شلوغی گسترده مترو

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

شلوغی گسترده مترو امکان تخلیه مسافران در هسته مرکزی شهر نیست مدیر عامل مترو با اشاره به شلوغی تمامی ایستگاه‌های متروی پایتخت به دلیل حضور مردم برای شرکت در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: هیچ قطاری متوقف شده در پایانه‌ها نداریم.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرنوش نوبخت در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد سرویس دهی متروی تهران برای مراسم تشییع پیکرهای شهدای مقاومت با بیان این که متروی تهران با استفاده از همه قطارهای خود در آماده باش است و با استفاده از ظرفیت صد درصدی خود به مسافران خدمت رسانی می‌کند، گفت: امروز روز متفاوتی برای متروی تهران است؛ چرا که با ازدحام زیاد مردم مواجهه هستیم به گونه‌ای که ایستگاه‌هایی مثل نبرد، پیروزی و ارم سبز و غیره که چندان مسافر نداشتند نیز با ازدحام جمعیت مواجه هستند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با بیان این که امروز روز متفاوت در خدمت رسانی به مردم است، اظهار کرد: البته شاهد ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های مترو هستیم اما دقت داشته باشیم که سطح خیابان‌ها به قدری شلوغ است که امکان تخلیه مسافر از ایستگاه به سمت خیابان نیست. وی با بیان این که مردم نمی‌توانند به دلیل شلوغی خیابان به سطح خیابان بروند به همین دلیل شاهد ازدحام جمعیت در سکوها و حتی سطح ایستگاه‌ها هستیم، گفت: عبور و مرور در هسته مرکزی شهر به دلیل تشییع پیکر شهید سردار قاسم سلیمانی به سختی انجام می‌شود و به همین دلیل امکان تخلیه مسافر از ایستگاه‌های مترو به سطح خیابان نیست.

نوبخت با تاکید بر این که امروز همه ناوگان متروی تهران وارد خط شده به گونه ای که هیچ قطاری متوقف شده در پایانه‌ها نداریم تصریح کرد: ایستگاه‌های توحید، تئاتر شهر و شادمان و انقلاب به قدری شلوغ است که مردم کاملا در ایستگاه‌ها متوقف شدند و به دلیل گرم شدن فضا تمامی هواسازهای ایستگاه را فعال کردیم تا تهویه این ایستگاه‌ها بهتر شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویرانی‌های به جا مانده از آتش‌سوزی گسترده در استرالیادر جریان آتش‌سوزی در جنگل‌های این جزیره یک پدر و پسر ۷۸ و ۴۳ ساله زنده زنده در شعله‌ها سوختند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرداری که جهان به احترام صلابتش تمام قد ایستادگاهی برخی از افراد دامنه و عظمت شخصیتی‌شان آنقدر وسیع و گسترده است؛ که نه تنها در ابعاد استانی و شهرستانی و کشوری بلکه مرزها را در می نوردد و فراتر از مرزها می رود. البته! طالبان هم تمام قد ایستاد. Islam republic of Iran MUST revenge of killing of sulaimani and abu mahdi against Zionists America. If Zionists state threaten Iran Burn their cities in to ashes. چرا فکر میکنید ما مردم از فکر و فهم و عقل بی بهره‌ایم؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش پرواز هواپیماهای اسرائیل بر فراز لبنانافزایش پرواز هواپیماهای اسرائیل بر فراز لبنان رسانه‌های لبنان امروز اعلام کردند، در پی حمله تروریستی آمریکا به بغداد، هواپیماهای رژیم صهیونیستی به صورت گسترده در طول شب گذشته در آسمان بیروت و مناطق جنوبی لبنان به پرواز درآمدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »