هواپیمای در حال پروازتولد نابه‌هنگام یک نوزاد در هواپیمایی در حال پرواز باعث شد مادرش مجبور شود او را در دستشویی هواپیما اگه مثلا روی آسمون افغانستان بدنیا بود بچه پاسپورت افغانی میگیره یا مثلا مقصد که ژاپن بوده؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »