شرکت هواپیمایی آنتونوف خواستار تولید مشترک با ترکیه است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر شرکت هواپیمایی آنتونوف اوکراین ضمن اشاره به روابط در حال توسعه با ترکیه در حوزه صنایع دفاع تاکید کرد تجهیزات ساخت ترکیه برای تولید هواگرد ترابری آنتونوف-178 ضروری است.

الکساندر لوس، مدیر ارشد شرکت هواپیمایی آنتونوف اوکراین که هفته گذشته با هیئت همراه اولگ اوروسکی، معاون نخست‌‌وزیر و وزیر صنایع راه‌بردی اوکراین به ترکیه سفر کرده بود؛ در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار آناتولی به ارزیابی سفر اخیر خود به ترکیه پرداخت اظهارداشت:"این سفر برای من خیلی آموزنده بود، از کارخانه کشتی سازی ترکیه بازدید کردیم، کشتی دو زیست محصول آن بسیار مورد پسندمان واقع شد".

وی در ادامه گفت:"روابط ترکیه و اوکراین در صنعت هوانوردی از سال 2013 و برای تولید هواپیمای مسافربری آنتونوف AN-158 آغاز شد، از آن روز تاکنون با دوستان و همکاران تُرک ارتباط نزدیک دارم. از این مدیران ارشد می‌توانند درباره مشارکت بالقوه برای تولید مشترک هواگرد ترابری آنتونوف AN-178 صحبت کنند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخابات آمریکا؛ چرا همه دارند درباره شرکت پست حرف می‌زنند؟ - BBC News فارسیدونالد ترامپ می گوید دموکرات‌‍‌ها در تلاشند رقابت برای کاخ سفید را مهندسی کنند، اما دموکرات‌‌ها می‌گویند این رئیس جمهور است که آرا را می‌خواد تغییر می‌دهد. جریان از چه قرار است؟ چرا همه چی دور این می چرخد که آرای آمریکایی‌ها به مقصد برسد؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرودگاه ماهشهر به شرکت فرودگاه‌های کشور واگذار شد/ موافقت با رفع توقف فعالیت فرودگاهرییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: با دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها، شرکت فرودگاه‌ها در گام اول مسوولیت ناوبری فرودگاه‌های ماهشهر و عسلویه را بصورت مکتوب پذیرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارندمعاون علمی و فناوری رییس جمهور از فعالیت ۴۱شرکت دانش بنیان در بازار بورس خبرداد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سازمان غذا و دارو: تلاش اصلی بر تأمین واکسن کرونا در داخل کشور است- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرئیس سازمان غذا و دارو با بیان 'برای تأمین واکسن کرونا تلاش اصلی ما بر تولید داخل است' گفت: چند شرکت دانش‌بنیان با روش‌‌های متفاوت تولید در حال پیش‌‌روی در این زمینه هستند و هیچ کمپانی‌ای تولید نهایی و قابل عرضه واکسن کرونا را انجام نداده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کمالوندی: تولید اورانیوم غنی‌شده برابر با میزان پیش از برجام است | DW | 06.09.2020بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران نسبت به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی واکنش نشان داده است. او گفته است که فعالیت در تولید سانتریفوژهای پیشرفته گسترش یافته و میزان اورانیوم غنی‌شده افزایش یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کروناییهشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »