شش قدم؛ هفته سیزدهم زیر سایه درگذشت مهرداد میناوند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شش قدم؛ هفته سیزدهم زیر سایه درگذشت مهرداد میناوند

جمعه، استقلال میهمان نفت در مسجد سلیمان بود. این شهر به "شهر اولین‌ها" در فوتبال ایران معروف شده است. فوتبال نخستین بار از مسجد سلیمان وارد ایران شد.در ترکیب استقلال در مسجد سلیمان دو تغییر ویژه نسبت به هفته‌های اخیر دیده می‌شد. شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار نگرفته بود. این غیبت، قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسید. تغییر دوم، حتی حریف استقلال را هم متعجب کرد. رشید مظاهری دروازه‌بان مطمئن هفته‌های گذشته استقلال روی نیمکت نشست و سیدحسین حسینی دوباره درون دروازه ایستاد.

دروازه‌بان استقلال ۴ دقیقه بعد با یک شروع مجدد فوق‌العاده، مهدی قایدی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه مهاجم استقلال به تیر دروازه نفت مسجد سلیمان برخورد کرد و برگشت. دقیقه ۷۰ وریا غفوری که خودش همیشه سانتر می‌کرد تا دیگران گل بزنند، سانتر بابک مرادی را به گل تساوی تبدیل کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گل مصنوعی گل آفساید گل هماهنگ شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی :هفته جاری، هفته سختی استرییس جمهوری با اشاره به اینکه موج‌های کرونا در ایران سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست، اظهار کرد: البته موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری است ولی باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم چراکه هفته جاری هفته سختی است و رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهران؛ سراسر قرمز / ۱۸۷ فوتی کرونایی در هفته گذشتهتهران؛ سراسر قرمز ۱۸۷ فوتی کرونایی در هفته گذشته سراسر تهران به رنگ قرمز کرونایی درآمده و در هفته اخیر افزایش روند بستری و فوتی ناشی از کرونا در این کلانشهر همچنان تداوم یافته و بار بسیار بالایی دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای جمعی از نمایندگان به کرونا، مجلس را ۲ هفته به تعطیلی کشاندمجلس دو هفته به‌خاطر کرونا تعطیل شد سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس در دو هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت. درِ طویله بسته شد حسن کچل خسته شد دیدن مردم اومدن جلو اعتراض کنن ، به بهونه کرونا تعطیل کردن رفتن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الکسی ناوالنی پس از سه هفته اعتصاب غذا راهی بیمارستان زندان شدآقای ناوالنی به دلیل بدرفتاری‌دیدن و معالجه‌نشدن در زندان از ۳۱ مارس اعتصاب غذا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۰۰ بیمارستان تهران درگیر کرونا/ تخت‌های ICU پُر/ روند صعودی آمار تا ۲ هفته دیگرمعاون درمان ستاد کرونا استان تهران: *نزدیک به ۱۰۰ بیمارستان در تهران درگیر کرونا هستند *تمام تخت‌های ICU تهران پر شدند *حجم مراجعات به شدت بالاست *پیش‌بینی می‌کنیم حداقل تا دو هفته دیگر آمار رو به افزایش باشد *نحوه اجرای محدودیت‌های کرونایی خوب نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »