شش قدم؛ سپاهان، کورس قهرمانی را به استقلال و پرسپولیس باخت - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شش قدم؛ سپاهان، کورس قهرمانی را به استقلال و پرسپولیس باخت

حتی بدون در نظر گرفتن وضعیت دو تیم در جدول رده‌بندی هم، دیدار دو تیم تراکتور و استقلال در همه سال‌ها می‌تواند از مهم‌ترین و خاص‌ترین مسابقات لیگ برتر باشد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم با وجود این‌که می‌دانست تراکتور وضعیت مناسبی در جدول ندارد، باز هم مانند هفته‌های گذشته تیمش را با رویکرد دفاع و ضدحمله به زمین فرستاد. تیم هوادار در خانه موفق شد سپاهان، یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر را متوقف کند. هوادار پیش از این هم برابر تیم‌های صدرنشین، نمایش‌هایی قابل احترام ارائه کرده بود.

سرمربی سپاهان با انتقاد از خودش و تیمش، سپاهان را تیمی ترسو در نیمه اول خواند و گفت: "در نبردهای هوایی، زمینی، روی توپ‌های سوم و بسیاری از نقاط زمین ضعف داشتیم. باید بهتر شویم، ولی اول باید قبول کنیم که از کورس قهرمانی جا ماندیم."در هفته‌ای که تعداد گل‌های زده، نزدیک به استانداردهای معمول لیگ‌‌های سطح متوسط فوتبال آسیا هم نمی‌شد، هیچ گل زیبا یا خارق‌العاده‌ای به ثمر نرسید.

پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک بود؛ تیمی که تنها شکست پرسپولیس در طول فصل جاری را در بازی رفت ثبت کرد. سرمربی پرسپولیس در این بازی از وحید هنانوف برای نخستین بار در قلب خط دفاعی استفاده کرد، رامین رضاییان را در دفاع راست بازی داد و تعویض طلایی را برای برد تیمش با ورود حامد پاکدل رقم زد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حق_قانونی_استقلال

جام واس ماس استقلالی ها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همزیستی با بیماری قرن؛ کالیفرنیا رویکرد «بیماری بومی» را برای مقابله با کرونا برگزیددر این رویکرد، کالیفرنیا به سوی زندگی عادی بازمی‌گردد اما این کار را با کمک برنامه‌هایی از قبیل هزینه کردن میلیاردها دلار برای شناسایی سریع انواع مختلف ویروس، افزودن نیروهای کادر درمان، ذخیره کردن تست‌های کرونا به اندازه کافی و مقابله با پخش اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا پیش می‌برد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا فیفا تیم ملی فوتبال ایران را از جام جهانی حذف می‌کند؟ | DW | 19.02.2022در پی عزل عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال ایران و گزینش ماجدی به عنوان جانشین موقت او، محافل ورزشی در ایران از احتمال حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی توسط فیفا می‌گویند. طرفداران پرسپولیس خوشحالند؟ از دویچه‌وله فارسی بعید هست که منابع خود را بررسی نکند، سپهر خرمی؟ فیفا تخمشو نداره دویچه وله، از شمال المان و اسکاندیناوی بنویس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای از ایران خواست اجرای مجازات اعدام را فورا تعلیق کنداین قطعنامه خاطرنشان می‌کند که از زمان روی کار آمدن ابراهیم رئیسی در مقام رئیس‌جمهوری در مرداد امسال، شمار اعدام‌ها از جمله اعدام زنان به‌طرزی «چشمگیر» افزایش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بانوی ترک دور آفریقا را با موتورسیکلت گشتیکی از اساتید تربیت‌بدنی دانشگاه گدیک ترکیه دور دنیا را با موتورسیکلت سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دفتر آرشیو ملی آمریکا: ترامپ اسناد محرمانه را با خود برد | DW | 19.02.2022در آمریکا اسناد و مکاتبات رئیس جمهور باید بایگانی شوند. دفتر اسناد ملی آمریکا اما اعلام کرد که دونالد ترامپ، برخی اسناد محرمانه را پس از پایان دوره کاری، به اقامتگاه شخصی خود در مارالاگو واقع در ایالت فلوریدا برد. ای خفه مرگ بگیری DW که اینقدر از کون ترامپ میخوری. جاسوسی کمپین هیلاری کلینتون و لب تاب هانتری بایدن و دخالت در انتخابات ۲۰۲۰از خاک المان تیتر نمیرنی میکونی تو خشتکت. انوقت این اراجیف توییت میکنید. 💩💩💩💩تو دهن تمام رسانه های چپ یکیشم تو 👎 اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمدمسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمد یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات سازمان اطلاعات ترکیه «میت» از پای درآمد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »