شریعتی، چمران و مسئولیت اجتماعی

31/03/1399 09:20 ب.ظ

🎥 شریعتی، چمران و مسئولیت اجتماعی | مسئولیت اجتماعی کلیدواژه ایست که دانشمندی چون مصطفی چمران را از کلاس درس بهترین دانشگاه‌های آمریکا به جبهه کشاند و شریعتی را بر آن داشت تا با روشنگری شعله‌های انقلاب را در دل جوانان شعله‌ور کند.

مسئولیت اجتماعی کلیدواژه ایست که دانشمندی چون مصطفی چمران را از کلاس درس بهترین دانشگاه‌های آمریکا به جبهه کشاند و شریعتی را بر آن داشت تا با روشنگری شعله‌های انقلاب را در دل جوانان شعله‌ور کند.

دریافت 84 MB علی شریعتی و مصطفی چمران چهل سال پیش عمل به مسئولیت اجتماعی را در مبارزه و مقاومت یافتند. مسئولیتی که برایشان به قیمت جانشان تمام شد. هرچند ابزار این دو در این مبارزه متفاوت بود، اما آرمان و هدف مشترک، آنان را در یک جبهه تاریخ قرار داده است.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

مچ‌گیری و رقابت سیاسی را کنار بگذاریم/ صادرات پتروشیمی جای گاز را نمی‌گیرد/ بازار ترکیه را از دست ندهیم/ هند را از چنگ امریکا بیرون بیاوریمدبیر کل سابق سازمان صادرکننگان گاز گفت: باید به وزارت نفت اجازه دهیم که با سیاست رقابتی لازم این کار را مدیریت کند و حاشیه‌سازی سیاسی برای آن بوجود نیاوریم . این مطلب را نه برای امروز بلکه برای هر دولت دیگر حیاتی می‌دانم. وزارت خارجه هم باید به کمک نفت بیاید تا این بازار را نگه دارد. اینکه نگذاریم گاز صادر شود و بعد بگوییم پتروشیمی صادر می‌کنیم ناشی از رویکرد صفر و صدی است که نسبت به صادرات گاز و نفت وجود دارد و از جمله حرف‌هایی است که چندین دهه است بر سیاست‌گذاران ما فشار سیاسی آورده و ما را از حضور در بازارهای صادراتی گاز باز داشته است.

فرمانده سنتکام: آمریکا به خاطر فشار ایران، عراق را ترک نمی‌کندکنت مکنزی، رییس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا‌ - سنتکام، تداوم حملات راکتی به مواضع نیروهای آمریکا در عراق را فشاری از سوی ایران برای خروج نیروهای آمریکایی ارزیابی کرد و گفت آمریکا به خاطر فشار ایران عراق را ترک نمی‌کند.

فیسبوک تبلیغات ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ را حذف کردفیسبوک می گوید نماد مثلثی که در این تبلیغ مورد استفاده قرار گرفته بود نشان آلمان نازی برای مشخص کردن زندانیان در جریان جنگ جهانی دوم است.

دیوان دادگستری اروپا: مجارستان قوانین اتحادیه اروپا را نقض کرده استقضات دیوان دادگستری اروپا روز پنجشنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) حکم دادند که دولت مجارستان با محدود کردن حمایت مالی خارجی از سازمان‌های مردم نهاد (NGO) در این کشور، قانون اتحادیه اروپا را نقض کرده است.

اتحادیه اروپا بوسنی را به قطع بودجه کمکی برای پناهجویان تهدید کردمصطفی روژنیچ، فرماندار کراینا همچنان بر لزوم تعطیلی اردوگاه‌های پناهجویان در این منطقه اصرار می‌ورزد.

غریب‌آبادی: ایران قلمرو خود را به روی آژانس باز نمی‌کند | DW | 18.06.2020شماری از اعضای شورای حکام آژانس انرژی اتمی خواستار بازدید بازرسان از دو مکان در ایران شده‌اند. نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس با خواست آن‌ها مخالفت کرده و این درخواست را 'غیرمنطقی' و متکی بر ادعا دانسته است.