شش غیرنظامی در حملات هوایی نیروهای اسد به ادلب کشته شدند

28/07/2019 02:38:00 ب.ظ

ادلب, ادلب

شش غیرنظامی در حملات هوایی نیروهای اسد به ادلب کشته شدند

Eşref Musa,Burak Karacaoğlu,Levent Tok,Goletekin Akhondzadeh   |28.07.2019İdlibادلب/ خبرگزاری آناتولیدر ادامه حملات هوایی نیروهای رژیم بشار اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه تاکنون 6 غیرنظامی کشته و 18 تن دیگر زخمی شدند.بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده های رژیم اسد از ساعات اولیه صبح امروز به شهرستان اریحا، روستاهای معارشورین و تملأ و همچنین شهرستان های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما حمله کردند.

جنگنده های روسیه نیز مناطق مسکونی شهرستان های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما را بمباران کردند.نیروهای دفاع مدنی موسوم به"کلاه سفیدها" اعلام کردند که در حمله هوایی به اریحا 5 و در معاریشون یک غیرنظامی کشته و 18 نفر دیگر زخمی شدند.به این ترتیب شمار قربانیان حملات رژیم اسد و روسیه از آغاز هفته گذشته تاکنون به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش ادلب به 102 غیرنظامی افزایش یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

نخستین شرکت گروهی ایرانیان در رژه همجنسگرایان برلین | DW | 28.07.2019رژه سالانه همجنسگرایان در برلین با شعار 'هر قیامی با صدای تو آغاز می‌شود' برگزار شد. برای نخستین بار گروه ایرانی 'شش رنگ' به طور جمعی دراین جشن بزرگ سیاسی شرکت کرد. آنها در بیانیه‌ای خواسته‌های خود را مطرح کردند. عذر میخوام ،ولی من نمیتونم درست درکشون کنم،فکرمیکنم ازلحاظ روانی مشکل دارن. کاش ادمها هدف خدارو از خلقتشون بفهمن!کاش مقابل این هدف دچار انحراف و مقاومت نشن!همجنسگرایی یک انحراف جنسی واخلاقیه!وهیچ ادم عاقل و دانایی از هیچ لحاظی اون رو تایید نمیکنه 1-بدبختها نمیدونید دارید چکار میکنید!؟ همجنسگرایان دارن زن و دختراتونرو میکنند. بلکه بدتر میخواند پسراتون هم بکنند! فردا دیگه زنی به شما مردها نمیده چون احساس میکنه فردی رو پیدا کرده که اونرو میفهمه، چون اون بعنوان یک مذکر هم داده!؟ اینها همش از 'روح مغاک' میاد.

کارگر افغانستانی؛ ۳ ماه کار کردیم، کارفرما پول‌ما‌ن را نداد و به زور بیرونمان کردشرم بر ان کارفرمایی حرامخور Nazer69263435 خب خیلی بیجا کرده بدون مدارک وارد ایران شده، اینجا کار واسه کارگر خودی پیدا نمیشه .

سازمان ملل: طی ۱۰ روز بیش از ۱۰۰ غیرنظامی در حملات هوایی سوریه کشته شدندکشته شدگان یمن انسان که نیستند،فقط شما وهابیون آدم هستید. شما وهابیون عنگلیسی مالپرست،پولپرست جان کثیفتان ارزش دارد،خاک برسرتان

سازمان ملل: بیش از ۱۰۰ غیرنظامی طی ده روز در حملات هوایی به ادلب جان باختند🔷سازمان ملل: بیش از ۱۰۰ غیرنظامی طی ده روز در حملات هوایی به ادلب جان باختند 💢کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل می‌گوید با توجه به شرایط انجام اینگونه حملات، احتمال اینکه غیر نظامیان به طور تصادفی هدف قرار گرفته باشند، بسیار ضغیف است. ◀️بیشتر بخوانید: تو نقشه دیواری سازمان ملل کشوری بنام یمن هم هست؟ برای همین انواع بلایا دست از سر کشور ما برنمیداره و گرفتار نحسی و نکبت و تحریم و صد کوفت و زهرمار دیگه شدیم چون دست ما توسط حکام کشور به خون این مردم آلوده هست و لعن و نفرین پشت سرمونه

کشته شدن 14 غیرنظامی دیگر در حمله هوایی رژیم اسد

نه غیرنظامی دیگر در حمله رژیم اسد کشته شدندبر اثر حمله رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 9 غیرنظامی کشته و و 27 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی بر اثر حمله رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 9 غیرنظامی کشته و و 27 تن دیگر زخمی شدند.

در ادامه حملات هوایی نیروهای رژیم بشار اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 6 غیرنظامی کشته شدند.آلمان نخستین شرکت گروهی ایرانیان در رژه همجنسگرایان برلین رژه سالانه همجنسگرایان در برلین با شعار"هر قیامی با صدای تو آغاز می‌شود" برگزار شد.شهروند خبرنگار   «کار که تمام شد، شش میلیون تومان مزدمان را پرداخت نکرد و از ساختمان هم بیرونمان کرد.میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل، اعلام کرد تنها طی ۱۰ روز گذشته، بیش از ۱۰۰ غیرنظامی در حملات هوایی حکومت سوریه کشته شده‌اند.

Eşref Musa,Burak Karacaoğlu,Levent Tok,Goletekin Akhondzadeh   | 28.07. آنها در بیانیه‌ای خواسته‌های خود را مطرح کردند.2019 İdlib ادلب/ خبرگزاری آناتولی در ادامه حملات هوایی نیروهای رژیم بشار اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه تاکنون 6 غیرنظامی کشته و 18 تن دیگر زخمی شدند. علی هفت سالی می‌شود که در ایران کارگر ساختمانی است. بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده های رژیم اسد از ساعات اولیه صبح امروز به شهرستان اریحا، روستاهای معارشورین و تملأ و همچنین شهرستان های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما حمله کردند. زن و مرد، پیر و جوان، در لباس‌های الوان با هیجان در رفت و آمدند، از هر گوشه صدای موسیقی به گوش می‌رسد، آهنگ‌هایی موزون که هر انسان آزادی را به حرکت وامی‌دارد. جنگنده های روسیه نیز مناطق مسکونی شهرستان های کفرزیتا و لاتامینه در استان حما را بمباران کردند. منطقه‌ای که تقریبا از سه ماه پیش، به دنبال لغو آتش‌بس میان نیروهای دولتی و مخالفان، شاهد درگیری و حملات هوایی بوده است؛ پیشتر محل زندگی سه میلیون تن بود.

نیروهای دفاع مدنی موسوم به"کلاه سفیدها" اعلام کردند که در حمله هوایی به اریحا 5 و در معاریشون یک غیرنظامی کشته و 18 نفر دیگر زخمی شدند. شعار «شش رنگی‌ها» که تنها نام زادگاهشان ایران را در بر می‌گیرد، از ویژگی‌های بارز این گروه است.» او هفت سال پیش قاچاقی به ایران آمده و در طول این مدت سه بار رد مرز شده و مجبور شده به افغانستان بازگردد اما باز هم قاچاقی  راهی ایران شده است: «دفعه اول سال ۹۰ قاچاقی آمدم به ایران. به این ترتیب شمار قربانیان حملات رژیم اسد و روسیه از آغاز هفته گذشته تاکنون به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش ادلب به 102 غیرنظامی افزایش یافت. رژیم اسد در 4 آوریل 2017 به شهر خان شیخون استان ادلب حمله شیمیایی انجام داد. حتی لباس گروه ایرانی (با شلوارهای بلند و پیراهن ساده) با دیگران که رنگین است، تفاوت دارد. بر اثر این حمله بیش از 100 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. صاحب کار یک مرد میانسال بوده که کارش ساخت و ساز و فروش ساختمان بوده است و از آن‌ها می‌خواهد برای سنگ کردن نمای ساحتمان به شمال بروند: «سه نفر بودم، ساختمان در موتل‌قو شمال بود. ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه، پایتخت قزاقستان جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد. آنها جشن می‌گیرند، می‌رقصند، می‌نوشند، ما آمده‌ایم که فریاد بزنیم، در مملکت ما چه به سر همجنسگرایان می‌آید. در استان ادلب، علاوه بر حضور شورشیان اسلام‌گرای تحریر الشام، جبهه النصره سابق، هنوز شمار زیادی از نیروهای موسوم به «ارتش آزاد سوریه» یا احرار‌الشام، هم حضور دارند.

حملات رژیم اسد و حامیان وی به‌رغم توافق سوچی که در 17 سپتامبر 2018 میان ترکیه و روسیه به امضا رسید، همچنان ادامه دارد. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند. آنچه امروز در زادگاه ما می‌گذرد انگیزه‌ای برای جشن و شادی نیست و ما هم جدا از آنها نیستیم. حتی پول جیب ما را هم نمی‌داد. مخالفان مسلح رژیم اسد نیز در تاریخ 10 سپتامبر 2018 طبق توافق‌نامه سوچی روند تحویل سلاح‌های سنگین خود در مناطق خلع سلاح را به پایان رساندند. منابع دفاع مدنی سوریه در آخرین گزارش خود اعلام کرده که از 26 آوریل تا 12 ژوئیه سال جاری 606 غیرنظامی، از جمله 111 زن و 157 کودک در حملات رژیم اسد و حامیانش کشته شده‌اند. تظاهرات «کریستوفر استریت دی» که به «رژه افتخار» شهرت دارد، با سخنرانی برگزارکنندگان و فعالان حقوق همجنسگرایان آغاز می‌شود. . می‌گوید فشار کار به حدی زیاد بود که وقتی شب به اتاق بر می‌گشتند نشست و برخاست برایشان سخت بوده اما چاره‌ای جز این نداشته ‌اند.