شمار قربانیان کرونا در چین به ۳۶۱ نفر رسید؛ ساخت و افتتاح یک بیمارستان در ووهان طی ۱۰ روز

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺شمار قربانیان کرونا در چین به ۳۶۱ نفر رسید؛ ساخت و افتتاح یک بیمارستان در ووهان طی ۱۰ روز ⚡️کمیسیون ملی بهداشت چین آخرین آمار کشته شدگان ویروس کرونا را تا پایان روز یکشنبه ۳۶۱ نفر اعلام کرد. همچنین بیمارستان جدید در شهر ووهان چین افتتاح شده است.

صدای آمریکا – آخرین روزهای کارزار انتخاباتی داوطلبان نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری پائیز آینده آمریکا جهت جلب آرای رأی‌دهندگان در ایالت آیووا سپری می‌شود، اما تاکنون هیچیک از داوطلبان باقیمانده در این رقابت درون حزبی نتوانسته‌اند نظر نیک پرایر، دانشجوی دانشگاه آیووا، را جلب کنند.انتخابات روز دوشنبه ۳ فوریه ۲۰۲۰ در ایالت آیووا نخستین انتخابات مقدماتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود و در عین حال نخستین تجربه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای پرایر ۲۰ ساله است.

وی به صدای آمریکا گفت: «فکر می‌کنم مهم‌ترین انتخابات تمام عمرم باشد،» و در ادامه تصریح کرد که تصمیم خود را برای حمایت از ایمی کلوباچر در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات گرفته است؛ چرا که این نماینده ایالت مینه‌سوتا در سنا نشان داده است مسائل مربوط به کشاورزی و تجارت را می‌فهمد.دموکرات‌ها در آیووا، دغدغه‌های زیادی در سردارند، و حالا هم باید در این مورد که فردا به کدام داوطلب رأی دهند به نتیجه برسند.

مری تالبوت، یکی از رأی دهندگان در شهر وبستر که با اشاره به توئیت‌ها و تصمیم‌گیری های به قول او غیرمتعارف دونالد ترامپ می‌گوید خواهان «صلح و آرامش» است، تاکید دارد: «من با ماجرای بیمه کاری ندارم ... مسائل مالی دغدغه من نیست ... ترامپ است.» آستین وو، دانشجوی دانشگاه آیووا، می‌گوید: «مردم آگاه‌تر شده‌اند، یا از زمانی که ترامپ انتخاب شد، بیشتر مشارکت می‌کنند.» او تصمیم دارد به برنی سندرز، یکی از چهار داوطلب اول نظرسنجی‌ها در آیووا، رأی دهد. با این حال می‌گوید بعد از انتخابات، از هر داوطلبی که بیشترین رأی را بیاورد حمایت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حداقل چيني ها تو ١٠. وز بيمارستان مي سازندج ا چيهمه هم بميريد مردند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش جهش‌وار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در چین | DW | 02.02.2020با شدت گرفتن افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا و بالا رفتن شمار قربانیان، یک شهر چند میلیونی دیگر چین قرنطینه شد. شمار مبتلایان در فاصله یک روز با سه هزار مورد افزایش به بیش از ۱۴ هزار نفر رسیده است. خدا کنه به کشورای اسلامی هم سرایت کنه. عجیب است در جهان داکتر ان پرو فیسوران بل خصوص مملکت چین نتوانستن واکسین ویروس کرونا را در دوهفته ویا سه هفته تهیه نمایند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ثبت نخستین مرگ ویروس کرونا در خارج از چینپکن رویکرد دولت‌های دیگر در قبال محدودیت مراوادت با چین را «افراطگرایانه» توصیف کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در راه: ایران هنوز پروازهای چین را متوقف نکردهگسترش ویروس جدید کرونا جهان را در ترس و نگرانی فرو برده، به همین دلیل کشورهای زیادی مرزهای هوایی خود را با چین بسته اند. بنظر میاد که ایران هم باید این پروازها رو متوقف کنه اما اینکه روباه پیر و بقیه جک و جونورا این‌قدر این لزوم رو تأکید می‌کنند، مشکوکم.اگه کاشف به عمل اومد که ویروس رو همین غربی ها دستکاری کردن که اقتصاد چین رو باهاش فلج کنن چی؟ نگید بعیده که اینا همونایین که بمب اتم ریختن رو مردم کرونا احتمال قوی مهمونمون شده اینجا ایرانه و میشه از رفتار رسانه ها فهمید
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین از 361 تن فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکنون هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در ترکیه ثبت نشده استتاکنون هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در ترکیه ثبت نشده است دروغه که میگن کرونا به ترکیه نرسیده بیش از ایران ترکیه درگیر کروناس ولی به خاطر مسائل اقتصادی آمار رو نمیده
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک 120 هزار دلاری مدیریت فرودگاه استانبول به چین برای مقابله با کروناTurkBahman پاداش آزار و اذیت تورکهای اویغور هست؟ مگر ترکها کم مشکل دارن که به چین ضد ترک کمک میکنید؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »