شماری از نمایندگان کنگره: باید رژیم ایران را بابت نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم پاسخگو کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺شماری از نمایندگان کنگره: باید رژیم ایران را بابت نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم پاسخگو کرد نمایندگان کنگره آمریکا با اشاره به اعدام نوید_افکاری و موارد نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی می‌گویند که باید رژیم_ایران را در رابطه با اقداماتش پاسخگو کرد.

از راست: مارکو روبیو، باب منندز، و تد کروز از جمله سناتورهایی بودند که در این مراسم سخنرانی کردند

شماری از نمایندگان کنگره آمریکا با اشاره به اعدام نوید افکاری و سایر موارد نقض حقوق بشر توسط جمهوری اسلامی، می‌گویند که باید رژیم ایران را در رابطه با اقداماتش پاسخگو کرد. در یک گردهمایی مجازی که توسط شورای ملی مقاومت روز جمعه ۲۸ شهریور به صورت مجازی برگزار شد، شماری از اعضای کنگره آمریکا طی سخنانی بر ضرورت اعمال فشار بر رژیم ایران، محکوم کردن نقض حقوق بشر و همچنین جلوگیری از دستیابی به سلاح هسته‌ای تاکید کردند.، سناتور جمهوریخواه ایالت تگزاس در سنای آمریکا، در این مراسم گفت: «این یک ضرورت محض است که ما مقامات رژیم ایران را بابت ارتکاب جنایت علیه بشریت پاسخگو کنیم. رژیم ایران از ارتکاب هیچ عمل شریرانه‌ای فروگذار نمی‌‌کند.

آقای منندز افزود: ‌«ما در تلاش‌های خود متحد هستیم تا جلوی صادرات تروریسم توسط ایران و نیز دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را بگیریم.»، سناتور سابق ایالت کنتیکت گفت: از مبارزان آزادی در ایران قدردانی می‌کنم. آنها در صف اول نبرد، برای آزادی شان می‌جنگند و مقاومت می‌کنند. رژیم ایران از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در جهان امروز است. ما در آمریکا از تلاش مردم ایران دفاع می‌کنیم. تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی باید ادامه یابد و همچنین اروپا باید به ما بپیوندند تا نقض حقوق بشر ایران را متوقف کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جمهوری ننگین اسلامی چون جنایتکار هست خود را ملزم به پاسخگویی نمیبیند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروهی از ایرانی-آمریکایی‌ها از شورای روابط خارجی خواستند نشست با جواد ظریف را لغو کند🔺گروهی از ایرانی-آمریکایی‌ها از شورای روابط خارجی خواستند نشست با جواد ظریف را لغو کند ⚡️در نامه به رئیس این اندیشکده آمریکایی آمده است: شرکت جواد_ظریف بی‌احترامی به بهیه نامجو، مادر نوید_افکاری است که از آخرین دیدار با پسرش محروم شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نشت یک باکتری از آزمایشگاهی در چین بیش از ۳ هزار نفر را بیمار کردبرخی منابع خبری در داخل و خارج از چین شمار افرادی که حامل باکتری برسلوز شده‌اند را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعطیلی مدارس در شماری از شهرهای ایران به دلیل شیوع کرونا؛ تاکید وزیر بر آموزش حضوریوزیر آموزش و پرورش ایران بر برگزاری حضوری کلاس‌ها تاکید کرد؛ همزمان استاندار قم و مقام‌های چند شهر از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا خبر دادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران: انفجار در سایت نطنز نتیجه خرابکاری است، آژانس آن را محکوم کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز ۱۱ با توتال را نظام امضا کرده است؟تهران- ایرنا- منتقدان همواره وزارت نفت را در موضوع امضای قرارداد با توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی محکوم می‌کنند اما شواهد و قوانین ایران نشان می‌دهد، همانگونه که وزیر نفت در مجلس تاکید کرد، ‌این قرارداد را وزارت نفت امضا نکرده بلکه امضای نظام پای آن وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آشنایی با عکاس هندی که نیم قرن تاریخ دُبی را ثبت کرده است«در دُبی عکس‌های رامش را می‌توان همه‌جا دید، از درودیوار مترو گرفته تا موزهٔ اتحاد. مشهورترین عکسهای او امضای پیمان تشکیل این کشور را نشان می‌دهد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »