شرکت خودروسازی «فراری» از پوشاک لوکس و تجملی خود رونمایی کرد

24/03/1400 08:25:00 ب.ظ

🔺شرکت خودروسازی «فراری» از پوشاک لوکس و تجملی خود رونمایی کرد به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این برنامه نمایش مد و لباس، با رعایت نکات بهداشتی در دفتر مرکزی کارخانه خودروسازی فراری در مارانلو ایتالیا برگزار شد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شرکت خودروسازی «فراری» از طرح‌های جدید پوشاک لوکس و تجملی خود رونمایی کرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این برنامه نمایش مد و لباس، با رعایت نکات بهداشتی در دفتر مرکزی کارخانه خودروسازی فراری در مارانلو ایتالیا برگزار شد.

فراری چندی پیش اعلام کرد که قصد دارد به صورت جدی وارد بازار پوشاک جهان شود، و با عرضه طرح‌های جدید و نامتعارف، نظر مشتریان جوانی را جلب کند که شاید با خودروهای گران قیمت، و دستاوردهای این شرکت در رقابت‌های اتوموبیلرانی «فرمول یک» آشنا نباشند.

این شرکت با انتخاب روکو یانونه به عنوان مدیر خلاقیت هنری خود، در حال تولید پوشاک زنانه، مردانه، بچه‌گانه، و لوازم جانبی و شخصی است که به صورت واقعی و مجازی در دسترس خریداران خواهد بود. او مهمترین هدف خود را راه‌اندازی مجموعه‌ای از محصولات برای «یک سبک جدید زندگی» توصیف کرده است که برای همه جذاب و هیجان‌انگیز باشد. headtopics.com

علاوه بر این نمایش مد، فراری یکشنبه از فروشگاه بازسازی شده جدیدی در کارخانه خود رونمایی کرد که از دوشنبه پذیرای مشتریان خواهد بود، و بازگشایی رستوران تاریخی «کاوالینو» را نیز در این مکان جشن گرفت.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

تلاش نرجس برای خروج از سایه زینب؛ تصویری از خانواده قاسم سلیمانیاحمق تو هنوز نمیدونی اسم این دختر خانم چیه بعد توییت میزنی واسه ما

تقدیر از حمایت های دکتر روحانی از طرح تحول سلامتخاک عالم بر سر شون که کور هستند و مردم رو نمیبینند ar_moezi روحانی_حمایت_از_تعویق_کنکور تعویق کنکور سراسری مطالبه ملی ar_moezi باید گفت خسارتی که دولت شما به مردم زد در تاریخ بشریت بی‌مثال بوده و احتمالاً خسارت مغول‌ها‌ به کشور کمتر از افتضاحات دولت شما بوده است.😒😏

مردم به دلیل ترس از کرونا از سفر به عراق استقبال نمی‌کنند/ از ٢٠٠ پرواز در هفته به ١۵ پرواز رسیده‌ایممعاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در هفته های اخیر مجوز بیش از ٢٠ پرواز در هفته را به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و عراقی صادر کرده بودیم اما به دلیل نبود مسافر حدود ١۵ پرواز به اجرا رسید و عملیاتی شد.

بازداشت چندساعته نرگس محمدی و جمعی از مادران دادخواه | DW | 13.06.2021به گزارش منابع حقوق بشری نرگس محمدی و جمعی از مادران دادخواه عصر روز شنبه ۲۲ خردادماه ساعاتی پس از بازداشت در پی ابراز همدردی با خانواده افکاری مقابل زندان عادل‌آباد شیراز آزاد شدند. اتهام جدید در جمهوری اسلامی: همدردی!

ارسال بیش از دو میلیارد دوز واکسن به کشورهای فقیر | DW | 13.06.2021صدراعظم آلمان اعلام کرد که کشورهای کم‌درآمد تا پایان ۲۰۲۲ از گروه ۷ حدود دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا دریافت می‌کنند. سازمان جهانی بهداشت و سازمان ملل انتظار کمک‌های بیشتری را دارند. ایشان تا کی صدراعظم خواهند بود؟ آیا در آلمان بازنشستگی وجود دارد؟ شاید فکر کنیم سازمان بهداشت توقع بیجا دارد. اما این کشورها پیشرفت خود را مدیون ثروت و نیروی کار ارزان مللی هستند که توسط آنها تضعیف شده اند و با حکومتهای مستبد و تمامیت خواه وابسته مثل جمهوری اسلامی غرق در فساد هستند. اگر این دیکتاتورها را حفظ می کنند، پای لرزش هم باید بشینند. این گروه چی ۷ صلیبچیهای استعمار جهانی جز جنگ و جنایت و انحصار و ناامنی و فقر و فلاکت و کرسنگی بر بشریت و ملتهای اصلی جهانیان چیزی دیگر در بساطش ندارد. بیخردان و ابلهانند به این صلیبچیها دل بسته اند.جهان با صلیبچیها هرگز آرام و امن و اباد نخواهد شد.

آموزش ضمن خدمت؛ تعهد برتر از تخصص