شش قدم؛ هفته میکروفن‌های باز، فحاشی، جادوگری و اخراج - BBC News فارسی

01/09/1399 10:01:00 ب.ظ

شش قدم؛ هفته میکروفن‌های باز، فحاشی، جادوگری و اخراج

در هفته‌ای که استقلال نخستین شکست خود در لیگ بیستم را تجربه کرد، پرسپولیس به اولین پیروزی و نخستین گل خود رسید، گل‌گهر سیرجان با امیر قلعه‌نویی به صدر جدول رسید و یک بازی به دلیل بارش شدید باران نیمه‌تمام ماند، میکروفن‌های باز ورزشگاه اهواز، برای دو تیم فولاد و استقلال جنجال‌آفرین شد. یک سو هتاکی و فحاشی قرار گرفت، سوی دیگر اتهام به جادوگری. در این بازی، صنعت نفت موفق شد میهمان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. ابتدا حجت حق‌وردی دقیقه ۲۳ میهمان را پیش انداخت. اما در ادامه، طالب ریکانی دو بار دروازه پیکان را گشود تا صنعت نفت نخستین سه امتیاز فصل را کسب کند.

پنج‌شنبه؛ دوئل‌های مقتصدانه دومین هفته لیگ برتر از پنج‌شنبه با بازی تیم‌های نساجی و تراکتور آغاز شد. مهم‌ترین هدف برای علی‌رضا منصوریان، سرمربی تراکتور، شکستن طلسم یازده‌ ماهه‌ تیمش بود. تراکتور از هفتم دی ۱۳۹۸ که مقابل پیکان در بازی خارج از خانه به پیروزی رسید، دیگر طعم پیروزی در روزهایی که میهمان حریفانش شده را نچشیده بود.

تراکتور بازی را هجومی آغاز کرد، کنترل بازی را هم در دست داشت ولی دروازه‌اش در دقیقه ۶۹ با شوتی که می‌تواند کاندیدای گل هفته یا حتی گل ماه لیگ برتر شود باز شد. ایوب کلانتری بازیکن نساجی، با شوتی از فاصله بیش از ۳۰ متر دروازه تراکتور را گشود. headtopics.com

دقیقه ۸۲ حمید بوحمدان گل تساوی تراکتور را وارد دروازه نساجی کرد، اما در پایان، دست "علی منصور" در لیگ بیستم دوباره از سه امتیاز کوتاه ماند. طلسم پیروز نشدن "تی‌تی‌ها" در خارج از خانه هم نشکست.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>