شماری از نمایندگان کنگره: باید رژیم ایران را بابت نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم پاسخگو کرد

29/06/1399 02:58:00 ق.ظ

🔺شماری از نمایندگان کنگره: باید رژیم ایران را بابت نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم پاسخگو کرد نمایندگان کنگره آمریکا با اشاره به اعدام نوید_افکاری و موارد نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی می‌گویند که باید رژیم_ایران را در رابطه با اقداماتش پاسخگو کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شماری از نمایندگان کنگره آمریکا با اشاره به اعدام نوید افکاری و سایر موارد نقض حقوق بشر توسط...

شماری از نمایندگان کنگره آمریکا با اشاره به اعدام نوید افکاری و سایر موارد نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی، می‌گویند که باید رژیم ایران را در رابطه با اقداماتش پاسخگو کرد. ، سناتور جمهوریخواه ایالت تگزاس در سنای آمریکا، در این مراسم گفت: «این یک ضرورت محض است که ما مقامات رژیم ایران را بابت ارتکاب جنایت علیه بشریت پاسخگو کنیم. رژیم ایران از ارتکاب هیچ عمل شریرانه‌ای فروگذار نمی‌‌کند. آن‌ها تحت شکنجه از نوید افکاری اعتراف گرفتند و او را اعدام کردند.»

باب منندز جو لیبرمن ران جانسون ، سناتور دموکرات ایالت نیویورک در سنای آمریکا هم گفت که از کسانی که برای دموکراسی و آزادی برای مردم ایران تلاش می‌کنند، تقدیر کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جمهوری ننگین اسلامی چون جنایتکار هست خود را ملزم به پاسخگویی نمیبیند

گروهی از ایرانی-آمریکایی‌ها از شورای روابط خارجی خواستند نشست با جواد ظریف را لغو کند🔺گروهی از ایرانی-آمریکایی‌ها از شورای روابط خارجی خواستند نشست با جواد ظریف را لغو کند ⚡️در نامه به رئیس این اندیشکده آمریکایی آمده است: شرکت جواد_ظریف بی‌احترامی به بهیه نامجو، مادر نوید_افکاری است که از آخرین دیدار با پسرش محروم شد

نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کردبرخی منابع خبری در داخل و خارج از چین شمار افرادی که حامل باکتری برسلوز شده‌اند را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کرده‌اند.

تعطیلی مدارس در شماری از شهرهای ایران به دلیل شیوع کرونا؛ تاکید وزیر بر آموزش حضوریوزیر آموزش و پرورش ایران بر برگزاری حضوری کلاس‌ها تاکید کرد؛ همزمان استاندار قم و مقام‌های چند شهر از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا خبر دادند.

ایران: انفجار در سایت نطنز نتیجه خرابکاری است، آژانس آن را محکوم کند

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز ۱۱ با توتال را نظام امضا کرده است؟تهران- ایرنا- منتقدان همواره وزارت نفت را در موضوع امضای قرارداد با توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی محکوم می‌کنند اما شواهد و قوانین ایران نشان می‌دهد، همانگونه که وزیر نفت در مجلس تاکید کرد، ‌این قرارداد را وزارت نفت امضا نکرده بلکه امضای نظام پای آن وجود دارد.

آشنایی با عکاس هندی که نیم قرن تاریخ دُبی را ثبت کرده است«در دُبی عکس‌های رامش را می‌توان همه‌جا دید، از درودیوار مترو گرفته تا موزهٔ اتحاد. مشهورترین عکسهای او امضای پیمان تشکیل این کشور را نشان می‌دهد.»