شش قدم؛ رشید مظاهری رکورد را شکست یا نشکست؟

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند خبرگزاری‌ پیش از هفته ششم لیگ برتر اعلام کرده بودند رشید مظاهری با ۵۷ دقیقه مقاومت می‌تواند رکورد تازه‌ای به جا بگذارد.

گزارشگر پخش زنده بازی تراکتور با پارس جم نیز چند بار همین را گفت. تا اینکه تماشاگران در پنجاه و هفتمین دقیقه با شمارش معکوس ۱۰ ثانیه‌ای و تشویق‌های پرشور، جشن رکورد تازه را برپا کردند.

رشید هم درباره رکورد شکنی خود به خبرنگاران گفت: «امسال کمترین فشار روی من بود. از اعضای تیم تشکر می‌کنم و امیدوارم این رکورد را تقویت کرده و ادامه دهم. آرزوی من قهرمانی تراکتور است. امیدوارم امسال در تیم ملی بازی کنم.» این نمایندگان مدعی شدند: «حذف ماشین سازی و گل ریحان، طرحی از پیش تعیین شده بود و مقاومت شجاعانه و شایان تقدیر دو تیم محلی مقابل دو تیم دولتی با وجود جانبداری آشکار در مقابل چشمان مردم تا دقایق پایانی استمرار داشت. وجود چنین رویه‌هایی مغایر با روح آزادمنشی است.»

بلافاصله در بازی بعدی استقلال، داور ضربه‌ای را برای گل گهر پنالتی گرفت که منوچهر نظری کارشناس داوری گفت: «به هیچ وجه پنالتی نبود و داور حتی می‌توانست خطای بی‌احتیاطی بازیکن گل‌ گهر را بگیرد. من از بعضی همکارانم تعجب می‌کنم.» گل گهر با او برای اولین بار به لیگ برتر صعود کرد اما لذت این صعود فقط شش هفته به کام سرمربی کروات ماند.سرپرست پارس جم می‌گوید: متاسفانه انگار صداوسیمای بوشهر با شهر جم مشکل دارد و به همین خاطر بازی‌مان با تراکتور را پخش نکرد. بوشهر مرکز استان است و برخی در این شهر نمی‌خواهند مردم جم و بوشهر در کنار یکدیگر موفق باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«مجلس عوام» بنکسی رکورد شکستتهران- ایرنا- چند روز مانده به خروج احتمالی انگلیس از اتحادیه اروپا، یک نقاشی از «بنکسی» هنرمند خیابانی انگلیس که مجلس عوام این کشور را در تصرف شامپانزه‌ها به تصویر کشیده است در یک حراجی به مبلغ ۱۱ میلیون و یکصد هزار یورو به فروش رسید. خب ؟!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ادامه شکست‌های پرسپولیس، نخستین برد استقلال و استمرار صدرنشینی سپاهانتیم فوتبال پرسپولیس تهران یک بار دیگر در مقابل یک تیم مدعی قهرمانی شکست خورد و استقلال موفق شد بعد از شش هفته به نخستین برد خود دست یابد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز داردرفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دانشنامه‌نویس شش هزار مقاله‌ای | DW | 05.10.2019۵ اکتبر ۱۷۱۳ : ۳۰۶ سال پیش در چنین روزی دنی دیدرو در لانگر در شرق فرانسه زاده شد. او حقیقت نهایی را در گرو هیچ‌کس حتا خودش نمی‌پذیرفت و شک را آغاز اندیشه خلاق می‌دانست.روزشمار از تصویرت سو استفاده کردن ژاک! jackthefatalist یک «قانون علمی» داریم و یک «نظریه علمی». قوانین علمی در هیچ مقطع زمانی نباید تغییر کنند، اگر تغییر کردند قانون نبوده‌اند. «نظریات جدید علمی» را دانشمندان لازم است تجزیه و تحلیل کنند، قبول یا با دلایل متقن مردود اعلام کنند و اِلّا نوعی «خیانت به علوم» است. شک گرایی غیر از آن است. چقدر شبیه حیاتیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شکست طراحی سرویس های عبری-عربی برای ترور سرلشکر حاج قاسم سلیمانی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«شکست طراحی سرویس های عبری-عربی برای ترور سرلشکر_سلیمانی» رئیس سازمان اطلاعات سپاه: آنها برنامه ریزی چند ساله خود برای ترور سردار حاج قاسم سلیمانی را عملیاتی کردند تا بتوانند وی را در داخل کشور و در استان کرمان هدف قرار دهند این مرده زندست نیاز به ترور نداره، این گوز هفت تا سوراخ قایمه، حاج قایم معروفه همونطور که زمانی ترور های رفسنجانی هی ناموفق میشد ولی برلی بهشتی و صیاد هی موفق میشد الانم خدا دیده سردار چقدر کار خیر کرده رفته برای داداش جهانگیری ضامن شده و اینا ! دست غیبی اش رو اورده کمک دستگیر شده ها هم مثل مازیار ابراهیمی همه رفته بودن کشور های منطقه عاموزش !!! :))
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حذف ۴ صفر از پول ملی فقط مردم را سرگرم می‌کند/ وقت و انرژی دولت را در کارهای بی‌نتیجه، هدر ندهیمخدابخشی در گفت‌وگو با ایلنا: حذف ۴ صفر از پول ملی فقط مردم را سرگرم می‌کند/ وقت و انرژی دولت را در کارهای بی‌نتیجه، هدر ندهیم نه جناب خان ، ملت و سرگرم نمیکنه بلکه ذهن ملت و دولت و به نسبت و تناسب قیمت ها و هزینه ها روشن میکنه همون چیزی که صفرای زیادی مانع اون شده، ضمنا تلفظ مقدار نقدینگی سرگردان در کشور سهل میشود و کمتر مایه تمسخر خودی غریبه درباره پول ملی میشه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »