شش قدم؛ توقف استقلال و پرسپولیس همراه با افزایش اعتراض‌ها به داوران - BBC News فارسی

16/01/1401 11:36:00 ب.ظ

شش قدم؛ توقف استقلال و پرسپولیس همراه با افزایش اعتراض‌ها به داوران

استقلال و پرسپولیس با تساوی مقابل حریفان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، شانس‌ خود برای نزدیک تر شدن به قهرمانی یا کم کردن فاصله با صدرنشین را از دست دادند. لیگ برتر ایران به مدت چهار هفته به 'دلیل' حضور فولاد و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا تعطیل خواهد شد و در پایان ماه رمضان از سر گرفته می‌شود. TASNIM به عنوان مثال، در هفته بیست و سوم لیگ برتر، فقط ۷ گل در ۸ مسابقه زده شد که نشان دهنده آمار...

TASNIM به عنوان مثال، در هفته بیست و سوم لیگ برتر، فقط ۷ گل در ۸ مسابقه زده شد که نشان دهنده آمار ۰/۸۷ گل در هر بازی بود؛ رقمی بسیار کمتر از سطح استاندارد و حتی پایین‌تر از لیگ‌های درجه سوم فوتبال آسیا.

به نظر می‌رسد محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان سرانجام به ترکیبی ایده‌آل رسیده است. قرار گرفتن امید نورافکن در دفاع چپ و بازی گرفتن از فرشاد احمدزاده یک خط جلوتر از او در هافبک چپ، یکی از برگ‌های برنده سرمربی سپاهان در این مسابقه بود.

شهریار مغانلو در سمت راست و سجاد شهباززاده در سمت چپ خط هجومی قرار گرفتند. این تغییر پست به هر دو بازیکن کمک می‌کرد تا از پای تخصصی خود برای حرکت در عرض زمین و شوت‌زنی از پشت محوطه جریمه استفاده کنند.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ نامزدها با جوراب به رقابت با یکدیگر می‌پردازندیک شرکت فرانسوی مستقر در شهر لیل اقدام به تولید و توزیع جوراب‌های منقش به تصویر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه کرده است.

دادگاه اندونزی معلمی را به جرم تجاوز به ۱۳ دانش آموز دختر به اعدام محکوم کردهری طی ۵ سال، به ۱۳ دختر که بین ۱۲ تا ۱۶ سال سن داشتند، تعرض جنسی کرده که هشت نفر از قربانیان باردار شده‌اند. همین الان چشاش از حدقه زده بیرون. خدا به دادش برسه. در مورد سعید طوسی تصمیمی گرفته نشد؟

واکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسلواکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسل: *قطعا این مسئله از سوی اداره کل راهداری استان خوزستان پیگیری خواهد شد *همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا اگر چنین مشکلی در این روستا وجود داشته باشد آن را حل کنیم اگر این فیلم بیرون نمی اومد غیر ممکن بود مسولین کاری انجام بدن نماد و بروز عینی ۴۳ سال حکمیت حاکمان نادان بعد از بررسی به این نتیجه میرسید که تهیه این کلیپ کار استکبار جهانی بوده و استفاده از سیم بکسل برای سلامتی جسم و روان خیلی هم لازم و مفید به فایده است.

حمله با چاقو به سه طلبه در مشهد؛ یک طلبه کشته شد | DW | 05.04.2022سه طلبه در یکی از صحن های حرم امام هشتم شیعیان با چاقو مورد حمله قرار گرفتند. یکی از طلاب کشته شد و دو نفر دیگر در بیمارستان بستری شده‌اند. مهاجم بازداشت شده‌، ولی هویت و انگیزه او مشخص نیست. طلبه کجا بود؟ این جاکش‌ها از اون مفتخورای قدیمی هستند. میان شیعه و سنی همیشه بادا جنگ ز هر طرف که شود کشته سود ایران است! انگیزش آخوندکشی بوده. مقصرانی که باعث نابودی زندگیش شده بودن. کسانی که باعث شده بودند که این مرد نتونه براش بچه هاش غذا و مسکن تهیه کنه. آخوند_کشی

ایران با ۹۰ هزار یورو به خارجی‌ها اقامت می‌دهددولت ایران میزان سرمایه‌گذاری لازم برای اعطای اقامت به شهروندان خارجی را از ۲۵۰ هزار دلار به ۹۰ هزار یورو کاهش داد. مدت زمان اعطای اقامت به سرمایه گذاران خارجی هم از سه سال به پنج سال افزایش یافته است. اخبار_ایران کسخل که میگن اینها هستند همه پولهاشون رو جمع میکنند از این جهنم برند

روسیه تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآوردروسیه تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآورد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با امضای فرمانی دستور داد تا برخی مفاد قراردادهای تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا، نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن‌اشتاین به حالت تعلیق درآید.