شلیک سه موشک دیگر به پایگاه نظامی بلد در شمال بغداد | DW | 03.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

یک روز پس از شلیک دو موشک به محل استقرار سربازان و پیمانکاران آمریکایی، سه راکت دیگر به این پایگاه شلیک شد. خسارات احتمالی مشخص نیست و هیچ گروهی نیز مسئولیت این حمله را نپذیرفته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رویترز به نقل از نیروهای امنیتی عراقی از شلیک سه موشک دیگر به پایگاه نظامی بلد، واقع در شمال بغداد خبر داد. این موشک‌ها عصر دوشنبه سوم مه به حوالی این پایگاه اصابت کرده‌اند.

آسیب‌های جانی و خسارات احتمالی این حمله هنوز مشخص نیست. هیچ گروهی نیز مسئولیت آن را بر عهده نگرفته اما مقامات عراقی با اشاره به سوابق شبه‌نظامیان مورد حمایت جمهوری اسلامی، احتمال دست داشتن آنها را رد نکرده‌اند. از زمان شروع به کار جو بایدن تا کنون، مراکز و تاسیسات مربوط به آمریکا در عراق ۲۳ مرتبه هدف حمله قرار گرفته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای کاش دو سه تا هم بزنن به پایگاه اروپایی‌ها

نخنو نخود هرکه رود خانه خود مهاجرانی که به اروپا آمده اند هم باید به خانه های باز گردند هر شخصی باید در حیطه جغرافیایی خود زندگی کند اروپا و غرب با آسیا نیازی ندارد ذاسیا هم به آنها نیازی ندارند تکنولوژی خود را هر کسی برای خود مصرف کند دیگر مشکلی پیش نمی آید

گروه نیاز نیست! ج اسلامی در حال مذاکره همزمان جفتک زدن ذاتیشو به رخ ارباباش نشون میده، گاهی هم گاز میگیره ، اینا ملایند، افکار و شیوه هاشون هم مال ۱۴۰۰ سال پیشه، ضمن اینکه متوهمند!! قاسم را فرمانده نیروهای روسی و طراح عملیات میدونن! اخه قاسم قبلا عمله بود در کرمان!!

تا زمانیکه ترامپ سر کار بود ایران رو مقصر میدونست از این اتفاقها کمتر میفتاد

آمریکا باید از غرب آسیا گورش را گم کند،ماندن در غرب آسیا تاوان دارد کاوش_مدیا کاوش_مدیا ایران_مقتدر_خار_چشم_دشمن

هنوز دلارهای بایدن به ایران نرسیده ، شروع شد!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شلیک ۲۰۰ موشک از نوار غزه به سوی اسرائیل | DW | 11.05.2021در ادامه درگیری میان فلسطینیان و نیروهای اسرائیلی در روز دوشنبه ۱۰ مه بیش از ۲۰۰ موشک از نوار غزه به سمت اسرائیل شلیک شد. ارتش اسرائیل گفته است که یک سوم این موشک‌ها را با سیستم دفاع موشکی به نوار غزه بازگردانده است. یعنی چی ؟ « بازگردانده است» 🤔 یکی هست که توضیح بدهد نوار غزه دور تا دور در محاصره اسراییله از دریا و خشکی این همه موشک از کجا آورده ؟ موساد ومراکز اطلاعاتی آیا نمیدانند؟ برگ کاغذ نیست که کسی نفهمه کجاس و چطوری وارد شده!!! با اسنپ برگردونده یا بهشون فحش داده ترسیدن و برگشتن خونه؟؟!!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گردان‌های قسام: ظرف 5 دقیقه 137 موشک به اسرائیل شلیک کردیمگردان‌های عزالدین القسام اعلام کرد که شهرک‌های اسرائیل را در ظرف 5 دقیقه با فروند 137 موشک هدف قرار داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به شلیک هشدار آمریکایی‌ها به سوی قایق‌های ایرانی در خلیج فارسوزیر خارجه کشورمان در توییتی به شلیک ۳۰ تیر هشدار به قایق‌های تندروی سپاه پاسداران از سوی ناوهای آمریکایی واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سه حمله موشکی در سه روز به مواضع آمریکا در عراق | DW | 04.05.2021به موازات برگزاری گفت‌وگوهای ناظر بر احیای برجام، حملات موشکی به مواضع آمریکایی‌های مستقر در عراق تشدید شده است. حمله موشکی به پایگاه هوایی عین_الاسد سومین حمله موشکی به مواضع آمریکا در عراق طی سه روز گذشته بوده است. القاء نکنید! حملات موشکی گروههای عراقی ربطی به جمهوری اسلامی ایران ندارد خاک بر سر بایدن بیشعور 😡😡😡😡
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله حماس و جهاد اسلامی به پایتخت اسرائیل: شلیک بیش از ۱۳۰ موشک از غزه به تل‌آویودر ادامه حملات موشکی حماس و جهاد اسلامی به اسرائیل، شامگاه سه‌شنبه تل‌آویو و مناطق اطراف آن هدف ده‌ها موشک قرار گرفتند. حماس که پیشتر تهدید کرده بود پایتخت اسرائیل را هدف قرار می‌دهد، اعلام کرد که در این حملات ۱۳۰ موشک به تل‌آویو و حومه آن شلیک کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »