شش قدم؛ ضرب و شتم داور، در هفته تعارف سپاهان و پرسپولیس به استقلال - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

شش قدم؛ ضرب و شتم داور، در هفته تعارف سپاهان و پرسپولیس به استقلال

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بازی ذوب آهن و سایپا در اصفهان در یک اخراج، دو گل و ساعت‌ها جنجال خلاصه می‌شود. نخستین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران دوشنبه در اصفهان آغاز شد.

مدیرعامل ذوب‌آهن به صورت غیرمستقیم هم به داور چهارم این بازی "اتهام تبانی" وارد کرد و گفت: "به نظرم در فوتبال ایران هم دیگر VAR نمی‌خواهد. یک مقدار پرداخت اضافه به داور چهارم شود، کار بازبینی ویدئویی را هم انجام می‌دهد." تراکتور پانزده دقیقه پایانی بازی را در دست گرفت. امین اسدی دقیقه ۹۴ دروازه استقلال را باز کرد، اما در نهایت این میزبان بود که سه امتیاز کامل مسابقه را برداشت.هفته بیست و ششم، هفته تلاش برای شگفتی‌سازی بود. ماشین‌سازی که ماه‌هاست در قعر جدول جا خوش کرده‌، با نتیجه سه بر صفر مس رفسنجان را شکست داد.

تساوی سپاهان و پیکان، نه تنها باب میل پرسپولیس بود که بهترین اتفاق برای استقلال هم به نظر می‌رسید. با این نتیجه فاصله استقلال و سپاهان در رده‌های دوم و سوم به ۶ امتیاز رسید. سرمربی استقلال پیش از این هم نسبت به گرایش دولت به تیم رقیب استقلال صحبت‌هایی مطرح کرده بود. فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری خود گفته است: "به داوران آلرژی دارم."پرسپولیس اگر فولاد را در خانه این تیم شکست می‌داد، در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل، هم فاصله‌اش با سپاهان را به چهار امتیاز می‌رساند و هم به قهرمانی پنجم خود نزدیک‌تر می‌شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.