شش غیرنظامی در حملات هوایی نیروهای اسد به ادلب کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در ادامه حملات هوایی نیروهای رژیم بشار اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 6 غیرنظامی کشته شدند.

ادلب/ خبرگزاری آناتولی

بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده های رژیم اسد از ساعات اولیه صبح امروز به شهرستان اریحا، روستاهای معارشورین و تملأ و همچنین شهرستان های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما حمله کردند.نیروهای دفاع مدنی موسوم به"کلاه سفیدها" اعلام کردند که در حمله هوایی به اریحا 5 و در معاریشون یک غیرنظامی کشته و 18 نفر دیگر زخمی شدند.

رژیم اسد در 4 آوریل 2017 به شهر خان شیخون استان ادلب حمله شیمیایی انجام داد. بر اثر این حمله بیش از 100 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. حملات رژیم اسد و حامیان وی به‌رغم توافق سوچی که در 17 سپتامبر 2018 میان ترکیه و روسیه به امضا رسید، همچنان ادامه دارد. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین شرکت گروهی ایرانیان در رژه همجنسگرایان برلین | DW | 28.07.2019رژه سالانه همجنسگرایان در برلین با شعار 'هر قیامی با صدای تو آغاز می‌شود' برگزار شد. برای نخستین بار گروه ایرانی 'شش رنگ' به طور جمعی دراین جشن بزرگ سیاسی شرکت کرد. آنها در بیانیه‌ای خواسته‌های خود را مطرح کردند. عذر میخوام ،ولی من نمیتونم درست درکشون کنم،فکرمیکنم ازلحاظ روانی مشکل دارن. کاش ادمها هدف خدارو از خلقتشون بفهمن!کاش مقابل این هدف دچار انحراف و مقاومت نشن!همجنسگرایی یک انحراف جنسی واخلاقیه!وهیچ ادم عاقل و دانایی از هیچ لحاظی اون رو تایید نمیکنه 1-بدبختها نمیدونید دارید چکار میکنید!؟ همجنسگرایان دارن زن و دختراتونرو میکنند. بلکه بدتر میخواند پسراتون هم بکنند! فردا دیگه زنی به شما مردها نمیده چون احساس میکنه فردی رو پیدا کرده که اونرو میفهمه، چون اون بعنوان یک مذکر هم داده!؟ اینها همش از 'روح مغاک' میاد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کارگر افغانستانی؛ ۳ ماه کار کردیم، کارفرما پول‌ما‌ن را نداد و به زور بیرونمان کردشرم بر ان کارفرمایی حرامخور Nazer69263435 خب خیلی بیجا کرده بدون مدارک وارد ایران شده، اینجا کار واسه کارگر خودی پیدا نمیشه .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: طی ۱۰ روز بیش از ۱۰۰ غیرنظامی در حملات هوایی سوریه کشته شدندکشته شدگان یمن انسان که نیستند،فقط شما وهابیون آدم هستید. شما وهابیون عنگلیسی مالپرست،پولپرست جان کثیفتان ارزش دارد،خاک برسرتان
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: بیش از ۱۰۰ غیرنظامی طی ده روز در حملات هوایی به ادلب جان باختند🔷سازمان ملل: بیش از ۱۰۰ غیرنظامی طی ده روز در حملات هوایی به ادلب جان باختند 💢کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید با توجه به شرایط انجام اینگونه حملات، احتمال اینکه غیر نظامیان به طور تصادفی هدف قرار گرفته باشند، بسیار ضغیف است. ◀️بیشتر بخوانید: تو نقشه دیواری سازمان ملل کشوری بنام یمن هم هست؟ برای همین انواع بلایا دست از سر کشور ما برنمیداره و گرفتار نحسی و نکبت و تحریم و صد کوفت و زهرمار دیگه شدیم چون دست ما توسط حکام کشور به خون این مردم آلوده هست و لعن و نفرین پشت سرمونه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن 14 غیرنظامی دیگر در حمله هوایی رژیم اسد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نه غیرنظامی دیگر در حمله رژیم اسد کشته شدندبر اثر حمله رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 9 غیرنظامی کشته و و 27 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی بر اثر حمله رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 9 غیرنظامی کشته و و 27 تن دیگر زخمی شدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »