شش قدم؛ سپاهان، کورس قهرمانی را به استقلال و پرسپولیس باخت - BBC News فارسی

30/11/1400 02:33:00 ب.ظ

شش قدم؛ سپاهان، کورس قهرمانی را به استقلال و پرسپولیس باخت

هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر، جمعه با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد و به پایان رسید. با نتایجی که در این هفته رقم خوردِ، استقلال همچنان با اقتدار در صدر ماند، پرسپولیس تنها تیم تعقیب کننده جدی این تیم در رده دوم حضورش را تثبیت کرد و سپاهان با تساوی مقابل تیم هوادار، از کورس مدعیان قهرمانی جا ماند. پدیده، تیم شانزدهم جدول رده‌بندی پس از ۱۸ هفته سرانجام رنگ پیروزی را دید و در داربی قعرنشین‌ها، نفت مسجد سلیمان را شکست داد. پایان پادکست در هفته‌های اخیر، تراکتور هرچه بیشتر به قعر جدول نزدیک می‌شد و استقلال مدعی جدی قهرمانی بود. دنیای متفاوت دو تیم، در انتخاب تاکتیک‌ها نیز تاثیرگذار بود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم با وجود این‌که می‌دانست تراکتور وضعیت مناسبی در جدول ندارد، باز هم مانند هفته‌های گذشته تیمش را با رویکرد دفاع و ضدحمله به زمین فرستاد.

روی همین تاکتیک، استقلال از یک ضدحمله و استفاده از تکنیک فردی و سرعت امیرحسین حسین‌زاده در دقیقه ۷۰ به گل رسید. استقلال پس از این گل باز هم به لاک دفاعی رفت و حتی تغییر تاکتیک تراکتور و استفاده از دو مهاجم هم سودی برای این تیم نداشت.

جمله هفته: محرم نویدکیا و جا ماندن از کورس قهرمانی Bashgah Khabarnegaran javan آقای نویدکیا با انتقاد از تیمش، ادعای برخی از بازیکنان در مورد کیفیت بد زمین مسابقه را رد کرد محرم نوید‌کیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان مسابقه و از دست دادن دو امتیاز این مسابقه به خبرنگاران گفت که تیمش، از کورس قهرمانی جا مانده است. headtopics.com

حق_قانونی_استقلال

جام واس ماس استقلالی ها

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

همزیستی با بیماری قرن؛ کالیفرنیا رویکرد «بیماری بومی» را برای مقابله با کرونا برگزیددر این رویکرد، کالیفرنیا به سوی زندگی عادی بازمی‌گردد اما این کار را با کمک برنامه‌هایی از قبیل هزینه کردن میلیاردها دلار برای شناسایی سریع انواع مختلف ویروس، افزودن نیروهای کادر درمان، ذخیره کردن تست‌های کرونا به اندازه کافی و مقابله با پخش اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا پیش می‌برد.

آیا فیفا تیم ملی فوتبال ایران را از جام جهانی حذف می‌کند؟ | DW | 19.02.2022در پی عزل عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال ایران و گزینش ماجدی به عنوان جانشین موقت او، محافل ورزشی در ایران از احتمال حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی توسط فیفا می‌گویند. طرفداران پرسپولیس خوشحالند؟ از دویچه‌وله فارسی بعید هست که منابع خود را بررسی نکند، سپهر خرمی؟ فیفا تخمشو نداره دویچه وله، از شمال المان و اسکاندیناوی بنویس

پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای از ایران خواست اجرای مجازات اعدام را فورا تعلیق کنداین قطعنامه خاطرنشان می‌کند که از زمان روی کار آمدن ابراهیم رئیسی در مقام رئیس‌جمهوری در مرداد امسال، شمار اعدام‌ها از جمله اعدام زنان به‌طرزی «چشمگیر» افزایش یافته است.

بانوی ترک دور آفریقا را با موتورسیکلت گشتیکی از اساتید تربیت‌بدنی دانشگاه گدیک ترکیه دور دنیا را با موتورسیکلت سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی

دفتر آرشیو ملی آمریکا: ترامپ اسناد محرمانه را با خود برد | DW | 19.02.2022در آمریکا اسناد و مکاتبات رئیس جمهور باید بایگانی شوند. دفتر اسناد ملی آمریکا اما اعلام کرد که دونالد ترامپ، برخی اسناد محرمانه را پس از پایان دوره کاری، به اقامتگاه شخصی خود در مارالاگو واقع در ایالت فلوریدا برد. ای خفه مرگ بگیری DW که اینقدر از کون ترامپ میخوری. جاسوسی کمپین هیلاری کلینتون و لب تاب هانتری بایدن و دخالت در انتخابات ۲۰۲۰از خاک المان تیتر نمیرنی میکونی تو خشتکت. انوقت این اراجیف توییت میکنید. 💩💩💩💩تو دهن تمام رسانه های چپ یکیشم تو 👎 اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟

مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمدمسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در مرز ترکیه با سوریه از پای درآمد یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک که مسئول چندین بمب‌گذاری و حمله تروریستی در نوار مرزی ترکیه و سوریه بود، طی عملیات سازمان اطلاعات ترکیه «میت» از پای درآمد.