شصت و چهار نیروی ارتش ملی سوریه در عملیات چشمه صلح شهید شدند

25/07/1398 01:18:00 ب.ظ

17.10.2019 تل ابیض-راس العین/خبرگزاری آناتولی از زمان آغاز عملیات چشمه صلح در شمال سوریه با هدف از بین بردن طرح ایجاد کریدور تروریستی در مرزهای جنوبی ترکیه تا به امروز که نهمین روز آن است در مجموع 64 تن از نیروهای ارتش ملی سوریه به شهادت رسیدند.

در درگیری‌های شدیدی که دیروز در حومه تل ابیض و راس العین با تروریستهای پ.ک.ک/ی.پ.گ رخ داد 18 تن از نیروهای ارتش ملی سوریه شهید شدند. در این درگیری 51 تن از این نیروها مجروح و یک نفر نیز مفقود شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روحشان شاد عه!!! تا حالا که تو جنگ با داعش و بقیه نیروهای شبه نظامی فعال در سوریه، به هلاکتمیرسیدن، حالا یهو شدن شهید؟ چطور وقتی نیروهای مورد حمایت دولت ترکیه، نیروهای ارتش سوریه رو میکشتن ، بهشون نمیگفتین شهید؟

ادامه حملات ترکیه به شمال سوریه؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدندادامه حملات ترکیه به شمال سوریه ؛ چهار شهردار معترض در ترکیه بازداشت شدند خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که چند روز پس از آن که ترکیه اعلام کرد شهر مرزی راس العین را به تصرف خود درآورده است، بمباران شدید در حومه این شهر ادامه دارد.

در رسانه‌های آمریکا؛ چهار زن در کانون دردسرهای ترامپدر هفته چهارم تحقیقات استیضاح چهره‌های جدیدی وارد صحنه شدند به طوری که محتوای تماس تلفنی دونالد ترامپ با همتای اوکراینی‌اش دیگر تنها نقطه ثقل ماجرا نیست. در همین حال، شهادت دو دیپلمات زن در کنگره موضوع سیاست خارجی آقای ترامپ در قبال اوکراین را بازتر کرده و همزمان رویارویی آقای ترامپ با نانسی پلوسی، قدرتمندترین چهره دموکرات‌ها در کنگره باز هم زمینه‌ساز یک مشاجره جنجالی در کاخ‌سفید شده است.

افت چهار پله‌ای فوتبال ایران در رده‌بندی فیفاافت چهار پله‌ای فوتبال ایران در رده‌بندی فیفا *تیم ملی فوتبال ایران با ۴ پله کاهش، در رتبه ۲۷ رده‌بندی فیفا و اول آسیا قرار گرفت. *ایران به همراه کاستاریکا با ۴ پله افت، بیش‌ترین کاهش رتبه را در بین ۵۰ کشور اول رده‌بندی فیفا داشتند. برگشت به تنظیمات کارخانه...

خبرگزاری آناتولیملت ترکیه و سربازان در کنار یکدیگرند ادامه عملیات چشمه_صلح

خبرگزاری آناتولینمایش موتورسواران ترک در حمایت از عملیات چشمه_صلح

شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 637 نفر رسید