شرکت مهتاب کرامتی، بازیگر سرشناس سینمای ایران در مسابقه «عکس سال» آناتولی

08/10/1400 11:40:00 ق.ظ

مهتاب کرامتی، ستاره سینمای ایران و سفیر حسن نیت یونیسف در رای‌گیری انتخاب بهترین «عکس‌های سال» خبرگزاری آناتولی شرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی

مهتاب کرامتی، ستاره سینمای ایران و سفیر حسن نیت یونیسف در رای‌گیری انتخاب بهترین «عکس‌های سال» خبرگزاری آناتولی شرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی 29.12.

2021 تهران/خبرگزاری آناتولی مهتاب کرامتی، بازیگر سرشناس سینمای ایران و سفیر حسن نیت یونیسف در رای‌گیری انتخاب بهترین «عکس‌های سال» خبرگزاری آناتولی در بخش‌‌های اجتماعی، خبری و ورزشی شرکت کرد. کرامتی با انتخاب عکس مارکوس مورنو با عنوان «فریاد کمک مهاجران» در بخش خبری، گفت: جنگ و مهاجرت از مهمترین مسائل امروز جهان است. تبعیض در جهان باید پایان یابد. اگر جنگ و گرسنگی نبود مردم ترجیح می‌دادند در کشورهای خود بمانند.

سفیر یونیسف در ایران در بخش اجتماعی به عکس «رویای پیاده‌روی مرد جوانی از ادلب» اثر محمد سعید رای داد و گفت: جنگ باعث شد این جوان هر دو پای خود را از دست بدهد. ولی پرواز برایش اهمیت دارد. تفاوت موقعیتی این جوان و پرندگان خیلی حرف دارد. فکر می‌کنم این جوان در ذهنش پرواز پرنده‌ها بدون ناتوانی و آزادانه خیلی جذاب است. به همین دلیل این عکس را انتخاب کردم.

او در خصوص این عکس‌ها گفت: عکس‌های مستند خیره کننده هستند. این یک عکس خیره‌کننده است. موضوعات کودکان همیشه توجه من را جلب می‌کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مرکز پژوهش‌های مجلس: بخش اعظم بودجه شرکت ملی نفت «غیر قابل اتکا» استمرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی با اشاره به بدهی ۶۰ میلیارد دلاری شرکت ملی نفت ایران، اعلام کرد که ۵۸ درصد درآمدهای مورد انتظار این شرکت در لایحه بودجه سال آینده «غیرقابل اتکا» است.

یک شرکت نفتی خارجی در جنوب عراق هدف تیراندازی و حمله راکتی قرار گرفتماموریت شرکت چینی «زپیک» بر اساس قراردادی که با مقامات عراقی به امضا رسانده حفر چاه در میدان نفتی الغراف عنوان شده است.

تولید پارچه از 8.7 میلیون بطری پلاستیکی مستعمل توسط شرکت «یونسا» ترکیهتولید پارچه از 8.7 میلیون بطری پلاستیکی مستعمل توسط شرکت «یونسا» ترکیه شرکت «یونسا» ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید پارچه در جهان، با بازیافت 8.7 میلیون بطری پلاستیکی، پارچه تولید کرد.

ادامه روند کاهش تراز آب در دو دریاچه بسته ایران در سال ۱۴۰۰مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی سازمان نقشه‌برداری کشور با اشاره به روند کاهش تراز آب در دریاچه ارومیه و دریای خزر، گفت: در صورتی که این روند کاهشی در دریای خزر ادامه یابد، احتمال خشک شدن خلیج گرگان وجود دارد که در این صورت داستانی همانند دریاچه ارومیه در حوضه خزر رخ خواهد داد.

افزایش شمار مبتلایان به سویه اومیکرون در ایران به 26 نفرمقامات وزارت بهداشت ایران اعلام کردند که مبتلایان به سویه اومیکرون ویروس کرونا در این کشور به 26 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

اسرائیل: ایران جهان را فریب می‌دهد و به تنهایی علیه آن اقدام خواهیم کردهمزمان با آغاز دور هشتم مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای سال 2015 ایران با غرب در وین، «یائیر لاپید» وزیر امور خارجه اسرائیل هشدار داد که اسرائیل آماده است از این خیمه شب بازی ها دست بردارید می دانیم که شما با جمهوری اسلامی همدست هستید برای دوشیدن پترلدولارهای عربها!!! این پترودلاردارا چقدمشنگن که گول بازیهای اینارومیخورن اسرائیل تنهاست