شریعتمداری برنامه های انتخاباتی خود را به اصلاح طلبان اعلام کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: دولت من دولت حل منازعه است، اگر من بر سر کار بیایم هدفم ایجاد وفاق است، دولت گفتمان مشترک بین گروه‌های ذینفع است.

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در جلسه روز گذشته خود با جبهه اصلاحات ایران اظهار کرد:جمعیت زیر خط فقر مطلق از سال ۹۲ تا ۹۶ به ۱۵ درصد رسیده بود اما از سال ۹۶ تا ۹۸ به ۳۰ درصد افزایش یافت. این‌ها فاجعه‌ای است که تحریم نقش پر رنگی در آن داشته است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دولت خاتمی وقتی هر ۹ روز به یک بحران رسیدیم بنده از طرف ایشان مسئول هدایت هیات پنج نفره برای حل بحران شدم و مقرر شد از طرف همه اعضای دولت به رهبری گزارش دهم و همان گزارش‌ها با مستندات متقن محورهای گفتگوی رهبری و خاتمی در روزهای دوشنبه شد. پس می‌شود برای حل مشکلات و کاهش منازعات داخلی گام برداشت.

شریعتمداری تاکید کرد: من برای رفع فقر متکی به یارانه نقدی نخواهم بود بلکه با ایجاد دولت کارآفرین نوآورانه که مسئله جدیدی در دنیاست اقدام خواهم کرد و همین کار را در وزارت کار هم انجام دادیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا به خیر کنه . فکر کنم اگه رای بیاره کل مملکت یهو از هم میپاشه

جان مادرت تو بی خیال انتخابات شو

😂😂😂مرتیکه خیکی تو جز دزدی و خرابکاری در همین جایگاه هایی که بودی و هستی چه هنر دیگه ای داری که بعد از این همه سال مسولیت هنوز اونا رو رو نکردی و میخوای کاندید بشی؟

همین مونده این گراز بخواد بیاد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آلتون: وقت واکنش به این دولت تروریستی است- خبرگزاری آناتولی YAZiklar olsun sana yahudi Recep YAZiklar olsun YAZiklar olsun sana yahudi Recep YAZiklar olsun
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت ترامپ تماس‌های تلفنی چند روزنامه‌نگار را کنترل کرده است | DW | 08.05.2021وزارت دادگستری آمریکا در دوران ترامپ تماس‌های تلفنی خبرنگاران واشنگتن پست را در یک بازه زمانی مشخص کنترل کرده است. احتمال می‌رود که این اقدام در رابطه با اتهام دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: تقریبا تمام تحریم‌های اصلی و اصولی برطرف شده است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimروحانی: تقریبا تمام تحریم‌های اصلی و اصولی برطرف شده است! امیدوار بودم تا پیش از پایان دولت دوازدهم چند کار مهم را به سرانجام برسانیم اینکه در مهار کرونا و انجام واکسیناسیون به نقطه‌ اطمینان برسیم که به نظر می‌رسد تا اینجای کار موفق بوده‌ایم جان مادرت ساقیتو عوض کن. اخه زر نزنی نمیگن لالی تو اصلا حساب کن برجام هنوز مثل قبله مگه چه گلی سر کشور زده بودی مردکه مکار ودروغگو
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خلیل‌زاد: اگر طالبان صلح نکند، آمریکا از تداوم دولت فعلی حمایت می‌کندنماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور افغانستان اعلام کرد که اگر طالبان صلح نکند، ایالات متحده از تداوم دولت فعلی حمایت خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر حزب حرکت ملی‌گرای ترکیه: دولت اسرائیل را محکوم می‌کنمرهبر حزب حرکت ملی‌گرای ترکیه: دولت اسرائیل را محکوم می‌کنم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت آلمان از محكوم كردن خشونت اسرائیل اجتناب کرددولت آلمان از محکوم کردن حملات و خشونت نیروهای امنیتی اسرائیل علیه فلسطینیان در مسجد الاقصی در قدس شرقی خودداری کرد. - خبرگزاری آناتولی کثافت های اروپایی و‌امریکایی سگ‌های اسرائیل شیطان‌هستند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »