سیل, سیل, قربانیان, هند

سیل, سیل

شمار قربانیان سیل در هند به 22 نفر رسید

27/09/2019 10:35:00 ق.ظ

شمار قربانیان سیل در هند به 22 نفر رسید

27.09.2019آنکارا/خبرگزاری آناتولیبه گزارش رسانه‌های محلی هند اعلام کرد: در اثر بارش شدید باران و رانش زمین در ایالت‌ مهاراشترای هند 22 نفر جان خود را از دست داده و11 نفر دیگر مفقود شده اند.همچنین در اثر بارش شدید باران در شهر پونا حداقل 200 ماشین و 150 ساختمان آسیب دیدند.

وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند مصاحبه العربیه با نصرالله مرندی زندانی سیاسی سابق و شاهد پرونده حمید نوری لغو پرواز باعث شد زن ۵۱ ساله یک میلیون دلار در بخت‌آزمایی برنده شود

در همین راستا مرکز مدیریت آفات و حوادث ایالت اوتار پرادش گزارش داد که 11 نفر در اثر بارش شدید باران جان باختند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

قایق‌رانی با لباس‌های فانتزی در سن‌پترزبورگ

شرکت‌کنندگان تنها به شرط واکسینه‌بودن یا ارائه نتیجه منفی تست کووید مجاز به پارو زدن بودند.

کاهش بی‌سابقه ظرفیت پذیرش پناهنده در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادیدولت دونالد ترامپ اعلام کرد که تنها ۱۸ هزار نفر در سال آینده به عنوان پنا هند ه در این کشور پذیرفته خوا هند شد. حالا کجا پناهنده بشیم .

حریق در محموله آمونیاک؛ نروژ به داد کشتی روسیه رسیدعملیات اطفاء حریق کشتی روسی حامل محموله ۲۰۰ هزارلیتری آمونیاک با موفقیت انجام شد.

اردوغان: 8 نفر به طور خفیف در زلزله استانبول مصدوم شدنداردوغان: 8 نفر به طور خفیف در زلزله استانبول مصدوم شدند اردوغان: به رغم زمین_لرزه نسبتا شدیدی که اتفاق افتاد، اطلاعی غیر از خسارات کوچک که باعث ناراحتی شود، دریافت نکردیم.

خروج قطار از ریل در محور زاهدان به تهران/ کشته شدن ۳ نفر/ افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تنمدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان از کشته شدن ۳ نفر بر اثر خروج قطار از ریل و افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تن خبر داد.

سه نفردر حمله به بنیاد معارف ترکیه در موگادیشو زخمی شدندسه نفر در پی حمله به خودروی متعلق به بنیاد معارف ترکیه در موگادیشو، پایتخت سومالی زخمی شدند

نگار قدس‌کنی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا محکوم شدنگار قدس‌کنی در دادگاهی در ایالت مینه‌سوتا در آمریکا به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران به ۲۷ ماه زندان محکوم شده و به گزارش برخی رسانه‌ها از آمریکا اخراج شده است. همه این تروریست های سپاه را باید پرت کنند بیرون